She Ürünleri

H

hbb

Ziyaretçi
arkadaşlar bugün gördüm she nin parfümleri vardı makyaj malzemesi de çıkarmış çok cici paketleri vardı ama almaya cesaret edemedim kullanan war mı özellikler allık renkleri çok güsel:eek:

Ben ruj ve ojelerini aldım. fiyatlarına göre bence performansları güzel gerçekten. Denemeye değer. Biraz daha ruj, rimel alacağım.

bende iki tane rujunu aldım güsel bence fiyatlara göre renkleri hoş

she urunlerını nerden bulabılırz ıst nerde var bilenler varsa yardımcı olursa sevınırım:))

bende rollonunu aldım cidden hiç biri bu kadar etkili değildi makyaj malzemelerinide denemeyi düşünüyorum

she nin dudak parlatıcısını kullanıyorum
rengi çok tatlıkaydirigubbakcemile3
tadıda:icecream:
arkadaşım krem farını we toz farını kullanıo
krem farı göz kapağında izler bırakıo:1no2:
pek kalıcı diil:1closedeyes:
amaaa sırf dış kapları için beğenebilip
alınacak türden tatlıııkaydirigubbakcemile3

ben shenin ojelerini ve yeşil rimelini kullanıyorum
ambalajları mükemmelll:))
bayılıyorum..
kullandıgım en gusel yeşil rimel bu

ben she nin bi çok ürününü aldım kullanıyorum çok da memnunum aldıklarımın fotosunu da koyayım:icecream:
CIMG2143(500x375).jpg

CIMG2186(500x375).jpg

ben she nin bi çok ürününü aldım kullanıyorum çok da memnunum aldıklarımın fotosunu da koyayım:icecream:
CIMG2143(500x375).jpg

CIMG2186(500x375).jpg

cnm renkli rimellerin rengi belli oluor mu kirpikte? bi de fiyatları ne kadar? bi de ankarada nerde satılıor? çok soru sordum:)) şimdiden teşekkürler

cnm fiyat konusunda yardımcı olursan bizr seviniriz:=) bnde gördüm ama dikkat etmedm pek kaliteli değildir diye ama çok şeker duruyolar insanın alası geliyo:KK70:

fiyatları tam olarak hatırlamıyorum ama bayaa ucuzdu. a.s. :lepi:

maskaraları 8.5tu galiba. ojeleri 1.30 ytl, ruju 6.50 ytl. allık da 13.90 yanılmıyorsam. Bütün ürünlerin fiyat aralığı 1ytl ile 20 ytl. :KK66:

rimellerin renkleri sürülünce çok belli oluyormu bide fiyatlar konusunda yardımcı olursan çok iyi olur canım...

ben mavi göz kalemini kullanıyorum harika bişey ...

maskaraları 8.5tu galiba. ojeleri 1.30 ytl, ruju 6.50 ytl. allık da 13.90 yanılmıyorsam. Bütün ürünlerin fiyat aralığı 1ytl ile 20 ytl. :KK66:

oo rimellerin fiyatı uygunmuş-tatlicadiarzu-
bi kaç renk alıyım bari :jeyyar:

Ben ambalajlarını görünce ürünün içeriğine falan bakmadım. Çok şeker şeyler ya.:eek:
Rujunu aldım 7 ytl rengi ve kokusu harika.kaydirigubbakcemile

CIMG2143(500x375).jpg

CIMG2186(500x375).jpg
[/QUOTE]

yaaa çok şeker görünüolar bnde almak istiorum

arkadaslar bu she ürünlerinin pudrası var mı??? bi de pudra yüze zarar veriyo mu???

cnm renkli rimellerin rengi belli oluor mu kirpikte? bi de fiyatları ne kadar? bi de ankarada nerde satılıor? çok soru sordum:)) şimdiden teşekkürler

bana sormamışsın ama ben söyliyim. sıhhıye köprüsünün altında kozmetikçi var bir tane. adı motif galiba. en uçta birinci sıradaki dükkan. orda she'nin bi standını açmışlar :1rolleyes:

fiatlar çok uygun. ürünler de çok tatlı görünüyor.:icecream: cıvıl cıvıl. insan böyle cici şeylerle makyaj yapınca tüm neşesi yerine gelir.yerimseniben
ben de bakayım bir ara. a.s.

X