hey gidi soan suyu

mavikentli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
56
0
yaklaşık yarım saat önce test yaptım.2 çizgi cok hafif silik cıktı.yarın ilk işim bir kan testi yaptırmak.cok heyecanlıyım.eğer hamileysem allah ibrahim saraçoğlundan razı olsun.önce allahımın izni sonrada soğan suyu sayesinde.dua edin kızlar yarın kanda pozitif cıksın inşallah.

yaklaşık yarım saat önce test yaptım.2 çizgi cok hafif silik cıktı.yarın ilk işim bir kan testi yaptırmak.cok heyecanlıyım.eğer hamileysem allah ibrahim saraçoğlundan razı olsun.önce allahımın izni sonrada soğan suyu sayesinde.dua edin kızlar yarın kanda pozitif cıksın inşallah.

ayyy inş.hamilesindir cnm ya çok sevindim benide heycanlandırdın çünkü soğan suyunu bende yapıyorum son 4 günüm ilk kez bu ay yaptım sen nasıl yapmıştın?birde kist varmıydı sende?

canım rahasızlıgınmı vardı da ıctın sogan suyunu
ınsallah hamilesindir canım ya :asigim:

arkadaslar bende bugun dr gıttım ve mıyon oldugunu soyledıı ve bı kac tahlıl fılan verdıı ve amelıyat gerekıp gerekmıyecegenını soyleyecekk bende ıcsem sogan suyundan banada faydası olurmu acaba deneyen arkadaslar lutfen cvp verın a.s.

ben adetimin ilk günü içmeye başladım.adeten 1 hafta sonra kahverengi leke geldi önce korktum.arkadaşa kahve içmeye cıkmıştım.3 gündür kasıklarımda ağrı vardı test almıştım.bugün belirti olmayınca yapmaktan vazgectim.arkadaşım kirpiklerin ayrık duruyo hamilemisin diyince eve gelip testi yaptım. 2 .ci çizgi silik cıktı.eşimde nöbette.paylaşamadım daha.rahatsızlığım yoktu.ama yaklaşık 10 aydır deniyorduk.bende soğan suyu içeyimde içimi temizlesin demiştim ve sanırım işe yaradı.

miyon ufaksa soğan suyunu iç.arkadaşım cok faydasını gördü.hem adetide düzeldi.15 günde bir adet olan kadın 28 güne cıkardı döngüyü.bende o fayda görünce heveslenmiştim.

konuyu açan arkadaş içime bu serınlık serptın bak şimdi ben de buay soğan suyunu denedım 3ocak regl tarıhım inş bend enasipolurda hamileyım dıye konua acrım burada

sogan suyunda hanı sukadr dakıkka kaynatın sukadar su kullanın dıyorya ahrfi harfine uyguladınmı yoksa ansıl yaptın canım cvp yazabılrmısın

arkadaslar bende bugun dr gıttım ve mıyon oldugunu soyledıı ve bı kac tahlıl fılan verdıı ve amelıyat gerekıp gerekmıyecegenını soyleyecekk bende ıcsem sogan suyundan banada faydası olurmu acaba deneyen arkadaslar lutfen cvp verın a.s.

içcanım iç boş durmktan iyidir zaraı olmuck olduktn sonra su değilmi sonuçta içsen şifanın nerden gelecegını bılemyız değilmi.sonuçta sogan antıbıyotık canım faydası muhakkak olacktır

desire soğansuyunu yine dene ve adet döneminde iç sonra elinden geleni yap allaha havale et.inşallah hamiş kalırsın.ama önce inan.

ben adetimin ilk günü içmeye başladım.adeten 1 hafta sonra kahverengi leke geldi önce korktum.arkadaşa kahve içmeye cıkmıştım.3 gündür kasıklarımda ağrı vardı test almıştım.bugün belirti olmayınca yapmaktan vazgectim.arkadaşım kirpiklerin ayrık duruyo hamilemisin diyince eve gelip testi yaptım. 2 .ci çizgi silik cıktı.eşimde nöbette.paylaşamadım daha.rahatsızlığım yoktu.ama yaklaşık 10 aydır deniyorduk.bende soğan suyu içeyimde içimi temizlesin demiştim ve sanırım işe yaradı.

cnm bende adettim bittikten sonra başladım bende kist va onun için başladım inş bendede işe yarar ben asıl kirpik olayını merak ediyorum o neyin nesi ayol valla aynaya bakmak için cevabını bekliyorum:)

bumuyani arkadaşım.fazla kaynatmazsan ii olur.sabah ac karnına bir bardak akşamda yemekten 10 dk önce taze hazırlayıp iç.ama soğan türü önemli.kahverengi kabuklu içi acık sarı beyaza yakın olcak soğanın.hani şu kebapcılardaki soğanlar varya onlardan. 1,5 bardak hazır suyu kaynat içine soğanı at 5-6 dk öyle ağzı kapalı kaynat.ılıyıncada iç inşallah şifayı bulur bebişini kucağına alırsın.

geve arkadaşım 3 gün cektim bel ağrısını kırılacak gibiydi.gece el ve ayaklarımı ateş basıyodu.belim bugün ağrımıyo ama kasıklarımda batma var şimdi.ve şiş karın.

canım gittin mi dr a hamilemisin peki işe yaradı mı soğan suyu?:emir_bebek::CüvCüv:

destdny arkadaşım yaklaşık 1 saat olmuştur evde test yaptım.çizgi silikte olsa cıkınca paylaşmak istedim.ama sabah ilk işim kan testine baktırmak.

aynanın büyük tarafıyla baktım sanki tel tel ama emin olmaıyorum cnm bu ispatlanmış bişimi ilk kez duydumda

destdny arkadaşım yaklaşık 1 saat olmuştur evde test yaptım.çizgi silikte olsa cıkınca paylaşmak istedim.ama sabah ilk işim kan testine baktırmak.

akşam içinde ayrımı kaçnattın canım sen soganı.ben sabh kaynattım aksamda içtim onu gunde 1kez yani.senın yaptıgın analdıgım kadrıyla gunde 2kere 2 sogan kullandın dimi

X