Tüp Bebek Merkezleri tüp bebek merkezi hakkında yardım

yeliz_nazli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2008
12
0
41
Merhaba, ben aranıza yeni katıldım. 2 yıllık evliyim eşimde sperm sayısınsa azlık ve şekil bozukluğu var. Ben Ufuk Üni.de çalışıyorum. buradaki hocam Recai Hocayı önerdi ama bazı olumsuz yorumlar okudum. Gen-art ve Centrum hakkında bilgisi olanlar bana yardım edebilirler mi? Kafam çok karıştı.:çok üzgünüm:

Arkadaşım merhaba ben 2 kere Ankara da denedim.İsim vermeyeyim yanlış olur belki.Ama imkanın var ise İstanbulda şansını dene derim.Ben şimdi ocak ta İstanbulda deneyeceğim artık yoruldum ve param kalmadı en iyisi neresidiye araştırdım ve o şekilde kararım verdim.Artık bir daha bir daha deneyecek halim kalmadı.Sana bol şans

cevap geldiğine sevindim. aslında daha ayrıntılı bilgi veremez misin. işin kötüsü istanbula falanda gidemem :KK43: mecburen ankarada tedavi olmam lazım. ne zor işler Allah hepimizin yardımcısı olsun

hihoyyytbende 3 yillik evliyim bir kez tüp bebek denedim olmadi ve cok endiseliyim tekrar denecem ama türkiyede bana yardim edin istanbul simdiden tesekkürlerkaydirigubbakcemile5

Eklentiler

• $6q1gul413jurr3ng5.jpg
    $6q1gul413jurr3ng5.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 72
Merhaba, ben aranıza yeni katıldım. 2 yıllık evliyim eşimde sperm sayısınsa azlık ve şekil bozukluğu var. Ben Ufuk Üni.de çalışıyorum. buradaki hocam Recai Hocayı önerdi ama bazı olumsuz yorumlar okudum. Gen-art ve Centrum hakkında bilgisi olanlar bana yardım edebilirler mi? Kafam çok karıştı.:çok üzgünüm:
ufuk üniversitesinde çalışıyormussun neden volkan hoca ile görüşmedin

aranızda alman hastanesını dusunen varmı?
banada yardımcı olun.....banada alman hastanesını tavsıye ettılerr

bak hayatım nereye gidersen git kısmet ben 2 kez ankarada tup bebek yapdırdım olması sonra kendılıgınden oldu herseyın bası dua istersen sana duayı vereyım oku ama ınanarak herkesın olur benım olmaz dıyodum suan 2 tane cocugum var allah hekese nasıp etsın sana yardımcı olurum

maya tüp bebek merkezinde tedavi görüyorum çok memnunum size tavsiye ederim kadınlar kulübü girişinde formu var sorununuzu yazarsanız hemen osman hoca cevaplıyor size yardımcı olurlar

bak hayatım nereye gidersen git kısmet ben 2 kez ankarada tup bebek yapdırdım olması sonra kendılıgınden oldu herseyın bası dua istersen sana duayı vereyım oku ama ınanarak herkesın olur benım olmaz dıyodum suan 2 tane cocugum var allah hekese nasıp etsın sana yardımcı olurum

ben bu duayı öğrenmek istiyorum kardeş banada ne olduğunu söylermisin???:Saruboceq:

X