Yardım!! Bebeğimin kalp atışı yok!!

aaa lütfen kızmıym bak. benim bebişimde başta 2 hafta geriydi şu an kapattık arayı inan.kalp atışını 7+3 günlüktü duyduğumda .emin ol bu hafta duyarsın .öpüyorum.

ayyyy gerçekten mi?? 2 hafta geriden geleni ilk seni duydum. inan birazda olsa yüreğime su serpildi. ayyyy rabbim inşallah benimde yüzümü güldürür. şimdi ne kadarlıksın?

benimde öle 7 haftalığım ve dr cumartesi gel bakalım dedi allahım dua ediyorum etuuba sanada sende bana dua et nolu herkes dua ettsin inanın çok çaresizim embriyo görülmedi akşam bol bol dua ettim bugünde öle yapıcam allahın izniyle yarabbim nolur kalp atişlarını duyayım göreyim onu ilk bebeğim...... neyapcağımı bilmiyorum bol bol dua etmekten başka..

cnm allah inşallah bebeğini sana bağışlar. inşallah kucağına alırsın. öbür türlüsünü düşünmek bile istemiyorum hepimiz için çok zorr

ayyyy gerçekten mi?? 2 hafta geriden geleni ilk seni duydum. inan birazda olsa yüreğime su serpildi. ayyyy rabbim inşallah benimde yüzümü güldürür. şimdi ne kadarlıksın?

ancak şimdi okuyabildim. şu an 14+5 günlüğüz darısı başına.:ecrin_bebek:hihoyyyt:ecrin_bebek:

gercektenmiii canım benim....
yenı okumustum baslıını...sona gelene kadar gec dollenme demıştım içiden...
en son yazdıını okuyunca:1shok:
canım benım uzulme...aynı benımde ole olmustu...bız kalp atısı alamamıştık...kalbını dınlemeye gıttımızde içimde olmustu melegım oysa...suan hamıleyım...we bu bebişiminde 7.haftadan sonra duyabıldık kalbını...Rabbım tekrar aynı acıyı yasatmasın...
gonlune gore wersın...en kısa zamanda saglıklı bır gebelık gecırmen dılegıyle...a.s.:nazar:

canım benim geçmiş olsun tatlım
sakın umudunuz kaybetme hayırlısı ne zamansa o zaman tekrar kavuşacaksın bebeğine

hepinize merhaba..ben 32 yaşındayım ve 2 . bebeğime hamileyim..dr.a ilk gittigimde ultrason sonucunda 6,hafta 6 günlük hamile oldugum söylendi artı kan testimdede aynı değer görülüyordu bundan 20 gün sonra tekrar gittim kalp atışarını görmek için... ve ultrason sonucu 6, hafta 3 günlük kan testimdede 9 hafalık görünüyorum ve kalp atışları yok denecek kadar az oldugu söylendi kafam öyle karıştı ve moralim öyle bozulduki ne yapacagımı şaşırdım...şimdi 1 hafta sonra tekar gideceğim..bakalım hayırlısı ..umarım herşey yolunda gider çok endişeliyim...

hepinize merhaba..ben 32 yaşındayım ve 2 . bebeğime hamileyim..dr.a ilk gittigimde ultrason sonucunda 6,hafta 6 günlük hamile oldugum söylendi artı kan testimdede aynı değer görülüyordu bundan 20 gün sonra tekrar gittim kalp atışarını görmek için... ve ultrason sonucu 6, hafta 3 günlük kan testimdede 9 hafalık görünüyorum ve kalp atışları yok denecek kadar az oldugu söylendi kafam öyle karıştı ve moralim öyle bozulduki ne yapacagımı şaşırdım...şimdi 1 hafta sonra tekar gideceğim..bakalım hayırlısı ..umarım herşey yolunda gider çok endişeliyim...

selam canim bende suan senin durumundayim SAT a göre 13 haftalik hamile gözüküyorum kan tahlilime göre ise 10 haftalik hamileyim, ama ultrasonda bebegin boyuna bakinca 7 haftalik bir bebgin boyu kadar, simdi bende neye inanicam bilmiyorum lütfen cevap yazarmisin cok merak ettim senin durumunu, bebgim 5 günde 4mm büyümüs ama hala kalp atisi yok yani hamileligim devam ediyor ama bebegimin kalp atisi yok

bende 6+4 haftalık hamileyim benim bebegiminde kalp atışlarını duyamadık doktarım hersey normal dedi 10 gün sonra tam anlamında gorecez kalp atıslarınıda duyabılecez dedı insllhh hayırlı olsun sorun yapma insllh duyacaz kalp atışlarını...:CüvCüv:

bende 6+4 haftalık hamileyim benim bebegiminde kalp atışlarını duyamadık doktarım hersey normal dedi 10 gün sonra tam anlamında gorecez kalp atıslarınıda duyabılecez dedı insllhh hayırlı olsun sorun yapma insllh duyacaz kalp atışlarını...:CüvCüv:

sabretmek cok zor biliyorum ama baska yapacak bi sey de yok,10 gun sonra gumbur gumbur duyarsiniz insallah

meraba kızlar bende 5+5 haftalık hamileyim ve cuma günü dr. a gideceğim
lütfen bana dua edin bebeğimin kalp atışlarını duyayım

sabretmek cok zor biliyorum ama baska yapacak bi sey de yok,10 gun sonra gumbur gumbur duyarsiniz insallah
hayırlı olsun inşllh duyarsın canım..10 gün sonra doktara gıttım suan 8 haftalık oldugumu soyledı bos gebelık dedı ve bı hafta daha beklıyelim eger bi degişiklik olmassa oda binde bir dedi doktarum kürtaj dedi çok üzgünüm 1 hafta nasıl gecer bılmıyorum dualarınızı beklıyorumm

bende dün hastaneye bebeğimi görmeye gittim 7.5 günlük hamileyim askeri hastanede doktorun yüz ifadesi değişti:KK43: kalp atışlarını duyamıyoruz dedi devlete sevk etti ordada 3 yerde ultrasona soktular gene göremediler vajinal yolla bakıldı gene yok ama bebek gelişmiş çok ağladım üzüldüm bebeğimi kaybettim diye eşimle çok istedik hazırlamıştık kendimi yalnızdım eşim görevdeydi bu daha kötü yaptı beni doktor 2 gün bekleyelim dedi bol vitamin verdi sonra gel dedi inşallah atacak dedi olmazsa kürtaj olacam cok zor günler geçiriyorum bi çok kişi böleymiş allahıma emanetiz inşallah kalp atışını duyarız dualarınızı bekliyoruz

X