fikirlerinize ihtiyacım var..

speculation

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2008
3
0
merhaba arkadaşlar..ben öğretmenim,çalıştığım okulda başka bir öğretmen yaklaşık 2 ay önce benimle tanışmak istemişti,bende olabilir diye başladık biz..yanlız çok garip bir şey varki okulda bile gelemiyor yanıma bu doğru dürüst neymiş öğrenciler görürmüş:) bunu bi iki defa deyince bende ayrılalım madem çok çekiniyon dedim,sonra tamam olmayacak bir defa dedi tekrar devam ettik..yanlız şöyle bir şey var haftaiçi hergün okulda beraberiz (tabi yanyana gelip konuşamıyoz) :) dersimiz 1de bitiyo yani öğleden sonra boşuz ikimizde ama şu 2 ay zarfında 4 kez buluştuk dışarda ve ondada özel hiç bir şey konuşmuyoruz hep okuldan falan..msj seni seviyorum diyor ama yüzüme söyleyemedi öyle biri yanii..süreklide beni isteyeceğini söylüyo bu arada..bayram tatilinden önce ben iyice sıkıldım bu hareketlerinden ve bitti banada bişey sorma dedim..maj atmış seni istemeye gelecem diye,daha sonra intihar edeceğinden bahsetmiş..bunlara ben hiç bir şey yazmadım,9gün geçti tatil aradan( bu arada ses çıkmadı hiç) okulda şuan hiç konuşmuyor benle vede sormuyor bile nedenini merak bile etmiyor neden bitti diye..sizce nasıl bişeydir bu?

ne tuaff bır ılıskı bencee haytınıza karısmıs gıbı olmıyım ama ayrılamızn ıı olmus sankısızı yan cepte tuıtuyormus gıbıme geldı bu anlatıklarınız

bence aşırı derecede çekingen biri sormamasıda çok gururlu olabilir keşke siz onunla etraflıca konuşsaydınız ondan sonra bitirseydiniz

X