Dudak Makyajı Dudakların doğal halinde Kırmızı olmasını sağlamaka için ne yapmak gerekiyor yardım

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Ne yazık ki ben her şeyi denedim esmerim dudaklarım çok renksiz onun için kırmızı ruj gibi parlatıcı da diil bir tüpün içinde olan kırmızı rujum var onu iyice sürüyorum iyice emdiriyorum ve bir peçete yardımıyla çok bastırmadan hafif bastırıyorum ve çekiyorum silme hareketi yapmıyorum asla onu yapmayın! sonra parş parmağıma peçeteyi geçiriyorum fazlalık kalan kısımlara parmak ucumla dokunuyorum öyle doğal öyle öpülesi ve çkici oluyor ki erkekler ruju bulaştığı için sevmiyorlar parlatıcı da yapışık yapışık olduğu için hoşlanmıyorlar bu iyi bi yöntem ne yazık ki başka çarem yok

Dudakları fırçalamanın ötesinde daha doğal bir yöntem var aslında , ben denedim en az yarım saat etkisini görüyorum. Yarım saatte bir aynı işlemi uygularım. Şimdi 2 elinizin işaret parmaklarıyla dudaklarınızı sonuna kadar ayırabildiğiniz kadar ayırın :KK9: Bakın nasıl kıpkırmızı oluyor.:KK53: Biraz acıyor ama olacak o kadar :21:

ben türkcelin moda bakım paketine üyeyim arada mesaj geliyor güzellik sırları vb.

bir tane gelen mesajda şu bilgi vardı;

çilekli veya vişneli toz jöleyi hafifçe dudaklarınıza sürün uzun süre dudaklarınızdaki tatlı kırmızılığa hayran kalacaksınız.

toz jöle ?????????

Kırmızı pancar sürün dudaklarınıza :)
Çok hoş bir rengi olduğunu okumuştum

bnde bu detten muzdaribim.olmuo ne yaptıysam olmuo .birde nedense bnm alt dudağım daha kırmızı üst dudağıma göre.kontur yaptırdım da az kendine geldi .fakat hala renksiz.kınada yakmaya çalıştım .tutmuyo arkadaşlar :)hala bu konuda daha kesin sonuç bulan arkadaşta yok sanırım:KK43:

en doğalı nedir biliyormusunuz.dudaklarınızı diş fırçası ile 5 dak fırçalayın ve görün neler oluyor.
kıpkırmızı ve çok faydalı kan dolaşımını hızlandırıyor.

evet çağla şıkelden duymuştum sanırım:lepi:
mankenlerin çoğu öyle yapıomuş ama yaparken oldukça nazik olmak gerekiyor tabi:smiley-cool:

Nazik olmadan hatır hatır fırçalarsan sonuç olarak kanıycağı için dudaklar yine kırmızı olur :KK53: ama doğal olmaz tabi :KK52:

öyle bişey bilmiyorumda ben doğal kırmızı duran bi yöntem biliyorum :) ben yapıyorum yani sanırım ben bulduum :KK70:
ben kırmızı göz kalemiyle dudaklarıma noktalar koyuyorum, sonra normal el kremıyle noktaları yayıyorum çok dogal bi kırmızılık veriyor.

size %100 etkili bi yöntem söyliyim.ben denedim hem öyle az bi kızarıklık yapmıyo bildiğin kıpkırmızı oluyo.acı yeşil biberi dudağınıza sürün hem dolgunlaştırıcak hem kırmızı yapıcak hemde kalıcı bi kızarıklık.ben artık sürmüyorum ama hala dudaklarım kırmızı.ama tabi bu işte genetik yapıda önemli benim dudaklarım normaldede kırmızıydı ama bu kırmızılık biberle birlikte 2 -3 katına çıkıyo

X