Bnm gibi bacak ağrısı çeken varmı?

burser

burcu
Kayıtlı Üye
9 Şubat 2008
823
1
38
Arkadaşlar 27+2 günlük hamileyim bacakla vajinanın birleştiği yer tam adı nedir bilimiorum çok ağrı oluyo kemiklerimde adet olacağım zaman böle ağrı oluyodu normalmi acaba kemiklerimin çatırdadığını hissediorum bazen bi kaç kiş çatı kendini hazırlığı içindir açılma yapıo ondandır dedi ...henüz doktora gitmeme 15 gün var bilgisiolan varsa yardım lütfen hemen gitmelimiyim doktora acaba

jnm bebişimizin yaramazlıkları bitmiyor .bişi şikayet dolu bi seruvene itiyor.
jnm bencede bebiş kendini oraya iiive yerleştirdiği iç.çindir bi dr ara bakalım o ne diyecek bende kramp şeklinde ağrılar oluyor.du zaman zaman. geçmiş olsun ....

Bende de arada oluyor o ağrılar.Bazı günler hiç yok bazı günler bir uyanıyorum bacaklarımı zor açıyorum.Bende hep Vücudun doğuma hazırlandığını düşünüyorum okuduklarımdan böyle bir kanıya varmıştım.Doktoruma henüz sormadım bakalım c.tesi gidebilirsem sorucam inşaallah.

teşekkür edrim arkadaşlar biraz rahatladım çok kiloda almadım ben ama göbeğim ağır gelio galiba bacaklarıma sürekli doktoru aramaya çekinio0rum artık daha 2 gün önce kulağım ağrıo dio aramıştım ama yine arayıp bi sorayım birde pek yürüyüş yapamıorum soğuklardan dolayı hamlaştı herhalde bacakalr ne bileyim aslında tahmin edioruz artık ne neden nasıl oluyo die ama zaman daraldıkçadabebişlelrimize bişey olurmu die korkullarımız oluyo hep

dr aramaktan çekinme jnm o kadar para ödüyoruz bi bedel karşılığında söylüyor oda sonuçta.

eee anne oluyoruz kaygılanacağız tabiki anne olmak kolay mı?

canım aynı ağrılar ben de var doktorum normal demişti hatta ilk ayağa kalktığımda yürüyemiyorum bile biraz yürüdükten sonra açılıyorum göbekte kocaman tam penguen gibiyim

benim geceleri bacak kramp şikayetlerim çok arttı,internette araştırdım kalsiyum magnezyum eksikliğinden oluyormuş,parmaklarım ve bileklerimdeki ağrılarda ondan sanırım,doktorumdan tablet istiycem başka çare yok sütü sindiremiyor benim midem yoğurt ve peynirde ne kadar yenir ki
kalıp kalıp kova kova görtürmek lazım açığı kapatmak için

Arkadaşlar 27+2 günlük hamileyim bacakla vajinanın birleştiği yer tam adı nedir bilimiorum çok ağrı oluyo kemiklerimde adet olacağım zaman böle ağrı oluyodu normalmi acaba kemiklerimin çatırdadığını hissediorum bazen bi kaç kiş çatı kendini hazırlığı içindir açılma yapıo ondandır dedi ...henüz doktora gitmeme 15 gün var bilgisiolan varsa yardım lütfen hemen gitmelimiyim doktora acaba

benim kalça ağrıma kalsiyum,bacak ağrıma magnezyum verdi.anında etki gösterdi..kalç ağrım yüzünden yürümezken şimdi çok şükr çok çok iyiyim...sağlık ocağına gidip yazdırabilirsin bunları...

tatlım aynı sorun bende de var bacak arası ve vajinal bölgede tuhaf bir ağrı hissi gibi bişey doktorumla görüştüm normal diyor.bebiş büyüdükçe ve biz kilo aldıkça vücut zorlanıyormuş.normalmiş yani.

kasık bölgesi sanırım.
Bendede çok ağrı oluyor özellikle akşamaları bütün gün oturarak çalışmanın etkisi sanırım:KK43:

kasık bölgesi sanırım.
Bendede çok ağrı oluyor özellikle akşamaları bütün gün oturarak çalışmanın etkisi sanırım:KK43:

doktora gittim normalmiş bu ağrılar vajinanın üstünde kemikler var oraya baskı yapdığı için bebek ondan oluyomuş magnezyum calsıyum verdi birde oturmaktaktansa bol bol yat dedi öle işte

arkadaslar ben hamile degilim bacak ile vajina arası cok agrıyo ellediğim zaman daha cok agrıyo nedendir bir cevap yazarsanız sevinirim

X