Adaçayı,Hayıt,Soğan kürü vs kullanıp Hamile kalanlar/Kalamayanlar.Haydi sayı bulalım!

arkadaşlar ben bugün soğan suyunun 3. kürüne başlamıştım.adetimede 8 gün var.az önce su gibi kanlı akıntı geldi.ne yapmalıyım sizce bırakayımmı kürü?hamilelik olabilirmi?bana bir akıl verin lütfen

arkadaşlar ben bugün soğan suyunun 3. kürüne başlamıştım.adetimede 8 gün var.az önce su gibi kanlı akıntı geldi.ne yapmalıyım sizce bırakayımmı kürü?hamilelik olabilirmi?bana bir akıl verin lütfen

bende bu sabah adetim gelmeyince ilk ss ictim..bence dr a git hami kaldinsa zor bi durum olabilir..

ya arkdslar konuyla alakalı deıl sanırım hamılelıkle yanı ama bısey sorcam...diğer sayfalardan okudumda testesteron dhea-s vs bu hormonlar yuksek olnca sanırım bebek olmuyomus ben bekarım ama serbest testesteron 4.07...prolaktin 32.53....total testesteron 1.28... sonuclarım bu seklde dhea-s 449 asırı derecede saclarım dokuluyor...hayıt tohumu kulanmayı dusunuyorum sızler ıcıyosunuzdur bılırsınız saç döker diye duydum ve cok korktum zaten kel kalcam yaknda eskıden saclrım cok gürdü dorumu sac döktüğü sizde dökülme oldumu?

ya arkdslar konuyla alakalı deıl sanırım hamılelıkle yanı ama bısey sorcam...diğer sayfalardan okudumda testesteron dhea-s vs bu hormonlar yuksek olnca sanırım bebek olmuyomus ben bekarım ama serbest testesteron 4.07...prolaktin 32.53....total testesteron 1.28... sonuclarım bu seklde dhea-s 449 asırı derecede saclarım dokuluyor...hayıt tohumu kulanmayı dusunuyorum sızler ıcıyosunuzdur bılırsınız saç döker diye duydum ve cok korktum zaten kel kalcam yaknda eskıden saclrım cok gürdü dorumu sac döktüğü sizde dökülme oldumu?

walla hormonları dengeleyen bişeyin saçları döküceğine pek aklım ermiyor ama yinede arastırmak lazım bende yeni kullanmaya basladım gerçi cok yeni ama herangibi yan etkisini görmedim

3.Soğan suyu kullandım.Hamile kaldım :KK49:

10 gün içmiştim adetime 1 hafta kala idrar testinde pozitifi gördüm
elhamdülillah :nazar:

3.Soğan suyu kullandım.Hamile kaldım :KK49:

10 gün içmiştim adetime 1 hafta kala idrar testinde pozitifi gördüm
elhamdülillah :nazar:

canım sen nasıl kullanmıstın bana yazabılırmısın bende baslıcam ama calısıyorum daha once 2 kere denedım yarım bıraktım :44:

Ben adaçayı çok severim zaten her gün içerim. Geçen ay korunmayı bıraktık. Yumurtalıklarım düzene girsin diye soğan kürü, incir ve havuç kürü ve her sabah hayıt kaynatıp içtim. Reglim gecikti hamileyim sandım ama kpss'ye hazırlanıodum o dönem o nedenle sanırım stresten gecikmiş ve çok kötü şekilde akut sistit oldum. Yılmadım soğana, hayıta, incire devam ettim veeeeee bu ay hamileyim :) Doktor yumurtalıklarımın çok güzel çalıştığını söylemişti. Ya olacağı varmış yada bu kürler işe yaradı bilmiyorum ama zaten bu kürlerin hepsinin başka yararları da var. Tavsiye ederim... Denemekten zarar çıkmaz ki.

merhaba arkadaşlar.. adacayı ostrojen hormonunu yükseltiyor ama kan sökücü özelliğide cok fazla o yüzden hamile oldugunuzdan en ufak bir şüpheniz varsa lütfen içmeyi hemen kesin aynı şekilde maydanoz ve biberiye içinde geçerli aynı seyler..

incir kürü bende işe yaramadı hatta adetimi geciktirdi az az kanama yaptı
bu ay adetimin ilk günü adaçayına basladım 7 gün içicem 2 günüm kaldı riske atmak istemiyorum
bu kürler herkeste farklı etki yaratıyor o yüzden denemeden bilemeyiz
Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin amin:emir_bebek:

bu ay adetimin ilk günü adaçayına basladım 7 gün içicem 2 günüm kaldı riske atmak istemiyorum
hakkisin canim bende hayita baslamak istedim ama türkiyeden aktarcidan aldigim bi karisim var onu kullanmaya baslayacagim iki ay sonra simdik mecburiyetten dogum kontrol hapi kullaniyorum bakalim insallah bi faydasini görürüm hamile kalanlar paylassin lütfen..☺️☺️☺️

kızlar ben adaçayını içtiğim ay hamile kaldım yaklaşık 8 gün içmiştim
ayrıca aksu vitalin padişah macununu da yemiştik eşimle tabi bunlar vesile Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin inşallah

Merhaba arkadaşlar bende bugün adaçayı, hayit cayi, incir kuru başladım biraz geç başladım iğne tedavisi de oluyorum bakalım neler olacak. inşallah güzel haberlerde paylasirim. ALLAH herkesin gönlüne göre versin

Slm
kızlar ben adaçayını içtiğim ay hamile kaldım yaklaşık 8 gün içmiştim
ayrıca aksu vitalin padişah macununu da yemiştik eşimle tabi bunlar vesile Rabbim tüm isteyenlere tez zamanda nasip etsin inşallah
Slm cnm bebeğiini sağa salim al kucağına inşallah, adaçayını adetten ne kadar sonra başladın günde kaç kez içtin yazarsan sevinirimm

Slm
Slm cnm bebeğiini sağa salim al kucağına inşallah, adaçayını adetten ne kadar sonra başladın günde kaç kez içtin yazarsan sevinirimm

teşekkür ederim canım amin
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah
adetin ilk günü başlayıp 8 gün civarı sabah kahvaltıdan sonra bir kupa bardağa kaynamış su koyup içine 4-5 yaprak kuru adaçayı atıp 5 dakika demlendirip çayları çıkartıp içtim

Arkadaşlar suan bende çoban çantası Aslan pençesi hayıt tohumu içiyorum
Kaşıklarımda ağrı yapmaya başladı neden acaba fikri olan var mı?

X