Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Vich ürünlerini son derece düzenli olarak aldğım bir yer var. Gerçekten son derece muazzam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,
ben 30 yaşındayım ve cldime VichY'nin köpüğü ve La Roche'un nemlendiricisi dışında birşey kullanmıyorum.
Göz çevremde hafif şişliklerin ve göz altı çizgilerinin oluştuğunu farkettim. Göz çevresi için nemlendirici ve hafif
kırışık önleyici krem arıyorum. 3 krem arasında kaldım, yardımcı olursanız sevinirim
Vichy Liftactive Retinol Ha Yeux Eyes kırışıklık karşıtı göz kremi
Loreal kırışıklık karşıtı göz kremi
Oriflame Aqua-rhythm göz kontur kremi
Birde acaba deborah ürünlerini kullandınız mı hiç?

Bence berbat bir marka
Bundan 4 yil once nemlendirici ve goz cevresini kullandim goz cevresi bende leke yapti mail attim kendilerine boyle boyle diye hiiiiic donmediler :KK12:

AYnı sorunlar bende de wardı. Kullanmadığım ürün kalmadı. Bilumum aktardan aldığım yağların neye yaradığını söyleyebilirim :) Kılcal damar çatlaması, efendim kızarıklar, genişlemiş gözenekler . Çok ta sorun çıkaran bir cilt yapım war. Metale güneşe alerjim war.

Ben Vichy kullanmış biri olarak şu kadarını söylemek isterim ki umarım yararı olur. 30 lu yaşlarda cilt artık elastikiyetini kaybetmeye ve incelmeye başlıyor. Kılcal damarlarınız için iyi bir güneş kremi yazın mutlaka kullanın. Gün içerisinde thermal serisi olan ürünleri var Vichy'nin nemlendirici seriler bunları kullanın. Leke, akne , genişlemiş gözenek için Norma Derm serisi arkadaşlar. Temizleyici Jel Tonik ve Kremi war. Bu ürünleri akşam kullanıorsunuz. Sabah sadece temizleyici Jel ile yıkayıp güneş kremini sürmeniz yeterli.
Bu tür bakımalr normalde yazın değil sonbaharda başlar. Bu yüzden akşamları kullanın diyorum.

Şimdi şunu hemen söyleyeyim; Norma derm serisini kullanmaya basladıktan yaklasık 1 ile 10 gun içerisinde yüzünüz püskürmeye başlayacak. Deri altına nüfuz eden bir bakımdır bu. Korkmayın :) Siwilce yaptı su oldu bu oldu diye. 4 haftayı tamamladıktan sonra ciltteki berraklığı göreceksiniz. 3 defa test edilmiştir tarafımdan. Tabi sonrasında nemlendirici ürün kullanmaya dewam.. Norma Derm bitince de tonik olarak ALizade Gül suyu kullandım.

%100 doğal. Esans ws. yok içinde zaten kpağı açınca kokusundan anlıyorsunuz.
merhaba ben vichy idealenin köpük tonik nemlendirici ve lekeler için serumunu aldım bir haftadır kullanıyorum yuzumde kompile kabarcıklar cıktı kullanmaya devam edeyimmi bilemedim normaderm serisini kullanınca yuzunuz fıskırıyor demissin yardım lütfeennnnnnn

Merhaba vichy ürünlerine de yer verdiğim blogumu ziyaret ederek destek olursanız çok sevinirim. Sevgiler :) theruj.blogspot.com.tr

X