Adaçayı,Hayıt,Soğan kürü vs kullanıp Hamile kalanlar/Kalamayanlar.Haydi sayı bulalım!

Civciv81

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008
1.652
1
43
Selam Arkadaşlar,
Ben birkaç haftadır hayıt , adaçayı , soğan kürü ile ilgili yazılar okuyorum.
İlgili sayfalarda arasıra hamile kalanların yazılarını okuyup mutlu oluyorum.
Ancak bunlardan hangisi daha iyi sonuç vermiş, istatistiki bir verimiz maalesef yok.
Şimdi benim gibi pcos olan ve bir şeyler içmeyi planlayanlar için sayı oluştursak diyorum yardımlarınızla.
Aşağıda birkaç seçenek sunuyorum, ama herkes kendi ile ilgili seçeneği bir atırıp sonraki mesaja taşırsa sonuç iyi olur diye düşünüyorum.

1. Adaçayı kullandım, hamile kaldım.
2. Hayıt kullandım, hamile kaldım.
3. Soğan Kürü uyguladım, hamile kaldım.
4. Adaçayı kullandım, hamile kalamadım.
5. Hayıt kullandım, hamile kalamadım.
6. Soğan Kürü uyguladım, hamile kalamadım.
7. Bu üçünden ikisini uyguladım, hamile kalamadım.
8. Üçünü de denedim, hamile kalamadım.

Ben henüz hiçbir şey kullanmadığımdan, şöyle başlatıyorum.

1. 0
2. 0
3. 0
4. 0
5. 0
6. 0
7. 0
8. 0

Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
İlgili seçeneğin yanındaki 0 ı 1 artırın lütfen.
Bunu yaparken hep en son sayılarını lütfen dikkate alalım.

Teşekkürler
:a015:

Son düzenleme:
:a015:
Arkadaşlar, yok mu bunları hiç deneyen...
Çok yalnız kaldım..-tatlicadiarzu-

Hadi Ama...Sayacımız çalışsın...:sm_cool:

CANIIIM ÇOK GÜZEL Bİr KONU AÇMIŞSIN AMAA ÇOK ERKEEN DAHA..Bu kürleri kulanan daha 3 ay bile olmadı o yüzden kimse şu sebepten dolayı hamile kaldım diyemez daha erken..iNŞALLAH HERKEZ HAMİŞ KALIRDA SENİN SAYENDE HERKEZ TAKİP EDER NE İLE HAMİLE KALDIKLARINI..sevgiler.

CANIIIM ÇOK GÜZEL Bİr KONU AÇMIŞSIN AMAA ÇOK ERKEEN DAHA..Bu kürleri kulanan daha 3 ay bile olmadı o yüzden kimse şu sebepten dolayı hamile kaldım diyemez daha erken..iNŞALLAH HERKEZ HAMİŞ KALIRDA SENİN SAYENDE HERKEZ TAKİP EDER NE İLE HAMİLE KALDIKLARINI..sevgiler.
yazdığın için teşekkür ederim canım.
dün gece baktım mesaj yazan yok, "adaçayı ve gebelik" konulu mesajda toplam 6 kişi buldum adaçayı içer içmez hamile kalmış...

sanada bu mesajı yazarken adaçayımı yudumluyorum:)

seni başka mesajlarda da okudum, Allah hepimize güzel bebişler nasip etsin inşallah.

sevgiler...

amiiiin inşallaah allah razı olsun bu güzel duaların için ..HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUUUN..

:Saruboceq:mrb arkadaşlar ben 1 aydır soğan kürü uyguluyorum.bakalım ilerleyen zamanlarda ne olacak.ada çayınıda deniycem.allahım isteyen herkeze evlat nasip etsin.:Saruboceq: içlerinde banada inşallah.

arkadaslar adacayi bende böbrek agrisi yapti. günde iki fincan ictim. 10 gündür kullaniyorum. iki sabahtir acayip bi böbrek sancisi ile uyaniyorum. sanirim yan etki yapabilio. dikkat edin derim ben.

1. Adaçayı kullandım, hamile kaldım.

ama gelişmedi malesef :KK43:

Son düzenleme:
hem hayıt kullandım hem adaçayı ilk ayda hamile kaldım ama malesef kaybettimmm

1.ay adaçayını kullanıdım=hamile kalamadım.birde adet döngümü değiştirdi.( normalde 25 gün oluyorum,30 günde oldum)
2.ay tarçın,bal,çörekotunu kullandım.=hamile kalamadım.
3.ay bal ve polen tozunu kullandım=gene hamile kalamadım( bu kürde benim çok iştahımı açtı)
4.ay adaçayı yağını kullandım ilişkiden sonra tanponla rahime yerleştirdim=yok gene hamile kalamadım.

son olarakta bu ay 2-3 defa çiğ sütü maydonazla kaynatıp buharına oturdum.biraz lekelenmem oldu..kasık ağrısıyla beraber bel ağrısıda yaşıyorum.ilişkiden sonra sadece tanponu rahime yerleştiriyorum ama ilişkiden sonra tanpona kahverengi lekelenme geliyor..bu ayda hamile değilim..:1no2:

adaçayı da kullandım çörek otu balda kullandım soğan kürü incir kürü çörekotu yağı sütlü oturma banyosu eşime keçi boynuzu kullandım klomen ilacıda kullandım 3 hsg çektirdim çakşır otu çayıda denedim sonucu duymak istermisin ....sadece kocamannnnn orgazmlar.....yanımıza kar kaldı....puhahaha

1.ay adaçayını kullanıdım=hamile kalamadım.birde adet döngümü değiştirdi.( normalde 25 gün oluyorum,30 günde oldum)
2.ay tarçın,bal,çörekotunu kullandım.=hamile kalamadım.
3.ay bal ve polen tozunu kullandım=gene hamile kalamadım( bu kürde benim çok iştahımı açtı)
4.ay adaçayı yağını kullandım ilişkiden sonra tanponla rahime yerleştirdim=yok gene hamile kalamadım.

son olarakta bu ay 2-3 defa çiğ sütü maydonazla kaynatıp buharına oturdum.biraz lekelenmem oldu..kasık ağrısıyla beraber bel ağrısıda yaşıyorum.ilişkiden sonra sadece tanponu rahime yerleştiriyorum ama ilişkiden sonra tanpona kahverengi lekelenme geliyor..bu ayda hamile değilim..:1no2:

sende bendensiin ..ama yığılmak yoook canım beniiim yola devaaaamkaydirigubbakcemile5HER ŞERDEE BİR HAYIR VARDIIR.sıkma sen canını kader arkadaşıım..bizde hamileyiiiiiiiiiiiiz yazıcaz bigüün göreceksiiiin..:teselli:

bende ilk ay incir kuru sogan kuru ve civanpercemi ile aslanpencesi cayini ictim. Ve bitkisel oturma banyosu yaptim sonu alamadim. 2.ay hicbisey denemedim sadece klomen kullandim. Bakalim beklemedeyim suan onumuzdeki gunler adet olmam gerekiyor dehsetle bekliyorum insallah sonuc pozitiftir kizlar....:teytey:

arkadaşlarrrr adaçayını naneyi ve maydonuzu hamile kalmak isteyenlere tavsiye etmiyolarrrr....

bende ilk ay incir kuru sogan kuru ve civanpercemi ile aslanpencesi cayini ictim. Ve bitkisel oturma banyosu yaptim sonu alamadim. 2.ay hicbisey denemedim sadece klomen kullandim. Bakalim beklemedeyim suan onumuzdeki gunler adet olmam gerekiyor dehsetle bekliyorum insallah sonuc pozitiftir kizlar....:teytey:

:CüvCüv:canım son havadisler nedir merak ettimmm...sonuç inşallah pozitiftirrrrr:CüvCüv:

günaydın kızlar,
hayıt çayına geçen ay başladım. yanında ayrıca tarçın ,bal ve çörek otu karışımından da içtim.sabahları kahvaltımda kuru incir ,cevizde yedim . şubat ayında adetim 3 gün gecikmeli olarak geldi. prolaktinim yüksekti 89 . hayıta bu yüzden başladım. bu ay prolaktinim 14 e düşmüştü. 14 günümnde öylesine yoğun bir akıntım olduki yumurtladığımı hissettim. ancak işim gereği şehir dışındaydım o gün . mart ayı boş çıktı. bu ayda aynı çaylara devam ettim.bu aralarda eşime de ballı cevizli muzlar yedirdim.ovülasyon haftamdayım.allahtan ümit kesilmez inşallah bu ay tutar. çayları sabah ve akşamları olmak üzere birer çay bardağı içiyorum. günde iki çay bardağı da ada çayı içiyorum. maydanozu denemedim. hayıtı önümüz ayda deneyeceğim çünkü etkisini görebilmek için en az 3 ay kullanmak gerekiyormuş. birde bu ay kahverengi lekelenmem de omadı. şubat ayında lekelenmem çok olmuştu ve doktorum yumurtlamanın bozuk olduğıunu belirtmişti bana. sanırım bu çaylar etkili oluyor.herşey allahtan . sevgiyle kalın

arkadaşlar 4 ay soğan kürü kullandım iki ay birşey kullanmadım bu ay polen+bal başladım3 ayda bunu kullanırım olmadı 2 ayda incir kürü oda olmadı kendime çocuk istemekten başka uğraşlar bulucam ayrıca dr tedaviside oldum 3 sene hiç birşeyin yok dediler

cevap yazan herkese teşekkür ederim
bu topici ilk açtığımda pek yazan olmamıştı bende aylardır bakmıyordum
bu arada topici yazarken içtiğim adaçayı vardı ya...
hamile kalmışım ama o hafta 2 kere soğan suyu içmiştim.
hemen arkasından dış gebelik olduğu ortaya cıktı.

çok uzun hikaye, kısaca adet düzensizliğim devam ediyor, bu ay adaçayı denicem tekrar.
size yazarım.

Not: bir arkadaşım 10 aydır denediği sonuca incir kürü uyguladığı 2. ayda kavuştu:)
Allah tüm isteyenlere nasip etsin

X