doğum kontrol hapı kullanırken hamile kaldım!!

hayrıda serıde veren allahtır canım kıymmıssın ıı etmıssın elebet bu ıste bır hayır vardırr bunun mukafatını alacagına emınım bence yas olayınıda hıc kafana takmaa mıletın cocuklaının arasında zatn genelleme bakrsan hep 2 yas aralııgndaaa

bende yasmin kullanırken hamile kalmıştım ama antibiyotik kullanıyordum 4 kutu kadar kullanıp sinüzit tedavisi gördüm ve tam 8 haftalıkken bebişimi aldırmak zorunda kaldım çünkü yapılan tetkiklerde yoğun antibiyotik kullanımından alınması gerektiğini söylediler çok üzülmüştüm. bebeğini doğurmaya karar vermene çok sevindim 1 tanede kızın var. Sağlıkla huzurla güzel günler geçirmeni dilerim ailenle.....

Canım öncelikle hayırlı ugurlu olsun Allah tamamına erdirsin...
Benimde 11 aylık bir kızım var ve şu an 13 haftalık hamileyim. Korundugum ve kesinlikle bir bebek düşünmediğim halde hamile kaldım.önce cok bocaladım kararsız kaldım senin gibi.sen bence daha iyi durumdasın arkadaşların dediği gibi araları 2,5 yaş olacak bizimkiler 1.5 yaş üstelik ben şu an geçici bir süre için yurtdışında yaşamak durumundayım dolayısıyla ailemden de uzagım.Kızım şimdiden cok hareketli ve ilgi isteyen bir çocuk dogumda aldıgım kiloları bile (ki baya kilo almıştım erken dogum yapmama ragmen) veremeden hamileyim yani anlayacagın ruhsal ve fiziksel hazır olmadıgım halde kıyamadım. Eşimde cok istedi tabii.Beni senin gibi benimle hemen hemen aynı durumu yaşayan insanların varlıgı rahatlatıyor. Dogru bir karar vermişsin.zaten anne olan bir insan kürtaj kararı çok zor verir.Allah saglılı bebekler nasip etsin hepimize inşallah..........

ya ben çift yumurtluyorum yani ayda iki kez sanırım 2. yumurtlamam yasmin içmediğim 7gün içerisinde bir güne denk geldi. ailem dedim çünkü şuanda aile de yeni bir hamile var kuzenim hamile ve sıkıntılı biraz e benim de küçük bir bebeğim daha var yani iki hamile bir de bebek başımızda da bu şehirde bir tek annem var. henüz eşime bile söylemedim daha doğrusu söyleyemedim. kimse bilmiyor, sizden başka. aldırmaya kıyamam gibi geliyor ama bir yandan da hem bebek hem hamilelik çok zor olacak hem de şuanda maddi olarak çok hazır değiliz ikinci bir bebeğe siz olsaydınız ne yapardınız nasıl yapardınız? nolur benle düşüncelerinizi duygularınızı tecrübelerini paylaşın sizlere gerçekten çok ihtiyacım var...

canım bence bu bır mucıze,azönce yazının devamını okudum aldırmamıs olmana cok sevındım.hadı hayırlı ugurlu olsun.valla üçüz bebk doguranlar var.onlar nasıl buyutuyorlar.Allah sana ikinciyi nasip ettıyse bı kolaylıgınıda verır hıc korkma.hemm aralarında okadarda az yas farkı yok,ki seneye kızını krese verınce cok daha rahat edrsın.tekrardan hayırlı ugurlu olsun saglıkla dünyaya getır inşallah

ya arkadalar çok şaşırdım okurken allah istediği zaman istediği durumda veriyor bende 8 ekimden itibaren diane kullanıyorum adet düzensizliğimden dolayı benimde hep kalıcam umudu var eşimde gülüyodu bana d.kontrol kullanıyosun zaten istesekte olmaz diye anlatıcam şimdi ona bana inansın azcık belki olur dimi ama

canım hayırlı olsun...Aldırmadıına cok sewındım ınan...
Allah ısteyınce oluor işte....Rabbım ıkıncı melegınıde kucaklamayı nasıp etsın bırtanem..
ikiz bebiş buyutuomus gıbı dusun kendını....Rabbım saglık wersın hersey olur gıder...bundada wardır bır hayır...

ayy arkadaşlar bu siteyi iyiki keşfetmişim sizin gibi beni anlayabilen herşeyimi paylaşabileceğim dostlarımın olması ne kadar güsel. Allah herkese bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin. olmayanların da bir an önce yüzünü güldürsün inşallah. hepinize tekrar teşekkürler

delfindora hayırlı olsun canım doğurunca iyiki yapmışım diyeceksin.bak bana 5 yıl bekledim şimdi daha erken yapsaydım diyorum allah kucağımızda almayı nasip etsin ikinci meleklrimizide amin:Saruboceq::Saruboceq::nazar:

eee ben korktum şimdi demek doğum kontrol hapıyla da hamile kalınabiliyo ha:1shok:

Bu arada Allah analı babalı büyütsün. Göreceksin ki o minicik kızın kardeşi olunca senin en büyük yardımcın olacak.. hayırlı olsun..

valla o bana yardım edebilecek durumda değil canım ya. çünkü daha kendisi bakıma muhtaç. doğum kontrol hapıyla gebe kalmak çok düşük bir ihtimal. ben çift yumurtluyorum ayda 2 kere yani. o yüzden benim için korunma yöntmleri biraz şansına

Arkadaşım ben 7 sene sonra bebeğime kavuştum tüp bebekle seninki ne güzel kendiliğinden olmuş bu işleri anlamak çok zor ???????

vallahi cnm hayırlı olsun..okurken mutlu oldum vallahi..nedense hamilelik mkemmel bişi geliyo bana..bakalım doğurduktan sonrada aynı şeyleri söyleye bilecekmiyim...korunmana rağmen geldiyse ki RABBİM niyetini biliyodu düşünmemiştiniz ama ''O'' uygun görmş bizede emanete iyi bakmak düşer...HADİ BAKALIM...SAĞLIKLA GEÇİR HAMİŞLİĞİNİ...SAĞLIKLA BÜYÜT PRENSESİNİ

nasıl çift yumurtluyorsun..? benimde kanamalarım çoktu ayda 2 defa adet görüyordum doktorum yumurtlamayla kanamanın alakası yok dedi kistler oluşmuş polikistik over teşhisi koydu.. 2 aylık evliyim. birkaç gündür kullanıyorum ilaçı gynelle..
çocuk istemiyorum ek korunmada mı uygulasam ne önerirsiniz??

nasıl çift yumurtluyorsun..? benimde kanamalarım çoktu ayda 2 defa adet görüyordum doktorum yumurtlamayla kanamanın alakası yok dedi kistler oluşmuş polikistik over teşhisi koydu.. 2 aylık evliyim. birkaç gündür kullanıyorum ilaçı gynelle..
çocuk istemiyorum ek korunmada mı uygulasam ne önerirsiniz??

ahhh ahhh ben istiyrum bebişş olmuoo anam milleet hap kullanırken hamıle kalıoo:KK62::KK62::KK62:

10. ayda hamile kalmış.. bende 12 gündür gynelle kullanıyorum ilk ay korumaz dedi doktor ancak ben güvenmiyorum bu doğ. kont. haplarına napıcam eşimde biliyor hap kullandığımı bu ilaçlara güvenemiyorum çocukta istemiyorum:KK43:( çaresiz

bu yazıyı okurken bende yazmak istedim..
ilk hamileliğime bende yasmin kullanırken hamile kaldım..sadece saat olarak geciktirdim sanırım ve hamile kalmışım ve hamile olduğumu bilmiyorum hava değişiminden adetim gecikti diye beklerken görümcemin ısrarıyla test yapmıştı ve hamileydim dr. gittik bebeğin kalp atışları bile vardı..
yani büyük allahım nasip ettiyse her şekilde oluyor...

X