Kendi kendime sinir oluyorum...

C

cimcimooo

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cimcimooo
günaydın arkadaşlar.dün gece saatlerce ağladım.kendime olan öfkemden.neden böyleyim anlamıyorum.sevgilim askerde az kaldı bitmesine o çok stresli bir yerde olmasına rağmen bana hiç sıkıntılarını hissetirmez kapris yapmaz zaten beni incitmemek için kırk takla atar etrafımda.düşüncelidir.ama ya ben.bazen sorunlu kaprisli çekilmez bir kız oluyorum.sebep yokken gergin oluyorum.bugünlerde rahatsızım üşütmüşüm dün gece de konuşuyordum telde öksürüyorum ben bir taraftan sonra biraz naz yapayım dedim.onun dediği şey geçmiş olsun ama ben daha lafını bitirmeden pişman ettim adamı.halbuki arkasından başka şeylerde söyleyecekmiş ki söylerde.ben çok sabırsız bir insan oluyorum bazen agresif çekilmez oluyorum ve onu yok yere üzüyorum.dün gece dedi:beni şamar oğlanına döndürdün neden böyle davranıyosun benim kişiliğime ters bu hareketlerin dedi.askerde olmasam seni çekerim ama benim burdaki ruh halimi bilmiyosun seni üzmemek için anlatmıyorum yapma diye yalvardı.o kadar vicdan azabı çektim ki.aptalım ben aptal.zaten biz kadın milleti böyleyiz.peşinden koşturup burnumuzu sürtenin ağzına bakarız bize huzur veren adamı da böyle iğneleriz.of sinirlerim çok bozuk.gönlünü almam lazım gerçi kin tutmaz bana aşkım ama.kızlar çok seviyorum ama neden böyle üzüyorum onu bilmiyorum.bu arada her zaman böyle değilim ama ayda birkaç defa tepem atıyor başkalarına kızıp ona patlıyorum.büyük hata değilmi.bana akıl verin gerginliğimle nasıl baş edebilirim?

• Konu Sahibi cimcimooo
kendini horladığın insanın yerine koyarak düşün.

sana böyle davransa sevgilin senin tepkin ne olurdu?
onun kadar alttan alabilir miydin?

küçücük şeyler için kırma kimseyi. çünkü en sonunda yeter derse şimdikinden daha da çok pişman olursun.

en iyisi sinir geldiği zaman ona kadar say, belki rahatlarsın.

• Konu Sahibi cimcimooo
cnm kendin durumunun teşhisini koymuşsun.madem farkındasın huysuzluğunun biraz çeki düzen ver kendine.bir katlanır iki katlanır üçüncüde buraya kadar diyebilir.ondan sonrada kolay kolay nazını kaprisini çekecek adam bulamazsın.üstelik çocuk bide asker el insaf

• Konu Sahibi cimcimooo
günaydın arkadaşlar.dün gece saatlerce ağladım.kendime olan öfkemden.neden böyleyim anlamıyorum.sevgilim askerde az kaldı bitmesine o çok stresli bir yerde olmasına rağmen bana hiç sıkıntılarını hissetirmez kapris yapmaz zaten beni incitmemek için kırk takla atar etrafımda.düşüncelidir.ama ya ben.bazen sorunlu kaprisli çekilmez bir kız oluyorum.sebep yokken gergin oluyorum.bugünlerde rahatsızım üşütmüşüm dün gece de konuşuyordum telde öksürüyorum ben bir taraftan sonra biraz naz yapayım dedim.onun dediği şey geçmiş olsun ama ben daha lafını bitirmeden pişman ettim adamı.halbuki arkasından başka şeylerde söyleyecekmiş ki söylerde.ben çok sabırsız bir insan oluyorum bazen agresif çekilmez oluyorum ve onu yok yere üzüyorum.dün gece dedi:beni şamar oğlanına döndürdün neden böyle davranıyosun benim kişiliğime ters bu hareketlerin dedi.askerde olmasam seni çekerim ama benim burdaki ruh halimi bilmiyosun seni üzmemek için anlatmıyorum yapma diye yalvardı.o kadar vicdan azabı çektim ki.aptalım ben aptal.zaten biz kadın milleti böyleyiz.peşinden koşturup burnumuzu sürtenin ağzına bakarız bize huzur veren adamı da böyle iğneleriz.of sinirlerim çok bozuk.gönlünü almam lazım gerçi kin tutmaz bana aşkım ama.kızlar çok seviyorum ama neden böyle üzüyorum onu bilmiyorum.bu arada her zaman böyle değilim ama ayda birkaç defa tepem atıyor başkalarına kızıp ona patlıyorum.büyük hata değilmi.bana akıl verin gerginliğimle nasıl baş edebilirim?

:teselli:
ayy aynı sorun bendede var yaaa
aşırı tepkiler,ani sinirlenmeler,gereksiz tartışmalar
çok pişman oluyorum sonra ama nasıl düzelticem bu tavırlarımı bilmiyorum,o an kendime engel olamıyorum :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi cimcimooo
canım sınırlendıgını hıssettıgın ve onu kıracagını anladıgın zaman sen sakınlestıgınde konusun
ınsan sınırlendıgı zaman aklı duruyo sankı mantıklı davranamıyo
ama bır sure kendı basına dusununce yanlıs yaptıgının farkına varıyo
bıde sevgılın askerde onun psıkolojısını dusun aklına getır
umarım kendını kontrol edebılırsın

• Konu Sahibi cimcimooo

bence senin böyle olman anlattığın gibi onun senin etrafında dönüp seni kırmamasından,
değerini bilmek yerine biraz şımarmışsın sanırım:nazar:
biz bayanlar arada öyle oluruz...
güzelce gönlünü al,ve birdakine çok dikkatli konuş bence,
birde askerdeymiş yazık yaaa:nazar:

• Konu Sahibi cimcimooo
sen böyle davrandığın için o askerde olmasına rağmen alttan alıyor... sen alttan alan taraf olsaydın burada sevgilim bana neden böyle davranıyor diye sorardın...
ama tabii biraz alttan alarak dengeyi kurman şu aşamada iyi olacaktır...

yoksa hep erkekler burnunu sürten kızların peşinden koşarlar... aşırıya kaçmadan bunu yapabilirsin bence...

• Konu Sahibi cimcimooo
doktora git derim ...etkili olabilir ..
nedensiz sinirlenmeler,asabiyet
içe dönmelerr.sosyal anksiyete bozukluğu olabilir ..
panik atak olabilirsin ..
bende panik atak var mesela
bende bir anda sebepsiz yere öfkelenebiliyorumm
o anki ruh halin sen sevgilinden bu tarz bir muamele gördüğün için
daha hastalığını söylediğinde
ah canımm aman kıyamam geçmiş olsun gibi bir cümle beklediğinden e çocukta böle bir tepki verdiğinden yaşamadınmı ..birazz dediğim anında olacak
düşüncesinden uzaklaşman gerekiyor ...içinde bulunduğun stresli bir ortamda herşeyin nedeni olabilir
bu nedenle doktora git derim seni bu kadar rahatsız ediyorsa...

• Konu Sahibi cimcimooo
İlişki kurtaran tek şey Empati kurmaktır.
Dene sende herşey düzelir. Onu üzmemeyi öğrenirsin kuruntu yapma kendini üzme.
Sadece sakin ol ve empati kur :)
Sevgiler

Canım eğer yaşadığın ortamlarda stres altında değilsen yani seni strese sokabilecek şeyler yoksa günlük hayatında guatırına baktırabilirsin. Gereksiz sinirlenmelerin sebebi olabiliyor çünkü. Yada nefes alma sorunun varsa buda sinirli yapabilir seni. Sen öncelikle seni neler sinirlendiriyor bunlardan uzaklaşmalısın. Çünkü bende senin gibiydim halada arada gelir ama. Bir takım sağlık sorunları insanı gereksiz tahammülsüzlüğe itiyor. Benim burnumda nefes alma sorunum var onun için tedavi görüyorum gerçekten rahatlık oldu sinirlerim eskisi kadar atak göstermiyor....

Sen yapabilcegin en iyi seyi yapip hatanin farkina varmisin zaten...
Bizim sana "Yapma madem" demekten baska ne cevabimiz olabilir ki?

X