Sayfa: 1/9 123 ... SonSon
Toplam 83 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım!!

1. Konu Sahibi : delfindora #1

Yardım :( doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım!!

Ya kızlar ben yasmin kullanıyordum 10 aydır. Ama bu ay regl olmadım internetten araştırdım bazen oluyormuş böyle şeyler ben de test alıp yaptım ve pozitif çıktı. kızlar ben ne yapacağım daha 20 aylık bir bebeğim var ne ben ne eşim ne de ailem bu bebeğe hazır değiliz galiba.. Neolur bana yardım edin bir yol gösterin.CADIARZU

2. Konu Sahibi : delfindora #2
    Giriş tarihi
    Jul 2008
    alla alla ya, çok ilginç.....olmaz olmaz deme oluyor işte.....nasıl bir yol göstermemizi istiyorsun ki arkadaşım....bu çok ciddi bir karar, üstelik sadece senin kararın değil, eşinin de bu konuda kararı çok önemli. ailemde hazır değil demişsin, onu anlayamadım ama

3. Konu Sahibi : delfindora #3
    ya ben çift yumurtluyorum yani ayda iki kez sanırım 2. yumurtlamam yasmin içmediğim 7gün içerisinde bir güne denk geldi. ailem dedim çünkü şuanda aile de yeni bir hamile var kuzenim hamile ve sıkıntılı biraz e benim de küçük bir bebeğim daha var yani iki hamile bir de bebek başımızda da bu şehirde bir tek annem var. henüz eşime bile söylemedim daha doğrusu söyleyemedim. kimse bilmiyor, sizden başka. aldırmaya kıyamam gibi geliyor ama bir yandan da hem bebek hem hamilelik çok zor olacak hem de şuanda maddi olarak çok hazır değiliz ikinci bir bebeğe siz olsaydınız ne yapardınız nasıl yapardınız? nolur benle düşüncelerinizi duygularınızı tecrübelerini paylaşın sizlere gerçekten çok ihtiyacım var...

4. Konu Sahibi : delfindora #4
    canım ilacı hiç aksattığın oldu mu?

5. Konu Sahibi : delfindora #5
    hayır ben cep telefonuma günlük alarm olarak kaydetmiştim başladığım günden beri. hergün aynı saatte içtim.

6. Konu Sahibi : delfindora #6
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    cnm testin içeriğini okursan.orada doğum kontrol hapını 24 saat kullanmayıp testini yapman gerekiyor.sağlıklı değil yani bu yaptığın test ben öyle biliyorum doktora görün istersen

7. Konu Sahibi : delfindora #7
    canım hersey kısmet bıze sormussun cevaplayalım aldırma bence kıyma beebegınee....

8. Konu Sahibi : delfindora #8
    günümün üstünden 5 gün geçti. daha önce hiç aksamazdı. zaten 6gündür ilaç almıyorum

9. Konu Sahibi : delfindora #9
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    cnm sen en iyisi bir doktora görün ama bu gibi durumlarda test yanıltıcı olabliliyor.allah gönlüne göre versin

10. Konu Sahibi : delfindora #10
    eğer pazartesiye kadar regl olmazsam gidip kan testi yaptırcam ama sonrasını düşünemiyorum ya aklım duygularım çok karışık

Sayfa: 1/9 123 ... SonSon