+18 Göz testine Buyrun kızlar :) ( Hamişler kesinlikle bakmayın)

E

EU3

Ziyaretçi
İlk başta yazmak istiyorum hamileler bakmayın sizin için sakıncalı olabilir uyarıyorum....Hadii bakalım kızlarr linke :) Linki tıkladıktan sonra BEGIN yazan butona tıklayın ve ordaki uçan sineği fare ile öldürmeye çalışın ...next ile devam edin ....Daha sonra yuvarlakk yanıp sönen butonlara basmaya çalışın ,diğerlerinide siz devam edin artık ...:icecream:
Flash » The Hand Eye Coordination Test

ben korkmadım ama annem içeride çığlıklara koştu geldi

:roflol::roflol:yanımda kızım vardı sıçradı:roflol:
ilk başta sessiz denedim öyle bişey anlamadım sesi açınca ürktüm

kıs allah iyiliğini versin emi,
ses fazla açıkmış kocam oturduğu yerden hopladı, başıma bişe geldi diye,tabii lafıda yedim ama çok korktu, hala haline gülüyorum yazık kocişime bea

nann ball ne dıyeyım ben sana....askolsun..herıf kalktı ses acık olunca noluyor dıyee

yok bakmam ben aklımı yemedim ilk önce yazılanları okudum bakmadım heheheehhehehvalla çığlık atmaya niyetim yok

zıpladım yerimden gece gece aklım gidiyodudelikafadulden

ay yok bal sen verdiysen bu linki ben ahayatta tıklamammmmmmmmmmmmmm basıma geldi bi kere ben biliyom deli gibi bağırdıydım işyerinde gece gece apartmandakileri kaldırmayım bagırtımla hehehhhehehehehehe

iğrennnnçççç!!
EEeee benim gözüm nasılmış yaniii!!!

delüüüüüüüüüüüüüü böööööööööööö ben seni korkutcam dur altıma yaptım be ses acıktı yetisin komsularrr sesimi duyan yokmuuuu burda ölsem kimse bilmicekkk o kadarda kadın bagırdıııı sen görürsün bal seni korkutcam yaramaz seniiii

bu defa korkkmadım anlamıştımm bi hinlik olduuğuunuu =))

İnternetle uğraştığım için bu tip şeylere alışkınım,o yüzden ilk yorumları okudum ve açmadım fakat bu tip paylaşımların özellikle çocuk olsa da yetişkinlerin de akıl sağlığına zarar verdiğini ben değil psikologlar açıkladı..O yüzden bence bu tip çocukça paylaşımlar yapılmamalı..Ben kesinlikle karşıyım,bilmeyeni var,yanında çocuğu olanı var,hamile olanı var,veya benim gibi ruhu hassas olanı var..

Aynı mesajı bu tip paylaşım gördüğüm her yere yazıyorum.

X