doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım!!

kuzenin için üzüldüm. allahtan hayırlısı vardır bu kadar korunmaya rağmen geliyorsa küçük bebe. hayırlı bir evlat olsun inşallah.

guzelim sakin kiyma bebegine.biliyorum buyuk bir imtihan ama ne olur aldirma yoluna gitme.omur boyu vicdan azabi cekersin.bak bu sitede kac kisi anne olma ozlemi ile yanip tutusuyo.bende dahil.

önerileriniz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim birazdan doktora gitcem ultrasona gircem annemler falan da aldırmama karşılar. kuzenim de ezkaza duydu ve bak ben anne olmak için uğraşıyorum sakın aldırma beraber bir şekilde büyütürüz dedi. Heralde ben de eylül ya da ağustos ta ikinci bebeğimi kucağıma alıcam

canım sakın yapma aldırma sonra vicdan azabından mahvolursun tek bir gece rüyana girer o bileyeter ömrünün sonuna kadar acı çekersin birde öldükten sonrası var bunun hesabını rabbime çok zor verirsin bitanem bak burda neler okuyoruz herkes bbek için canlarını verecek durumda sen nekadar şanslısın ki Rabbim bebeğini aratmadan sana göndermiş vardır bundada bi hayır korunduğun halde bu bebek senin için bi hediye.yeni bebeğin var çok zor olacak belki doğru ama cennnet annelerin ayağı altında değilmi sen çok şanslısın bol bol dua et rabbim yar ve yardımcın olsun

bence de kesinlikle aldırmayın....vardır bunda da bir hayır....tamam bebeğiniz küçükmüş biraz zorlanırsınız ama düşnsenize ikiz üçüz bebek büyüten anneler ne yapıyor...onlar için zor değilmi....alah herkese bir kolaylık veriyor....o yüzden aldırmayın derim....

canim benim bir tanidigimdada olmustu ilaci aldiktan sonra hic istifar ettigin oldumu hastalanip falan oyle olabiliyormus...

yok yok :1no2: , ben diyorum hep, en iyi korunma yöntemi "evlenmemek" :jeyyar:

ben bu gidişle sanırım ikinci evliliği ancak menopoza girdikten sonra yaparım kaydirigubbakcemile3

cnm bu arada ishal ve antibiotik kullanımında hap korumuyor biliyosun dimi? öyle bişey yaşadınmı?

nasıl yaa antibiotik kullanınca etkisi olmuyormu yaaa:1shok:
ben geçen hafta antibiotik kullandım ve bu konuyu bilmiyordumlaelaelaelaelae
ee ne yapıcaz peki antibiotik kullandığımız zaman delikafadulden

canım benim,benim daha bebeğim daha 5 aylık ve bende korunurken hamile kaldım.şimdi 6 haftalık.bende maddi ve manevi olarak pek hazır sayılmam ama nasıl kıyarım.sezeryanlı olduğum halde doğuacağım allahın izniyle.mutlaka vardır bunun bi hikmeti.rabbim yardımcımız olur.inş.biz kabullenmeye ve sevinmeye başladık bile.allahım yardımcın olsun canım.

nolur aldrma belkide en hayrlı evladın olacak allahın bi bildiği vardr çok duygulandım ben ve benim gibileri düşün bebek özlemi ne demek bilmiyosun sen bizim içimiz yanıyo gün önce 5 yıllık özlemin ardndan boş gebelik geçrdim dünyam yıkıldı sakın aldrma o sana uğur getrecek emin ol senağlama

ben hiç antibiyotik kullanmam genellikle çok vitaminli şeyler tüketirim ve hasta olacağımı hissettiğim zaman limon ıhlamur bol meyve tüketirim 2 kat yorganın altına girer terlerim yani benimki tamamen Allah'tan ben de kıyamıcam hergün her saniye biraz daha hissediyorum ona. ve çok ilginçtir kızım bilmediği söylemediğim halde sürekli karnımı seviyo öpüyo Yüce Rabbim hissettirdi heralde ona da eşim de kıyamıyor...

nolur aldrma belkide en hayrlı evladın olacak allahın bi bildiği vardr çok duygulandım ben ve benim gibileri düşün bebek özlemi ne demek bilmiyosun sen bizim içimiz yanıyo gün önce 5 yıllık özlemin ardndan boş gebelik geçrdim dünyam yıkıldı sakın aldrma o sana uğur getrecek emin ol senağlama

cnm benim dilerim Rabbimden sen ve senin durumunda olan tüm annelere Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar verir. kucaklarınızı boş bırakmaz. anneannem hamilelerin ve çocukların duası kabul olur der hep. sizler için bütün hamileliğim boyunca dua edecem Allah yardımcınız olsun. umudunuzu kesmeyin. görüyorsun büyük hikmetini ben zamanı değil diye düşünürken Allahım bana hayır zamanı dedi bir gün belki de beklemediğiniz anda sizlere de zamanı geldi diyecek İNŞALLAHHHH...:Saruboceq:

çok güzel bi haber Allah yardımcın olur sen merak etme. gözün aydın bu arada sağlıkla al bebeğini kucağına inşallah

canım hayırlı ugurlu olsun inşallah.
demekki bunda bir hayır var ki olmuş bak korundugun halde.
bebişin 20 aylıkmış yani neredeyse 2 yaşında.
dogana kadar 2.5 olacak.bence ideal yani çok aşırı küçük degil.
daha iyi birlikte büyürler ne güzel.ablamın öyle oldu.iki çocugu var rabbim bagışlasın,2 yaş var aralarında.
afedersin ama sakın aldırmak gibi bir delilik yapma.
o size güzel şeyler getirecek buna emin ol canım.

öyle tabiki biz de eşimle konuştuk zaten kızım biraz şımarık olduğu için doktor ağustos eylül gibi kreşe vermemizi önermişti. böylece işim biraz daha kolaylaşır

canım benim,benim daha bebeğim daha 5 aylık ve bende korunurken hamile kaldım.şimdi 6 haftalık.bende maddi ve manevi olarak pek hazır sayılmam ama nasıl kıyarım.sezeryanlı olduğum halde doğuacağım allahın izniyle.mutlaka vardır bunun bi hikmeti.rabbim yardımcımız olur.inş.biz kabullenmeye ve sevinmeye başladık bile.allahım yardımcın olsun canım.

canim benim sen nasil hamile kalirsin , doktorlar sezeryanli kisiye 2yil hamileligi yassakliyor simdi doktorlar sana ne dediler

Son düzenleme:
ayy çok ilginç ya hayırlısı olsun senin için ama bebeğine kıyma canım ya allah isteyen herkese versin

aminnn Allah isteyen herkese hayırlı bebekler nasip etsin bu hamilelik hayatımda çok şeyi değiştirdi şimdiden Allahımın bize bir lütfu heralde saolun destekleriniz için.

aminnn Allah isteyen herkese hayırlı bebekler nasip etsin bu hamilelik hayatımda çok şeyi değiştirdi şimdiden Allahımın bize bir lütfu heralde saolun destekleriniz için.

nekadar şanslı oldugunu düşün allahın bir lutfu bence o bebek sakıın ona kıyma olurmu.rabbim sana hediye göndermiş ne kadar şanslı oldugunu düşün ve gülümse...tebrik ediyorum.ne güzel ikisi birden büyüyeceek ve sen rahat edeceksin.

X