Tüp Bebek Merkezleri Dr. Murat Erdemir (Jinemed Bursa)

hayır sinopta oturuyorum murat bey daha önce burada kadındoğumcu olarak çalışmış. ve onunla çalışan hemşire arkadaşlarım çok tavsiye ettiler. bende araştırıyorum .yardımcı olursanız sevinirim

bursaya mı geleceksiniz yani murat bey çok iyidir güler yüzlü ...aradığınızda açar yada dönüş yapar. ilgili siz istedğiniz kadar soru sorabilirsiniz ikna edici özelliğe sahip dr a güvenmek çok önemli bu tedavide ben güvendim elhamdülillah boşa çıkmadı .

fiyat hakkında özelden mesaj atarım size tek sıkıntı tüp bebek Merkezi küçük bide -2. katta olması havadar olmasına engel... fiyat olarak piyasa ile eşit bi Acıbadem Hastanesi gibi pahalı değil . tek dr yoğun çalışıyor ama dikkatli...hemşire ler ilgili ...güleryüzlü. ..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bursaya mı geleceksiniz yani murat bey çok iyidir güler yüzlü ...aradığınızda açar yada dönüş yapar. ilgili siz istedğiniz kadar soru sorabilirsiniz ikna edici özelliğe sahip dr a güvenmek çok önemli bu tedavide ben güvendim elhamdülillah boşa çıkmadı .

fiyat hakkında özelden mesaj atarım size tek sıkıntı tüp bebek Merkezi küçük bide -2. katta olması havadar olmasına engel... fiyat olarak piyasa ile eşit bi Acıbadem Hastanesi gibi pahalı değil . tek dr yoğun çalışıyor ama dikkatli...hemşire ler ilgili ...güleryüzlü. ..

çok teşekkürler

yakında bulvar üzerinde yerlerine taşınacaklar...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ben de 2 ay önce yani Murat beyin kızı olacagı döneme denk geldim. ilkini acıbadem Şahin beye, ikincisini Murat beye gittik. eşinin doğumu sebebiyle diye düşünüyorum kafası dalgındı. hiç bir muayenemde beni hatırlamadı, ilaç dozunu ayarlayamadı kısaca 20 tane yumurtam oluştu (18 gün iğne vurdum tabi ki) tedavi uzadıkça uzadı,20.gün tekrar gittiğimde tedaviyi sonlandırdı aynı gün acıbademe gittim, Şahin bey de bu yumurtaları alalım iyi kalitede dedi, ben 2sine de güvenemedim, tedaviyi bitirdim.ertesi gün de regl oldum zaten. Allah kimseyi muhtaç etmesin özel hastanelere ama mecburuz tabi ki..:KK43: nisan sonunda da osman dedeoğluna gitmeyi planlıyoruz. inş. isteyen herkese bebek nasip etsin ALLAHIM..:)
Osman develiogluna gittiniz mi?

Kesinlikle murat bey arkadaslar ilk tedavimdi çok şükür hamileyim siddetle tavsiye ediyorum jinemed ailesini :KK200:

Kesinlikle murat bey arkadaslar ilk tedavimdi çok şükür hamileyim siddetle tavsiye ediyorum jinemed ailesini :KK200:

Hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin.
Ben de murat bey in hastadiyim.Benimde transferimin 8.günü. 22haziranda test günüm. Benimde ilk denememdi. Yas 36. 2 embriyo transfer oldu. Bakalım tutacakmı. ?

Hayırlı olsun. Allah sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin.
Ben de murat bey in hastadiyim.Benimde transferimin 8.günü. 22haziranda test günüm. Benimde ilk denememdi. Yas 36. 2 embriyo transfer oldu. Bakalım tutacakmı. ?
Rabbim yardimcin olsun inslalh allahin izniyle rabbim sevindirsin seni benmle ayni zaman da yapan bir arkadasin da tuttu inslalh seninde gzl sonucu nu alirsin ben murat beyi sectigim için çok çok memnunum önce allah sonra o ve ekibi :KK9:

Rabbim yardimcin olsun inslalh allahin izniyle rabbim sevindirsin seni benmle ayni zaman da yapan bir arkadasin da tuttu inslalh seninde gzl sonucu nu alirsin ben murat beyi sectigim için çok çok memnunum önce allah sonra o ve ekibi :KK9:
Canim bebegin hayirli olsun. Rabbim tez zamanda saglikla kavustursun sizi. Ben birsey sorcktim ilk tedavim demissin ucreti neydi birde kac yasindasin bende yeni yeni arastirmaya basladim doktor ve fiyat arastiriyorum. Doktordn ziyade embriyolog daha onemli diye sectim sende yaptirdim deyince sormak istedim. Uzun oldu biraz k.bakma :KK66:

Canim bebegin hayirli olsun. Rabbim tez zamanda saglikla kavustursun sizi. Ben birsey sorcktim ilk tedavim demissin ucreti neydi birde kac yasindasin bende yeni yeni arastirmaya basladim doktor ve fiyat arastiriyorum. Doktordn ziyade embriyolog daha onemli diye sectim sende yaptirdim deyince sormak istedim. Uzun oldu biraz k.bakma :KK66:
Estağfurullah canm hayrli olsun tedavin iyi dileklerin için de çok teşekkür ederim darısı inşallah sana feyhan hanim canm çok seviyorum kendisini cerrah paşa mezunu murat bey de beni bi doktorum yönlendirmis ti buraya arastirdim maslalah ikiside çok deyenimli gözü kapalı gittim yaşım 22 evet iki sene ugrastik canm çok zor günler aşılama yerine seçtim tüp bebeği iyi kide secmisim seninde öyle olur inşallah fiyatlari özelden yazayim sana ben

Estağfurullah canm hayrli olsun tedavin iyi dileklerin için de çok teşekkür ederim darısı inşallah sana feyhan hanim canm çok seviyorum kendisini cerrah paşa mezunu murat bey de beni bi doktorum yönlendirmis ti buraya arastirdim maslalah ikiside çok deyenimli gözü kapalı gittim yaşım 22 evet iki sene ugrastik canm çok zor günler aşılama yerine seçtim tüp bebeği iyi kide secmisim seninde öyle olur inşallah fiyatlari özelden yazayim sana ben
Sagol canim :KK200::KK68:

bende bu ay tedaviye başlıycam inşallah 24 yaşındayım ve uludağ üniversitesinde doktorlar erken menepoz olabilirsiniz dediler iyice moralim bozuldu

arkadaşlar merhaba. ben burasada yaşıyorum ve iki sene önce dr. murat erdemir ile tanıştık. daha doğrusu tamamen tesadüf oldu tanışmamız internette bursa tüp bebek merkezi diye arattığımda .....internet sitesini gördüm. Girdim inceledim. Sonra murat erdemir kimdir diye kadınlar kulübünde araştırdım ve gayet olumlu yorumlar gördüm. bunun üzerine tedavi sürecime Murat hocamızla başladım ve şimdi 1.5 yaşında bir kızım var :) Allah umarım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm katılımcılara değerli yorumları için çok teşekkür ediyorum. Jinemed Bursa Tüp Bebek Merkezimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
bir test için gittiğimde doktor ile de görüştürelim dediler sekreterleri.Ücretsiz görüşme oldu. Görüştüğüm doktorların içinde en çok ilgilenen ve bilgi verendi. Şehir dışında olduğumdan telefonla kendisi aradı ve bilgi verdi.Diğer doktorumla devam ettirmezsem düşünebilirim.

Kişiden kişiye değişir.normal bir hastaysan 6000 artı 2000.ancak bu hesap çoğunlukla tutmaz. 20000 i bulur. Polip alınma falan olursa 3000 artar.benim 20 ye yaklaştı neredeyse.1 denememiz.rapor almak zormus.yinede alirsan devlet bi kısmını karşılıyo.

X