Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Sevgili ÇAmaşır Suyu

Ben dün VİChy nin göz ve yüz temizleme losyonunu aldım. pamuğa az bişey dökememe rağmen hani sabun kaçarda gözün yanar ya aynı öleee yanıyo. başka arkadaşlarda da gözünde böyle reaksiyon gören varsa paylaşabilirlermi acaba. birde dcl nin ürünlerini aldım biraz pahalı ama faydası olacakmı bilmem bu ürünlerden de kullanan varsa tecrübelerini yazabilirlermi

ben 17 yaşındayım vichynin akua termal kremini her gece kullanıyorum cildimi neutrogenanın temizleyicisiyle yıkayıp gül suyu sürdükten sonra yanlış ürün kullanıyormuyum ya da yanlış bir işlem yapıyormuyum?

Sevgili ÇAmaşır Suyu

Ben dün VİChy nin göz ve yüz temizleme losyonunu aldım. pamuğa az bişey dökememe rağmen hani sabun kaçarda gözün yanar ya aynı öleee yanıyo. başka arkadaşlarda da gözünde böyle reaksiyon gören varsa paylaşabilirlermi acaba. birde dcl nin ürünlerini aldım biraz pahalı ama faydası olacakmı bilmem bu ürünlerden de kullanan varsa tecrübelerini yazabilirlermi

canım, mümkünse göz kapaklarını kapalı yap işlemini..bende de yanma oluyor ama seninki kadar değil, belki hassaslık vardır, eczaneye sor birde..

ben 17 yaşındayım vichynin akua termal kremini her gece kullanıyorum cildimi neutrogenanın temizleyicisiyle yıkayıp gül suyu sürdükten sonra yanlış ürün kullanıyormuyum ya da yanlış bir işlem yapıyormuyum?

vichy konusunda ürün doğru ama diğerlerini bilmiyorum canım

vıchy lipo metric aldım. sıkılaştırıcı, aynı zamanda cm bazında inceltir diyor....14 ağustostan beri kullanıyorum..1 ay kullanımdan sonra yazacağım sonucu..bel ve göbek çevreme kullanıyorum

Sonucunu merakla bekliyorum.. Ben de inceltici almak istiyorum ama sürekli kafam karışıyor, bi türlü tam olarak güvenemiyorum.. :S

çamaşır suyu bu vichy'nin siyah noktalar için olan biri ürünü yok mu :KK43: tavsiye eder misiniz ve kullanan oldu mu kızlar?

çamaşır suyu bu vichy'nin siyah noktalar için olan biri ürünü yok mu :KK43: tavsiye eder misiniz ve kullanan oldu mu kızlar?

canım, vıchynin normaderm serisi var, yeşil renkli...ama bu yağlı ciltler için daha uygun bir seri..ben de tem. jeli ve gece kremi var..çok iyiler ama jelle yıkayınca acayip kurutuyor, hemen yoğun nemlendirici sürüyorum..benim cildim normal

Merhaba herkese

Ben bugün vichy'nin Vichy Oligo25 Yeux göz altı stick'ini aldım göz altı morluklarım için,
bir de therman suyunu aldım.

Kullanan var mı acaba aranızda kullanım şekli etki vs. bilgilendirirse sevinirim.

Ben de daha sonra izlenimlerimi yazarım.

Bir de bu arada lipometric'ti galiba inceltici sıkılaştırıcısı vardı ben önceden onu kullandım.
Yaklaşık 4 ay boyunca her gün üşenmeden masajla uyguladım. 2 haftada gözle görünür etkisi oldu. zamanla selülitlerim bile görünmez oldu
ama sonra;
bırakınca hepsi aynı şekilde geri geldi. E bu kremler ömür boyu da kullanılacak kremler değil, eziyeti derdi bir ayrı yorucu. Yani paramama mı acıyayım, yoksa 4 ay her gün kastığım masaj işkencesine mi bilemedim.:KK43:
Bu yüzden asla tavsiye etmiyorum.

Merhaba herkese

Ben bugün vichy'nin Vichy Oligo25 Yeux göz altı stick'ini aldım göz altı morluklarım için,
bir de therman suyunu aldım.

Kullanan var mı acaba aranızda kullanım şekli etki vs. bilgilendirirse sevinirim.

Ben de daha sonra izlenimlerimi yazarım.

Bir de bu arada lipometric'ti galiba inceltici sıkılaştırıcısı vardı ben önceden onu kullandım.
Yaklaşık 4 ay boyunca her gün üşenmeden masajla uyguladım. 2 haftada gözle görünür etkisi oldu. zamanla selülitlerim bile görünmez oldu
ama sonra;
bırakınca hepsi aynı şekilde geri geldi. E bu kremler ömür boyu da kullanılacak kremler değil, eziyeti derdi bir ayrı yorucu. Yani paramama mı acıyayım, yoksa 4 ay her gün kastığım masaj işkencesine mi bilemedim.:KK43:
Bu yüzden asla tavsiye etmiyorum.

canım, bu konuda haklısın tabi. ömür boyu kullanmak olmaz ama üzerinde senede bir ay mutlaka uygulanmalı diyor...ayrıca kre olmadan masaja devam etmek işe yarar

arkadaşlar cilt beyazlatıcı kılcal damar giderici ve lekeleri yok edici ürünü varmı fiyatı ne kadar bilen varmı

Arkadaslar, bende uzun zaman oligo 25 kullandim ve yuz temizleyici olarakta purete thermale temizleme sutu ve losyonunu kullandim. Aslinda cok memnundum ama Normadermi gorunce birde onu deneyeyim dedim, suan yuzumde surekli sivilce cikiyor. Bu urun aslinda sivilce onleyici olarak kullaniliyor ama bende ters tepki verdi:sinifsinif:
Karar verdim Oligo25e geri donecegim insallah.CADIARZU
Ben kendim kasindim neguzel kremim varken gittim degistirdim:mymeka:

bende vichy ürünlerinden problemli ciltler için normaderm yüz temizleme jeli bide gündüz kremi kullanıyorum yklaşık 2 hafta oldu ama henüz sivilcelerimde bi azalma olmadı acaba gece kremide almammı lazım.lütfen cevap yazın çünkü sivilceler canımı çok sıkıyo 27 yaşındayım.

merhaba arkadaslar bilgilendirin beni lutfen benim cildim cok kuru hatta kuruluktan oyle cok geriliyor ki fakat gozeneklenmemde var vichy urunu kullanmak istiyoum hem gozeneklerimi sikilastirmak icin hemde kuruluga karsi ne kullanabilirim yurt disinda yasiyorum dermatolog cilt uzmani falan bulamiyorum turkiyedeki gibi bana yardimci olun lutfen goz altimda mimiklere bagli kirisiklik basladi ve koyu halkalar var ne yapmaliyim cevap bekliyorum yardimci olursaniz cok cokkk sevinirim

bende vichy ürünlerinden problemli ciltler için normaderm yüz temizleme jeli bide gündüz kremi kullanıyorum yklaşık 2 hafta oldu ama henüz sivilcelerimde bi azalma olmadı acaba gece kremide almammı lazım.lütfen cevap yazın çünkü sivilceler canımı çok sıkıyo 27 yaşındayım.

sinembatus canim bende yaklasik bir senedir kullaniyorum vichy nin normaderm serisinin yüz temizleme jelini sivilceleri kurutuyor birde yüzümü yumusacik yapiyor... tabi sivilceleri öyle hemencecik kurutmuyor gerci artik bende cok nadir cikiyor sivilce. Ben faydasini gördüm haftada 3 - 4 kez uyguluyorum...

nemlendiricisinide almayi düsünüyorum bakalim oda öbür aya insallah.....

birde normaderm serisinin tonigini almistim gözenekleri sikilastiriyormus ama ben begenmedim onu kullanmiyorum elimde patladi....o kadarda para vermistim yaaaaa....:eek:klava:

sinembatus canim bende yaklasik bir senedir kullaniyorum vichy nin normaderm serisinin yüz temizleme jelini sivilceleri kurutuyor birde yüzümü yumusacik yapiyor... tabi sivilceleri öyle hemencecik kurutmuyor gerci artik bende cok nadir cikiyor sivilce. Ben faydasini gördüm haftada 3 - 4 kez uyguluyorum...

nemlendiricisinide almayi düsünüyorum bakalim oda öbür aya insallah.....

birde normaderm serisinin tonigini almistim gözenekleri sikilastiriyormus ama ben begenmedim onu kullanmiyorum elimde patladi....o kadarda para vermistim yaaaaa....:eek:klava:

ben hergün yüztemizleme jelini kullanıyorum sabah akşam yalnız çenemin alt kısmında kabuklaşmalar başladı.bide yüzümü çok kuruttu gündüz nemlendirici kremini kullanıyotum ama kurmayı engellemedi tonigini bende aldım ama kurutmayı birazda ona bağladığım için de kullanmıyorum.

bugün uzman tavsiyesi ile cilt testi yaptırdıktan sonra ben de vichy den 3 ürün aldım

olumsuz yorumları okuyunca biraz korktum ama umarım memnun kalırım:1shok:

X