devit-3 kaç damla veriyorsunuz?

valla bilemicem kızlar kiloyla alakası varmı yokmu ama dr.umun dediğini aktardım size kilolu olduğu için 3 damlanın yetmeyeceğini saçlarının dökülmesine sebep olacağını hatta korkacağını bile söyledi bende şaşırdım ama gerçektende 8 damla vermeye başladıktan sonra kaanın saç dökülmeside durdu korkularıda geçti artık ne alakası var onu bilemiyeceğim

Bizde 5 damla ile başladık ama doktorumuz 8 damlaya çıkardı...Sebeb olarakta bir aylık erken doğumumuzu gösterdi...
yağmurcum oğullarımız adaşmış:)allah bağışlasın oğlunu canım buarada sende dvit3 kullanıyosun dimi canım bizde 8 damla kullanıyoruz ayrıca kaanda erken doğdu belkide bizim dr.umuzda bu nedenle 8 damlaya çıkarmıştır

bence 3 damlaya devam et.zaten 6 aydan sonra 8 damlaya çıkıcak.bende çocuklarıma öyle verdim.sen rahat ol .sıkıntı yapma kendine.

kızlar bizede ferro sanol verdiler aşıya gittiğimizde 9 damla günde dedi. birde doğduğundan beri multitabs kullanıyoruz onuda devam ediyoruz acd hepsini içeriyor multi_tabs..

Kızlar bayagi geçmiş ama birsey sorucam size 2 aylık bebeğim var vitamin olarak acd 3 veriyordum 1 serum şeklinde o bitince eczane devit 3 verdi ilacı ben almadığı için sormamis nasıl kullanilicak diye bende kullanma talimatını okudum çocuklar ve Yenidoğan larda günde 25 damla yazıyor bir iki kere ole verdim ama kafam karıştı sanki çok gibi yarın doktora gidicem sorucam insAllah fazla vermemisimdir fazla verdiysemde bebeğime bir zararı olurmu çok korkmaya başladım nolur cevap verin :KK61:

X