Bu parfüm 48 saatten fazla kalıcı

Starimu

Tosbaam abi oluyor :)
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2008
4.542
19
Bir çok kişinin kalıcılık ve " en çok sorulan parfüm " kategorisinde hemfikir oldğu bir parfüm bu ..
Chanel Change
ne zamandır ya parfümümü değiştireyim ya da en olmadı red deliciousı özledim , ondan alayım diyerek pazartesi akşam 7 gibi tekin acara gittik , hem de şu kampanyadan da yaralanmış oluruz dedik .. buradan okuduklarımdan aklımda kalan parfümleri denedim , ilk olarak chanel changei sıktım sol bileğime .. sonra coco ve aklımda kalan dğerlerini sırasıyla diğer bilek ve el üstüne sıktım ..
o zaman ağır gelmişti tüm kokular , bir de biraz aç ve hamile olunca midem bulandı kokulardan , kararsız kaldım , yine daha önce de kullandığım DKNY red delicious ı aldım .. zaman geçtikçe koku daha bir güzelleşti bileğimde , ikidebir kokladım , ertesi gün kokuyor , çarşamba günü hala kokuyor .. neredeyse çarşamba günü gece yarısı bile çok az da olsa bileğimden alabiliyorduk kokuyu ..
nasıl pişman oldum :eek:klava:
en yakın zamanda alıcam sanırım ..
ş sıralar parfümümü değiştireyim ama hangiiyle ve kalıcı da olsun hacı yağı gibi kokmasın odun gibi de diyorsanız kesinlikle chanel change derim yerimseniben

coco mademoiselle chanceten daha kalıcı bence.. dolabımı açtığımda hala buram buram coco mademoiselle kokusu yayılıyo
red delicious, be delicious da nefis ama hiç kalıcı diiler ne yazık ki

coco mademoiselle chanceten daha kalıcı bence.. dolabımı açtığımda hala buram buram coco mademoiselle kokusu yayılıyo
red delicious, be delicious da nefis ama hiç kalıcı diiler ne yazık ki

ptesi akşam sol bileğimin içine change , elimin üstüne de coco sıktım .. coco salı sabahı zorlasam alıyordum kokuyu , ama change çarşamba gece yarısı çokkkk az da olsa hala kalmıştı bileğimde .. belki tenden ten farkediyordur kokuların kalıcılığı yerimseniben

X