Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar, ben vıchy ürünlerini kullanıyorum, herkes cildimi beğenir, nazar değmesin..bir dönem fiyatlarından dolayı başka markaları denedim ama cildimin bozulduğunu farkettim ve vıchy sayesinde tekrar eski cildime kavuştum, burda vıchyle ilgili deneyimlerimizi ve kullandığımız ürünleri paylaşmak istiyorum, hem soru sormak isteyenlerde yanıtını bulur...umarım güzel bir konuya değinmişimdir. şimdi zamanım az olduğu için kullandığım ürünleri tek tek yazamıyorum ama daha sonra hepsine değineceğim..ayrıca sorusu olan varsa elimden geldiği kadar da yanıtlarım....bana en çok güven verende her yerde satılmaması ve uzman eczanelerde satılması...

arkadaşlar, ufak bir sorum var? denemediğim için kullananlara soruyorum: vıchy'nin sıkılaştırıcı kremleri işe yarıyor mu?

merhaba ben yazını okudumda vıchy ürnlerinden memnun olduğunu yazmışsın ben merak ediyorum benim yüzümde güneşe karşı alerji var yüksek faktör kullanmadan dışarı çıkamıyorum 3 senedir geçen sene başka bir marka aldım gerçi memnundum ondan ama bu sene vıchy denemek istiyorum aldım bugün ama cesaret edemedim açmaya bilgi almak istedim koruyucusu 50 faktör sence ne yapmalıyım ? şimdiden teşekkür ederim :)

Mrb,

Bende uzun zamandır iyi bir gunluk kremi arıyorum. Ve konu ilgimi cekti. Sorum olcak umarım cevaplarsiniz.
27 yasindayim ama dudak kenarlarimda cizgiler var goz cevremdede cizgiler var cildim kuru. Bana vichynin hangi kremi iyi gelir hem kuru ciltler icin hem anti-aging (yaslanmaya kırısıklara karsı) ve gunes isinlarina karsi bir kremi varmi? bigilendirseniz cok ssevinirim :KK71:

Güneş kremini ve fondötenini neredeyse 8 yıldır sürekli kullanıyorum ve inanılmaz memnunum..
herkesede tavsiye ediyorum..

arkadaşlar ben de vichy ürünlerini kullanmayı düşünüyorum. daha önce la roche kullanıyordum ve memnunum ama vichy de indirim olduğunu gördüm. kampanyayla ilgili bilginiz var mı? internetten alışveriş yapabileceğim güvenilir bir site söyleyebilir misiniz?
bir de beyaz tenliyim ve güneşe karşı hassas bir cildim var. acaba güneş kremini makyaj altına günlük krem olarak kullanmamı önerir misiniz yoksa günlük nemlendirici kremlerinden kendime uygun olanı mı almalıyım.
fikirlerinize ihtiyacım var. şimdiden teşekkürler

Vichy'nin sadece yukarıda yazdığım iki ürününü kullandım canım.
Ben en çok La Roche Posay ürünlerinden memnunum.Dermokozmetik ürünler içeren bir marka olması büyük bir avantaj.
Aslında her iki marka da Loreal grubuna ait ama aradaki kalite farkı hissedilir ölçüde bence.

ben de la roche nemlendirici kullanmıştım ve memnundum. şimdi bitti kremimi ve almam gerekiyor. acaba vichy mi alsam la roche mu karar veremiyorum? ayrıca güneş kremi de almam gerek. fikir verebilir misiniz?

banada yardımcı olurmusunuzz ? yüzdeki hafif deformeler gidermek ve yüzü sıkılaştırmak için vichy hangi ürününü kullanmam gerekiyor ?

Son düzenleme:
30+ yaşındayım göz kenarlarımdaki ince çizgiler ve ağız kenarlarındaki parantez şeklindeki belirginleşen çizgiler için vichy pro retinol ha gündüz kremi-gece kremi ve göz kremini 2 aydır düzenli kullanıyorum..her sabah vichy yüz köpüğü haftada bir vichy peeling, dışarı çıkmadan önce de vichy capital soleil 50 faktörü kullanıyorum..çizgilerim farkedilir şekilde azaldı :) annem de 50+ kremlerini kullanıyor göz kapakları gözle görülür biçimde toparlanıp gerginleşti..Her cilt farklıdır tabii ama ben çok memnunum Vichy' den.. :KK53:

Son düzenleme:
benimde gözenekler için bi nemlendirici almam gerekiyodu ama korktum şimdi yorumlardan.gözenekler büyümeden önlem almam lazım napcamben :KK43:

12 yıldır vichy kullanıyorum ilk tanışmam yüzümde oluşan aşırı hassaiyet ve üst tabaksının zarar görmesi sonucu nutrologi 2 adlı ürünü idi..yüzüme su bile süremiyordum..havlu zaten asla kullanamıyordum..2 saat arayla bir ilaç kullanıyordum onu dahi elimle sürmem yasaktı ilacın kendi özel başlıüğı ile sürüyordum..doktor roc u önerdi aldım ve hiç yaramadı ve bir gün vichy nutrologi 2 önerdi eczacı ve kullanmaya başladım ilaçtan kurtuldum cildimin üst tabakası yeniden oluştu ve bebek cildi gibiydi..şu an 40 yaşındayım ama kimse cildimi görünce yaşıma inanmıyor..tabi 30 yaş sonrası lift activ serisi ile tanıştım..1 yılıdrda gece kremi retinol ha kullanıyorum kısacası tek kelime ile harika..:)yazında +50 faktörlü güneş kremini kullanıyorum..

Yaklaşık 1 buçuk - 2 sene aşırı düzenli olarak vichy normaderm serisini kullandım, sivilcelerimin hepsinden kurtuldum, cildimin yağı inanılmaz dengelendi derken bu sefer cildim çok kurumaya ve hassaslaşmaya başladı. cildimin yağ sorununu çözdü diyebilirim. kuruma yapmasına rağmen çok memnun kaldım. çünkü gerçekten çok yağlı ve parlak bir cildim vardı. şimdi o halinden eser yok. kuruluğa razıyım.

Vichy Bi-White Cilt Lekelerini Açıcı kızlar bu ürünü kullanan ve yorum yapabilecek olan varmı cildimde sivilce ve güneş lekeleri vardı kendi yaptığım nemlendirici ile güneş lekelerinden kurtuldum sivilce lekelerimde azaldı ama yok olmadı bu ürün işe yarar mı sizce ucuz birşeyde değil körü körüne almak istemiyorum:KK15:

X