Aldatılmanın acısı geçmez mi?

xixlgxixnxixm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
48
0
42
Daha önce aldatılma olayımı yazmıştım bazı arkadaşlar hatırlayabilir.Olayın üstünden nerdeyse 3 ay geçti arkadaşlar ben bir türlü aklımdan atamıyorum,unutamıyorum ve eşime kesinlikle güvenemiyorum.
Napıcam ben ya 62 kilolarda 54 kiloya düştüm resmen psikolojim bozuldu.Eşim biraz değişti evet ama tam anlamıyla bir düzelme yok gibi geliyor bana.Hala seyahate gidiyor ve gittiğinde içki içiyor falan.Ama galiba biraz bendede sorun var arkadaşlar artık adamın herşeyini o kadına yoruyorum.İş için görüşmedeyim diyo ben o kadınlamısın diyorum gece arkadaşlarımla içki içiyorum diyo ben o kadınlsın demi diyorum.o da çok bıktı bu sorulardan farkındayım bende bıktım.3ay oldu bu olay olalı ben hala evde bu konuyu kapataadım.Hala günde 10 kere soruyorum o kadını aramıyosun demi,bak birkere affettim ama bidahası olmayacak diyorum sürekli.Telefonu meşgul çalıyo onlamı konuluyosun geç kalıyo onlamıydın v.s.Bunları hiç bitiremedim ama eşimde hiç uğraşmıyo nasıl istersen öyle düşün demeye başladı.Ben bıktım artık cevap vermekten koşmuyorum görüşmüyorum desemde sen nasıl olsa inanmıyacaksın bari istediğini düşün diyor.Hem suçlu hem de güçlü anlayamıyorum.ben aldatmış olsaydım kul köpek olurdum kocamda hiç öyle şeyler yokBuarada eşimin beni aldattığı kadın öğrenciydi eşimin seyahate gittiği şehirde.Eğer doğruysa bilmirum eşim söylüyo okulubitmiş ve memleketine dönmüş artık orda değilmiş.Çocuğunun üzerine yeminler falan ediyo eşim inanayım diye.Ama ah güven bikere gittimi inanamıyosun ya.
Kızlar lütfen ikir verin ben napıcam evde nasıl davranırsam biranönce bu adam düzelir.Nasıl bağlanır tekrar bana ve evine napayım ben küçücük kızım var onu gördükçe iyice kahroluyom.

Allah yar ve yardımcın olsun aynı annemin durumundasın annemde babamı affetti ama sadece sözde surekli onunla gorusuyonmu dusunuyonmu vs diye sorular soruyor bende anneme kızıyorum ya affetmiycektin ya açmıycaksın.Durumun çok ama çok zor çeken bilir hani derlerya bana eşekten dusmus birini getirin durumu anlamak istesemde tam anlayamam ama acizane fikrim bence olayı hiç açma eşegin aklına karpuz kabugunu dusurme bence eger affettim dediysen bence o konu bidaha açılmamalı egerki açılırsa bence o konuya itilmiş olunur.Ama bekara avrat bosamak kolay derler ben desemde boş :KK43: Allah sabır versin :çok üzgünüm:

bilemiyorum unutmak degil belki ama tabiki icinde bi sey olarak kalabilir, aldatildim mi hayir demek isterim cunku bilmiyorum yani oyle bi sey ne duydum ne de gordum, belki bilemice ama sanirim esim beni aldatsa ve ben af etsem kesinlike hic bi zaman unutamazdim her zaman kafamin bi kenarinda olcagi kesin

ben beden olarak değil manen aldatıldım çok kötü günler geçirdim ve hala da geçiriyorum üzerinden birbuçuk yıl geçti ama hala unutamadım ve unutmam da asla asla asla

canim ya cok zor tekrar guvenmek. madem affetmissin, kapat o defteri demekle bitmiyor. ya defter diger tarafta hic kapanmadiysa gercekten. dedigi gib kul kole olmasi lazim esinin gercekten pismansa.

canim is seyahatlerine sen de gidemez misin? veya bir gun surpriz yap arkasindan git. yani gercekten kimle vs ogren. kizin adini ogren. mezun olmus mu okulundan ogrenebilirsin. degilse kocan hala yalan soyliyor demektir. facebookte kiz mutlaka vardir. orada da bilgileri yazar. yani bence kocan yalan soylutyor mu cikarmak cok mesele degil sen istedikten sonra.

bilemiyorum unutmak degil belki ama tabiki icinde bi sey olarak kalabilir, aldatildim mi hayir demek isterim cunku bilmiyorum yani oyle bi sey ne duydum ne de gordum, belki bilemice ama sanirim esim beni aldatsa ve ben af etsem kesinlike hic bi zaman unutamazdim her zaman kafamin bi kenarinda olcagi kesin

Aynen Allah kimseye yaşatmasın böyle bişey affedilmesi çok güç unutulması imkansız :1no2:

Cok zor gercekten, Allah sabir versin canim.
Ama böyle yapmakla kendinden baska kimseyi üzmüyorsun belliki..
Esinde caba göstermiyor, cünkü sen sürekli üstüne gidiyorsun.
Adam bu sefer nasil olsa bana inanmiyor diyip yine ayni seyi yapabilir Allah korusun.

Yarindan itibaren esine cok fazla yüz vermemeye bak.
Önemli olmadikca arama, sorma.
Birak o arasin.
Aradiginda telefonu neden gec aldin deme.
Birak o düsünsün artik neden ilgilenmiyor diye.

Ozaman bak nasil aklina kurt düsürüyorsun, nasil kul köpek oluyor.

ERKEKLER ACIYI, SÜRÜNMEYI, KADINLARIN (ESLERI BILE OLSA) PESINDEN KOSMAYI
SE-VI-YOR-LAR..

Ben o kadar kadin hikayesi okuduktan sonra bunu anladim..

Birakin kossunlar, aliskinlar zaten futbolda topun pesinden kosmaya, eslerinin/sevgililerin pesindende kosarlar yorulmadan

canım eğer affetiysen o konuyu açma artık. ha kafanda soru işaretlerin varsa eğer tekrar al karşına bana bunları açıkla de. kafanda soru işareti kalmasın. ondan sonra konuyu tekrar açmayacak şekilde kapat. çünkü şöyle düşün sen sürekli birine bişeyi hatırlatırsan unutmaz dimi? oysa sen unutmak üzere affettin. dolayısıyla hatırlatmayın ikinize de. ben misal sevgilimin şifrelerini biliyorum ama ya başka msni varsa? bunu ondan başka kimse bilemez ki. yani affederek ona güvenmeyi de kabul etmiş oluyorsun aslında.

affetiysen sen iyi eş ol, iyi eş ol ki bunu tekrar yaptığı zaman ta ciğeri sızlasın benim karım bu kadar iyiyken ben ne kadar pisliğim diye. yalnız affetmek unutmak değildir. tabiki unutamazsın o yüreğinin bir köşesinde hep kalacak, dinlediğin bi şarkıda aklına gelecek ama önemli olan evliliğini sürdürmeye karar verdiysen hatırlatmamaktır. tabi tamamen unutun olayı hiç bişey olmamış gibi davran demiyorum. şu andan itibaren aranızda resmiyet hafiften bi soğukluk hissetmeli. çünkü yaptığı yanlışı affetmiş olabilirsin ama onu hiç bişey olmamış gibi bağrına basacaksın demek değildir

güvenmek de ne kadar zordur bilirim, inanmakta aynı şekilde. sadece eğer inanmıyosan bile inanıyomuş gibi yapıp inceden takip edeceksin. tatlı dille soracaksın bugün ne yaptın hayatım diye? öyle anlarda insan utanır yalan söylemeye bi tuhaf olur. sonra gün içinde zaman zaman arayacaksın ama napıyosun nerdesin kimdesin diye değil. seni seviyorum demek için ara. ondan da seni seviyorum karıcım demesini iste bunu hatta şüpheli bi ifadeyle söyleme, işte mesela senin bana seni seviyorum karıcım demeni çok seviyorum diyebilirsin bunu duymak istiyorum diyebilirsin. yani bu tarz taktikler denemelisin. çünkü sen şu anda hatırlattıkça adamın aklına ister istemez geliyodur.

herşeye rağmen yaşamayan çok zor bilir bunu ben yaşadım tecrübe ettim üstelik bende affettim. ama şu anda rolleri değişmiş durumdayız ben resmi ve soğuğum o ise eski ben gibi. taviz vermiyorum artık. yine de olayı tekrarlarsa allahından bulsun daha da tek kelime etmem dönüp yüzüne bakıp.

örneğin dün bana sen beni sevmiyosun sende sadece alışkanlık olmuşum dedi. çünkü eskisi gibi sevgiyle bakamıyorum evet çoook seviyorum ama içimden bişeyler kıpırdanarak bakamıyorum çoğu zaman benimde aklıma geliyo. unutulur mu! sevmiyosun dedi eskiden olsa olur mu çok seviyorum bilmemne diye saatlerce açıklama yapardım. dün sadece sensizliğe çoktan alışmıştım sevmesem geri affetmezdim dedim. sonra çantamdan çıkarıp yılbaşı hediyesini verdim. benim bu yaptıklarım biliyorum ki onun içinde her seferinde kocaman delikler açıyo. beni öyle üzdüğü için.

Son düzenleme:
Canım eşin böyle davrandığı için sanırım atamıyosun bu psikolojiyi.. Halbuki çok haklısın onu affettiğin için kul köle olması lazım böyle neye istersen inan tavrı insanı affettiğine de pişman eder :çok üzgünüm:

Umarım zamanla kapanır bu yaran zor olsa da eşine güvenin tazelenir umarım.. Ve bir daha yaşamazsın inş. böyle bişey.. :Saruboceq:

canım önceki konunu bilmiyorum ama geçmiş olsun.bence karşına al konuş yani,ne kadar üzgün olduğunu seni anlaması gerektiğini,yaptığın kıskançlıkların yersiz olmadığını senin tarafından da bakmasını anlat.fazla da üzme kendini yani kıskançlık yapma desem de yapıcaksın,ama ona belli etme.kendini rahatlatmak adına başka şekiller de sor en azından sen tatmin ol yanında kimse olmadığına falan.başka ne denir bilmem ki.uğraşmaz tabii,sen onun yerine de uğraşıyorsun ya.yapma okadar belli etme ve üstüne düşme bi de bööyle dene bakalım

canım ben sensible arkadaşıma katılıyorum.umursamaz davran hiç ilgilenme.gecikince sorma dışardayken arama evde biraz soğuk ve uzak dur az konuş bütün bunları yapmak senin için çok zor ama bir erkek önemsenmemekten nefter eder.gör bak bu sefer eşin senin üstüne düşecek.
canım affettiysen eşini bunları yapacaksın konuyu ısıtıp ısıtıp eşinin önüne sunmayacaksın.
bu en çok sana zarar verir yazık kendine daha fazla eziyet etme.

15 yil once boyle bir olay geldi basima ,oyle bir aciydiki sirtima vurulan hancerin acisini hissettim beni aldattigi insani gordum kahroldum benden cok asagilarda herkesin oyuncagi birisiydi kabul edemem dedim ayrilmaya kalktim kocam yalvardi senden vazgecemem dedi,neyse hersey duzene girdi ama ben tam 15 yildir hicbir seyi unutamadim sanirim hicbir zaman unutamayacagim,senağlama

Daha önce aldatılma olayımı yazmıştım bazı arkadaşlar hatırlayabilir.Olayın üstünden nerdeyse 3 ay geçti arkadaşlar ben bir türlü aklımdan atamıyorum,unutamıyorum ve eşime kesinlikle güvenemiyorum.
Napıcam ben ya 62 kilolarda 54 kiloya düştüm resmen psikolojim bozuldu.Eşim biraz değişti evet ama tam anlamıyla bir düzelme yok gibi geliyor bana.Hala seyahate gidiyor ve gittiğinde içki içiyor falan.Ama galiba biraz bendede sorun var arkadaşlar artık adamın herşeyini o kadına yoruyorum.İş için görüşmedeyim diyo ben o kadınlamısın diyorum gece arkadaşlarımla içki içiyorum diyo ben o kadınlsın demi diyorum.o da çok bıktı bu sorulardan farkındayım bende bıktım.3ay oldu bu olay olalı ben hala evde bu konuyu kapataadım.Hala günde 10 kere soruyorum o kadını aramıyosun demi,bak birkere affettim ama bidahası olmayacak diyorum sürekli.Telefonu meşgul çalıyo onlamı konuluyosun geç kalıyo onlamıydın v.s.Bunları hiç bitiremedim ama eşimde hiç uğraşmıyo nasıl istersen öyle düşün demeye başladı.Ben bıktım artık cevap vermekten koşmuyorum görüşmüyorum desemde sen nasıl olsa inanmıyacaksın bari istediğini düşün diyor.Hem suçlu hem de güçlü anlayamıyorum.ben aldatmış olsaydım kul köpek olurdum kocamda hiç öyle şeyler yokBuarada eşimin beni aldattığı kadın öğrenciydi eşimin seyahate gittiği şehirde.Eğer doğruysa bilmirum eşim söylüyo okulubitmiş ve memleketine dönmüş artık orda değilmiş.Çocuğunun üzerine yeminler falan ediyo eşim inanayım diye.Ama ah güven bikere gittimi inanamıyosun ya.
Kızlar lütfen ikir verin ben napıcam evde nasıl davranırsam biranönce bu adam düzelir.Nasıl bağlanır tekrar bana ve evine napayım ben küçücük kızım var onu gördükçe iyice kahroluyom.

ILGINIM gerçekten zor bi durum ama bide şöle düşün aldatmayan erkek yok bence nebiliyim ben inanmıyorum her erkek onu yapıyo sanki diğer kadınlarda farklı şeyle var tabi onlar ekmek su istemiyo elektrik doğalgaz çocuğun şu ihtiyacı var demiyo :kızgın: şu erkekleri bazne hiç anlamam gül gibi karıları var evlerinde dörtdörtlük halen rahat durmuyolar ben derimki kafana takma ve ona düşüncenş belli etmem sakın ilgilenmiyomuş gibi davran ama sen yinede dikkat et bak kendine giyin evde eşofmanla olsanda o gelmesine yakın giyin yap makyajını güler yüzlü ol şenşakrak ol sanki bütün gün bölesin zannetsn güçsüz bakımsız çaresiz oldunu zannetmesin BAKIMLILIĞI ELDEN BIRAKMA ALIMLILIĞINI ORTAYA ÇIKAR YA SEN ESKİ SEN OL DUALARIM SENLE ABK KEYFİNE O DÜŞÜNSÜN SENİ ÖLE ALIMLI GÖRÜNCE O TUTUŞSUN SONRA :teytey:

öncelikle konuyu kapatmalısın ..kendin için başta..sürekli bunu zihnine getire getire kendini nasıl bir sürümceme de bıraktıgının farkına var...sürekli üzüntülü bir halde nerde nasıl diye diye kendinden her gün biraz daha bir şeylr eksiltiyorsun...sürekli ile getirmek senin bu durumu kabullendiğini,,,hani bir daha yaparsa naparım düşünceleriyle boğuştuğunun göstergesi eşine...hiç konuyu açma kapat konuyu....eninde sonunda böyle bir durumu olunca Rabbim senin önüne çıkarır zaten...telefonuymuş cüzdanıymış...ben senin durumunu yaşamış biri olarak bakmıyorum...telefonuna cüzdanına ...eskiden telde konuşurken kıyamet koparırdım..takmıyorum.ne yaparsa kendine yapar..benim gibi bir tane dünyayı dolaşşa bulamaz diyorum...kötü günde bay bay diyecekler için seni bırakıyorsa duydugun an hadi canım bu olay bitti deyip konuyu uzatmaman ona en büyük deerss...
sen kendi ayaklarının üzerinde durabiliyormusun bu önemli...her gün peşine düştükçe sıktıkça önlem alamazsın ki yapacak insan her halukarda yapar...yapmayacak insana da bu sözleri sürekli söyler kavga çıkarır telefonda evde bağırırsan huzursuz olur zaten ben cekıyorum bunca sıkıntıyı evde mutlu olamıyorum...barı yapayım mutsuzum der...bu konuları kapat...cok canım canımda olma sogukta olma...ımalı sozler kullanma...oldu ılerde karsına cıktı ......yol ver gıtsın hayat bır kere yasanıyor

kolay kolay unutamazsın.
ama eşine de bu şekilde davranmaya devam edersen, evliliğin içinden çıkılmaz bir hal alıcak.
şüphelerini ve ya bu vesveseyi kendine sakla

Bu evliliği sürdürmeye karar vermişsin affetmişsin.
Ozaman unutman lazım.
Yoksa bu düşünceler bu sorular seni yer bitirir.
Evliliğini daha da yıpratır. Çok daha mutsuz olursun.
Çok fazla dile getirme. Allah sana kolaylık versin sabır versin.

3 ay olmuş canım... bence tam da zamanı olaya farklı bir şekilde yaklaşmaya başlamanın... evli değilim ; aldatılmadım da ilişkimde... ama bence de artık ayağa kalktığını göstermelisin ona... ve bu konuyu kapatmalısın ; en azından cümlelere dökmemekle başla ... içinden elber geçmez acısı ; güven duyabilmen de çok zor... üstelik evet hatalı olduğu için daha çok seninle ilgilenmesi gerektiğini düşünüyorsun... buna hakkın da var... ama bu şekilde davranırsan o ilgiyi göstermeye gerek duymayabilir... nasılsa inanmıyor diye...

bence de pek üzerine düşme ; kendine bak ve kendine bir meşgale bul... o zaman onun içine şüphe düşer... tamamen ona odaklı yaşamadığını görürse onun da içine seni kaybetme korkusu yerleşir...
biraz sabır ve güç istiyor belki böyle davranmak ama sen zaten zor bir durumu kabullenmişsin...
bunun da üstesinden gelebilirsin bence... hakkında hayırlısı olsun canım...

Sevgili ılgınım,aldatılmanın acısı geçer mi diye sormuşsun.
Maalesef aldatılmanın acısı geçmez.Azalabilir ama asla geçmez.
Kadınlar affeder ama asla unutmazlar.Bir kadın için elbette çok güç bir olay.
Eşinizin bir davranışında ,bir şarkıda,bir film izlerken,bir tlf görüşmesinds,geç kalmasında vs. vs.herşeyde hatırlarsınız.
Benim içinde güç olmuştu.Sekiz yıl önce başıma gelmişti.Sona erdiğini düşünürken sonraki yıllarda da devam etti.Altı yedi yıl aralıklı olarak mücadele ile geçti.Çok uzuuuun hikaye.
Burada eğer affettiyseniz iş size düşüyor maalesef.Biraz rol yapmayı deneyin.
Öncelikle o konuyla alakalı gündem yapmayın.
Eşinizi sorgulamayın.
Asla ,anlattığınız gibi tlf görüşmeleri yapmayın.
Unutmuş gibi davranın ama inceden gözleyin.
Yaşadıklarınızı, heryerde herkese anlatmayın.
Eğer hala kesin olarak düşündüğünüz şey olursa eşinizle düzgünce konuşun.
Önce siz davranışlarınızla onu mahcup edin.
Size tavsiye edilenler elbette zor gelecek .Ama olmazsa boşanırım demek çok kolay değil.
Bunu başına gelmeyen anlayamaz,hele anne olunca kadınların işi daha güç.
Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canım ALLAH yardımcın olsun bende yaşadım aynı şeyi ama arada ki fark ben nişanlımdan ayrılmıştım nişanı atmıştım oda bi bayanla birlikte olmuştu ama kısa bi birliktelikti ben öğrendim kendisi söledi barıştıktan sonra afettim ama şiüpheli bi hareketi olmadığı müddetce hiç açmadım bu konuyu telini bile karıştırmadım yada nebilim neredesin kimlesin demedim hatta o kızardı kıskanmıyosun kızmıyosun diye suçlamıyosun sevmiyosun umrunda değilm dedi bence bide böle dene belki biirşeyler olur nebilim işte bi fikir herşey istediğin gibi olur inşallah ALLAH kızınızı size bağışlasın...

unutmak,hazmedebilmek zordur ama unutmuş gibi davranmaya çalışmak en doğrusudur. baskı yapmaya devam ederseniz yine aynı sorunla karşılaşabilirsiniz.bence silkinin kendinizde değişiklik yapın saçınızın rengini değiştirin,kendinize daha özen gösterin vs. güçlü ve yıkılmaz kadını oynamak zorundasınız. sürekli nerdesin?onunlamısın? tlfon neden meşgul ?diye sorgulara çekmeyin unutmayın TİLKİNİN DÖNÜP DOLAŞIP GELECEĞİ YER KÜRKÇÜ DÜKKANIDIR. sadece kendinize ve dilinize hakim olmak en azından sorununuzun üstünü bir parça örter.

X