Dudak Makyajı Dudakların doğal halinde Kırmızı olmasını sağlamaka için ne yapmak gerekiyor yardım

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
J

jelibon17

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi jelibon17
arkadaşlar hani herşeyin bitkisel bi çözümü varya belki bunun da vardır diye düşündüm ruj yada başka bişey sürmeden dudaklarımızın kırmızı olmasını nasıl sağlayabilirzki?
benimki pembemsi bi renk.kansızmışım gibi.ama eşimin kilar kıpkırmızı onun ki niye öyle-tatlicadiarzu-

hadi yardım edin bulun bi çare fesatlıktan kudurucam yoksa :jeyyar:

• Konu Sahibi jelibon17
walla ben dudağa kına yakıldığını doal ruj işlevini gördüğünü duymuştum ama ne renk olur bilemem canım ya bi bilene sormak lazım

• Konu Sahibi jelibon17
en doğalı nedir biliyormusunuz.dudaklarınızı diş fırçası ile 5 dak fırçalayın ve görün neler oluyor.
kıpkırmızı ve çok faydalı kan dolaşımını hızlandırıyor.

• Konu Sahibi jelibon17
sütlü gayfem onu yapırum ama en fazla 10 dakka öle kalıo kalıcı bi çözüm yokmiki

• Konu Sahibi jelibon17
kalıcı makyaj yapılabilir sadece dudaklara..onun dışında işte kına yakılıomuş demiştim ama o ne renk olur bilemiorum ellerde turuncu olduuna göre

• Konu Sahibi jelibon17
en doğalı nedir biliyormusunuz.dudaklarınızı diş fırçası ile 5 dak fırçalayın ve görün neler oluyor.
bunu bende duymuştum.
ve yaptımda dudaktaki deriyi de yeniliyor. fırçalarken ölü hücreleri temizliyor:eek:

• Konu Sahibi jelibon17
evet çağla şıkelden duymuştum sanırım:lepi:
mankenlerin çoğu öyle yapıomuş ama yaparken oldukça nazik olmak gerekiyor tabi:smiley-cool:

• Konu Sahibi jelibon17
arkadaslar bide tarçın yağını duydum... sürdüğünüz de önce acıyomuş biraz sonra şişmeye başlıyomuş.. etkisi ne kadar bilmiyorum ama yarın deniycem hemen..... :)

• Konu Sahibi jelibon17
kina mi :1shok:ilk defa duydum......
yapan varmi acaba,resmini koyarsa cok iyi olur valla:1shok:

kalici bir cözüm bulundugunu hic sanmiyorum, dogustan olan bisey..genetik sanirim örnegin esimin ailesinde herkesin ki kirmizi.. bizim ailede bir anneminkiler kirmizi, onunda kendi ailesinde cogunun ki kirmizi..

bir yolu var aslında bu ırsi birşey dudak rengi yani esmerlerin dudakları(baya koyu esmerler)dudakları mor oluyor dikkat ederseniz ama sanırım eşiniz oldukça açık tenli olucakki dudakları kırmızı sizde pembe dudaklı olduğunuza göre teniniz ne çok açık nede çok koyudur buğday yani ama pembe dudakta ton ton mesela benim dudaklarım oldukça uçuk bir pembe ben dudak rengimi sizin gibi doğal yoldan koyulaştırmayı çok istiyorum çünkü dudaklarımın rengi koyu olunca dudaklarım daha çok ortaya çıkıyor bu yuzden ara sıra uyguladığım bir yöntem var dudaklarınıza buzla masaj yapın görüceksiniz dudaklarınızın rengi çok güzel bir renk olucak çünkü buz kan dolaşımını hızlandırıyor bu yüzden dudak rengi koyulaşıyor ve çok güzel bir renk ortaya çıkıyor.denemenizde fayda var.

genetik canım o.
benim kuzenimin doğuştan kiraz rengi dudakları var
inan hiç bir firmanın o kadar güzel renkte ruju yoktur... kuzenim küçükken herkes kızardı bize küçücük çocuğun dudağına ruj sürülür mü diye..

ya o diş fırçasıyla fırçalama işini yaptım hemde kaç kez 5dk.dan fazla ama olmadı :S sadece azcık yandı ama renginde hiç bi değişiklik yok birde ben esmerim dudagımda ince doğal yoldan kırmızı durmuyor parlatıcı sürüyorum oda renk vermiyo :S ne yapabilirim siz fırçalamayı nasıl yapıyorsunz??

arkadaşlar çay kaşığı balla 3damla zeytinyağı karıştırıp diş fırçası ile yavaş yavaş fırçalayın bir süre sonra dudak emiyo hem dolgun görünüyo hemde doğal bi renk alıyo

vichy nin oligo levres lipgloss unu tavsiye ederim..dudağın doğal pembeliğini arttırmaya yönelik bir ürün..

Güneşçim sen kullandım mı önerdiğin ürünü,bi faydasını gördün mü ?bi de fiyatı ne kadar ?

Kızlar bence kansızlıkla alakalı o.
mesela bnm kanım yoktur dudaklarım da solgun. kan artırıcı besinler yemeliyiz.

arkadaşlar hemen önerimi sölüyorum mesela dılşarı çıkıyosunuz rujdan önce elinize biraz vikis alın parmağınızla güzelce sürün ruj gibi yansın okadar dolgun gösteriyoki anlatamam ben öle yapıyorum önce vikisi sonra kırmızı rujumu sürüyorum ve çok seksiii hatun oluyorum zemuszemus

lisede bi kız vardı kırmızı pastel boya sürüyodu dudaklarına o geldi aklıma sırnaşık şey

dudaga kına yakıldıgını hiç duymamıstım
turuncumsu olur ama rengi :S

X