devit-3 kaç damla veriyorsunuz?

beyazgxuxl1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2008
219
3
devit-3 kaç damla veriyorsunuz benim kafam karıştı doktoru 3 e devam diyor başka bir doktorda 5 e çıkar diyor benim doktor diş çıkarıyor diyor bu doktor da hayır çıkarmıyor deyip benim doktoru kötülüyor diyor diğer doktorda 55 60 yaşlarda bir doktor valla kafam karıştı doktorunu değiştirmeyi düşünüyorum memnundum ama geçen hafta tartışınca vazgeçtim artık ona gitmiyecem erkek doktorlar daha iyi davranıyorlar sizce ne yapmalıyım?:uhm:

canım ben 8 damla veriyorum kaan kilolu olduğu için dr.umuz 3 damlanın yetmiyeceğini söyledi ve 8 damlaya çıkardı

benim oglumda 4 aylıkken 7950 geldi ama doktor hiç değişmez devitin miktarı dedi 6 aydan sonrada başka bir demir ilacına geçeceğiz dedi ben genede 5 veriyorum daha mantıklı geliyor çünkü cevaplar içinde tşkr

ben monovid d3 veriyorum saglık ocagındaki ebe 4 ver demişti bende hep 4 veriyorum dr ada sordum oda 4 ver dedi bilimiyorum artık herkes 5 veriyomuş bak bende 4 veriyorumm

ben de hep 3 damla veriyordum doktorda bişey demeyince öyle devam ediyordum oğluşumda biraz toplu sorayım bakim ne diyecek doktor

biz multitabs kullanıoz onun çubuğu ile 1ml veriom a,c,d vitaminlerini içerio.önce acd3 vermişti o kusturdu oğlumu,multitabs iyi geldi...

Son düzenleme:
yaaa hepiniz başlamışsınız demir damlasına çoktan.bu gidişimizde sordum bizim doktor 6.ayda başlayacak anlamadım ben bu işi :KK43:

yaaa hepiniz başlamışsınız demir damlasına çoktan.bu gidişimizde sordum bizim doktor 6.ayda başlayacak anlamadım ben bu işi :KK43:

canım olur mu doğduktan 15 gün sonra başlicaksın ayrıca demir değil d vitamini demir daha sonra onu sor doktoruna kullandığını sanıyordur belki

Elvin sen yanlış anladın sanırım bu devit damla demir başka demir o tadı pas gibi olan damla,,devit doğduğunda 2 haftalıkken başlıyosun

biz geçen hafta deviti bıraktık multitabs kullandığımiçin yeterli gördü drumuz 1ml multitabs ayrıca sabah akşam 2şer damla ferrum veriyoruz ama bizimkansızlığımız var normalde ferruma 4 ayda başlanıyo

Bizde 5 damla ile başladık ama doktorumuz 8 damlaya çıkardı...Sebeb olarakta bir aylık erken doğumumuzu gösterdi...

X