Cilt Bakımı Ürünleri Vichy ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

CamasirSuyunaCorba

♥etmiyorum eyvallah♥
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2008
2.511
8
42
arkadaşlar, ben vıchy ürünlerini kullanıyorum, herkes cildimi beğenir, nazar değmesin..bir dönem fiyatlarından dolayı başka markaları denedim ama cildimin bozulduğunu farkettim ve vıchy sayesinde tekrar eski cildime kavuştum, burda vıchyle ilgili deneyimlerimizi ve kullandığımız ürünleri paylaşmak istiyorum, hem soru sormak isteyenlerde yanıtını bulur...umarım güzel bir konuya değinmişimdir. şimdi zamanım az olduğu için kullandığım ürünleri tek tek yazamıyorum ama daha sonra hepsine değineceğim..ayrıca sorusu olan varsa elimden geldiği kadar da yanıtlarım....bana en çok güven verende her yerde satılmaması ve uzman eczanelerde satılması...

arkadaşlar, ufak bir sorum var? denemediğim için kullananlara soruyorum: vıchy'nin sıkılaştırıcı kremleri işe yarıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
selam gerçekten güzel bir konu açmışsın.öncelikle teşekkürler.bende vıchy çok seviyorum.ancak henüz kullanmaya başlayamadım çünkü zorunlu hizmetteyim ve malesef bu çevrede yok.ben cildim karma acaba sivilce ve lekeler için bir tavsiyen var mı?tekrar teşekkürler.

selam gerçekten güzel bir konu açmışsın.öncelikle teşekkürler.bende vıchy çok seviyorum.ancak henüz kullanmaya başlayamadım çünkü zorunlu hizmetteyim ve malesef bu çevrede yok.ben cildim karma acaba sivilce ve lekeler için bir tavsiyen var mı?tekrar teşekkürler.

sen böyle sorunca kendimi uzman gibi hissettim sağol..zaten yakında cilt bakımı ve makyaj kursuna başlamayı planlıyorum....bakalım kısmet...sana şöyle bir önerim olacak....eczanelere vıchy adına çalışan uzmanlar geliyor ve cilt analizi yapıp tavsiyelerde bulunuyorlar, kullanmaya başlamadan önce böyle bir uygulama yaptırabilirsin...ayrıca ben çok fazla ürün aldığım için bana bir katalog verdi eczane, ordan da sana önerilerim olabilir kendimce....onu da yazarım şimdi katalog yanımda değil....

internet satış sitelerıyle güvenle alışveriş yapabilirsin adrese de teslim yapıyolar max 48saatte bana da vichy AQUALIA THERMAL UV gündüz kremi we MYMYOKINE GÖZ ÇEVRESİ seyahat boyunu verdiler bayıldım ürünlere ilk kez vichy kullandım ;ama içeriklerinde DİMETCONE var hani silikonmuş ve çok zararlıymış ya bilginiz olsunsırnaşık şeysırnaşık şey

internet satış sitelerıyle güvenle alışveriş yapabilirsin adrese de teslim yapıyolar max 48saatte bana da vichy AQUALIA THERMAL UV gündüz kremi we MYMYOKINE GÖZ ÇEVRESİ seyahat boyunu verdiler bayıldım ürünlere ilk kez vichy kullandım ;ama içeriklerinde DİMETCONE var hani silikonmuş ve çok zararlıymış ya bilginiz olsunsırnaşık şeysırnaşık şey

evet, net üzerinden satış yapan yerler var, onu yazmayı unutmuşum ama doğru ürünler için öncelikle eczaneyle konuşması şart diye düşünüyorum ama ben yine de arkadaşa kendi kullandığım ürünleri ve özelliklerini anlatmaya çalışacağım, içeriğindeki maddelerin çok zararlı olduğunu ilk defa duydum....zararı nedir? yani cilde mi, yoksa kanserojen mi? bu bilgiyi nerden aldığını da yazarsan sevinirim canım, çünkü ben sadece vıchy kullanıyorum ve acayip memnunum...bilmem gerekenleri öğreneyim

saç bakımı topicine bakarsan şampuanların içeriginde olan bir madde bunun önce güzel yaptigini sonra silicon oldugu için saçı tahrip ettigi bahsedilmişti bu bilgiyi yine kk dan ögrenmişyim yani hatta birkaçgün önce ben de konu açtım bu kadar zararlıysa dünyanın en iyi markalarından vichy md formulations gibi markaların içeriginde ne işi var diye

eğer gerçekten önce iyi sonra kötü yapıyorsa etkisini çok uzun süre de gösteriyor olmalı, çünkü ben uzun zamandır kullanıyorum bu ürünleri....

aslına bakarsan insanın aklına da gelmiyor değil çünkü etkisini hemen belli ediyor ürün....ama o kadar testten geçen ve onaylı bir ürünün de zarar verici bir madde içereceğini sanmıyorum, daha doğrusu umut ediyorum

Son düzenleme:
aynen katılıyorum teşekkür butonuna basmak yeterli olmayacaktı yani çerten çöpten bakımlar yeterli olmaz ki dogal yöntemnler tüm dünyada tamamlayıcı tıptır TEDAVİ EDİCİ degil profesyonel ürünler şart vicyhye de teşekkürlerrrr

aynen katılıyorum teşekkür butonuna basmak yeterli olmayacaktı yani çerten çöpten bakımlar yeterli olmaz ki dogal yöntemnler tüm dünyada tamamlayıcı tıptır TEDAVİ EDİCİ degil profesyonel ürünler şart vicyhye de teşekkürlerrrr

sağol canım dediğim gibi zaten ben bu konuda uzman değilim, ama ileride kursa başlamayı düşünüyorum, cilt bakımı ve makyaj konusunda, girişimde de bulundum, paylaşımlarım tamamen kendi deneyimlerim ve uzmanlarla sürekli konuşmalarım çerçevesinde...ayrıca ayrıntılı anlatan bir kataloga da sahibim...ama her zaman söylüyorum, her işi uzmanına bırakmak gerek....

karma cilt adı üstünde, karma ciltlerde kendi aralarında ayrılıyor.....örneğin bazı karma ciltler kuru cilde dönüktür, bazıları da yağlı cilde dönük, ayrıca cilt mevsimsel farklılıklar da gösterir, yaşını tam bilemiyorum ama temel bakım ürünleri olarak sivilce ve leke dediğin için sana temel bakım için vıchy normadermi tavsiye edebilirim...gece ve gündüz kremi, toniği, temizleme jeli ve makyaj temizleyicisini.....ama cilt, yaş vb. faktörler etkili ürün seçerken ayrıca güneş koruyucuda kullanman gerekli olabilir...

normaderm yağlı ve cilt bozukluklarına dönük ciltlere kullanılan ürünler...benim cildim normal, hatta nemi yerinde o yüzden nemlendiricim light gündüz kremi, yoğun nemlendirici değil ama gözeneklerim belirginleştiği için son dönemlerde normaderm gece kullanıyorum örneğin...

Merhaba, Ben 20 yaşındayım. Bende Vichynin ürünlerini kullanmayı düşünüyorum.
Vichy nin Kuru-Hassas ciltler için uygun kremleri var mı ?
Ve tavsiyeniz hangileri olur ?
Alkölsüz müdür ?

Teşekkürler.

Merhaba, Ben 20 yaşındayım. Bende Vichynin ürünlerini kullanmayı düşünüyorum.
Vichy nin Kuru-Hassas ciltler için uygun kremleri var mı ?
Ve tavsiyeniz hangileri olur ?
Alkölsüz müdür ?

Teşekkürler.

böyle sorular gelince gerçekten kendimi uzman gibi hissetmeye başladım....hihoyyyt
kuru ciltler için ürünleri var vıchy'nin...açıklamasında da şu yazıyor, sıkılık ve sertlik ile karakterize edilen kuru ciltler, kendi yağlarını üretemezler. Ciltte yağ miktarının azalması; kızarıklık, kaşıntı ve gerilmeye neden olur....ürünler ise nutriologie 1 - 2...yoğun besleyici bakım krem. ayrıca purete termal temizleme losyonu , süt, tonik..

içeriğinde alkol olduğunu sanmıyorum, ürünlerin içinde vıcyh termal su olduğu yazıyor, ama eczaneye danışmak gerek...

ben de kendi ürünlerimi yazayım, cildim karma, nem seviyesi iyi, hassas değil ve kuruya ve yağlıya aşırı dönük değil, mevsimsel geçişler oluyor....soğuk havada kuruya, yazında yağlıya dönebiliyor ama genelde normal...nem için aqualia thermal nemlendirici (light) gündüz kremim, göz için aqualia thermal göz, tonik ve makyaj temizleme için "purete thermal 3ü 1 arada süt, tonik ve göz çevresi", güneşe karşı koruma için +50 koruyucu ve gözeneklerimin belirginliğini engellemek için de normaderm gece kremi kullanıyorum...bu arada temizleme jelimi yazmayı unutmuşum ki çok önemli purete thermal temizleme jeli...

Son düzenleme:
merhabalar hepinize, ben bir dönem vichy kullandım yaklaşık 2 yıl kadar kullandığım süre memnun kaldım sonra la roche posay kullanmaya başladım ondan daha da memnun kaldım.
vichy kullanmadan önce cildim gerçekten çok problemli kupkuruydu ilk 3 günde etkisini göstermişti çok iyi hatırlıyorum dediğin gibi canım fiyatları gerçekten çok pahalı ama EN DEĞERLİ GİYSİMİZ CİLDİMİZa.s.

merhabalar hepinize, ben bir dönem vichy kullandım yaklaşık 2 yıl kadar kullandığım süre memnun kaldım sonra la roche posay kullanmaya başladım ondan daha da memnun kaldım.
vichy kullanmadan önce cildim gerçekten çok problemli kupkuruydu ilk 3 günde etkisini göstermişti çok iyi hatırlıyorum dediğin gibi canım fiyatları gerçekten çok pahalı ama EN DEĞERLİ GİYSİMİZ CİLDİMİZa.s.

evet fiyatları pahalı ve sadece tek bir ürün alıp çıkamıyorsun, bir dolu şey var....toniktir, göz çevresidir vb. ama ben gerçekten seviyorum bu ürünü..ilk gitiğim eczaneden bir krem almak istememle başlamıştı herşey.......ondan sonra da ucup gitti paralar ama cildimden çok memnunum....aslında çok uçuk fiyatları da yok ama yine de bu devirde alması gerçekten zor oluyor bazen.....ama kampanyalarını ve hediyelerini takip edince en azından bir derece karlı çıkıyorsun, züğürt tesellisi

slm arkadaşlar ben hastanede çalışıyorum ve bizim oraya eczacı kalfası çok geliyor doktorlara ilaç yazdırmaya bana bi kalfa vichy nin küçük numunelerini getirdi denemem için fakat hepsinin üstünde almanca yazıyor getiren erkek olduğu için o da bilmiyor hangisinin ne olduğunu:)))) bir kaç tanesine netten baktım kırışıklık kremi bana yaramadı anneme verdim yine getirecek size sorsam bana yazarmısınız burdan şimdiden tşklerrrr

slm arkadaşlar ben hastanede çalışıyorum ve bizim oraya eczacı kalfası çok geliyor doktorlara ilaç yazdırmaya bana bi kalfa vichy nin küçük numunelerini getirdi denemem için fakat hepsinin üstünde almanca yazıyor getiren erkek olduğu için o da bilmiyor hangisinin ne olduğunu:)))) bir kaç tanesine netten baktım kırışıklık kremi bana yaramadı anneme verdim yine getirecek size sorsam bana yazarmısınız burdan şimdiden tşklerrrr

bana adını söylemen yeterli, elimde tüm ürünlerin içeriğini anlatan bir katalog var, ürün alırken bir hediye verdiler, onun içinden çıktı, atacaktım ama iyi ki atmamışım...

bana adını söylemen yeterli, elimde tüm ürünlerin içeriğini anlatan bir katalog var, ürün alırken bir hediye verdiler, onun içinden çıktı, atacaktım ama iyi ki atmamışım...

çamaşır suyu çok tşkkürler şimdiden yazim sana
birisi myokine soın correcteur anti rides yazıyor pembe kapağı var uzun bir şişede

diğeri yine myokıne soın correcteur anti rides yazıyor dermo decontractant yazıyor bunlar bende numune kağıtlarında üzerlerinde normal resimler var

birisi myokıne fusıo nuıt- nıgth yazıyo bunun birde bantları var bu sanırım kırışıklık için ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum eğer sayende öğrenirsem anneme vericem

bir diğeri de normaderm yazıyo yeşil bir şişe resmi var numunenin üzerinde çok seviniri:1hug:a.s.m bunların ne kremi olduğunu söylersen

çamaşır suyu çok tşkkürler şimdiden yazim sana
birisi myokine soın correcteur anti rides yazıyor pembe kapağı var uzun bir şişede

diğeri yine myokıne soın correcteur anti rides yazıyor dermo decontractant yazıyor bunlar bende numune kağıtlarında üzerlerinde normal resimler var

birisi myokıne fusıo nuıt- nıgth yazıyo bunun birde bantları var bu sanırım kırışıklık için ama nasıl kullanıldığını bilmiyorum eğer sayende öğrenirsem anneme vericem

bir diğeri de normaderm yazıyo yeşil bir şişe resmi var numunenin üzerinde çok seviniri:1hug:a.s.m bunların ne kremi olduğunu söylersen

canım, myokine ler anti - aging kremleri yani yaşlanma karşıtı ve belli bir yaş üzerinde kullanılması uygun...mimik kırışıklıklarını önleyici yoğun bakım....ilk iki ürün anlattığın kadarıyla göz ve gündüz kremi ama içeriğine göre gece serumu da olabilir. sıkıntı numuneile gerçeklerinin birbirinden çok farklı ambalajlarda olması.
myokine fusıo nuıt gece kremi.....bantlarda gece için kullanılıyor...

normaderm de cilt bozuklukları ve yağlı ciltler için kullanılıyor ama çok fazla normaderm ürünü var, biraz sıvı haldeyse o büyük ihtimalle yüz yıkama jelidir.

Son düzenleme:
X