Sayfa: 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Toplam 70 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bebek Kacinci Hafta Dogum Kanalina Girer

1. Konu Sahibi : Yesim83 #31
    Benimde kontrolum ayin 13 une , bakalim bebisim girmismi dogum kanalina.Cunki 32. haftadan beri bas asagi duruyo oglusum, insallah dogum kanalinada cabuk girer, tabi en basta hayirlisi.Saglikla kucaklarimiza aliriz bebislerimizi insallah.

2. Konu Sahibi : Yesim83 #32
    benimki halaa doğum kanalında ama ne gelen var ne giden :)
    yalancı sancım bile yok

3. Konu Sahibi : Yesim83 #33
    Ya kızlar bu kanala inme olayını anlamıyorum ben.Ultrasonda mı anlaşılıyo yoksa çatı muayenesinde mi.Benim çatıma baktı doktor ama kanala inmiş inmemiş bişey demedi,sadece açılmamın olmadığını söyledi.

4. Konu Sahibi : Yesim83 #34
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    Alıntı pempe_panter kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Ya kızlar bu kanala inme olayını anlamıyorum ben.Ultrasonda mı anlaşılıyo yoksa çatı muayenesinde mi.Benim çatıma baktı doktor ama kanala inmiş inmemiş bişey demedi,sadece açılmamın olmadığını söyledi.
    canim bebegin kanala indigi zaman hem ultrasonda hem de cati muayenesinde belli olur..ben bugun dr a gittim yine dr once eliyle alttan bakti sonra ultrasonda bakti cok baski yapiyor her an gelebilir ya da suyun acilabilir dedi ama bekliyoruz...galiba seninki asagi inmemis..son 2 haftan kalmis cnaim hayirlisi olsun..:1hug:bak benim gunum doldu ama hala bekliyorum..:CüvCüv:

5. Konu Sahibi : Yesim83 #35
    bana çatı muayenesi yapmadı mantıksız buluyormuş sayın doktorum benneyaptımki
    ultrasonda bakıp doğum kanalına inmiş eli kulağında demişti.. teeeeee 2 hafta önce :roflol:

6. Konu Sahibi : Yesim83 #36
    Alıntı Kancicegim kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canim bebegin kanala indigi zaman hem ultrasonda hem de cati muayenesinde belli olur..ben bugun dr a gittim yine dr once eliyle alttan bakti sonra ultrasonda bakti cok baski yapiyor her an gelebilir ya da suyun acilabilir dedi ama bekliyoruz...galiba seninki asagi inmemis..son 2 haftan kalmis cnaim hayirlisi olsun..:1hug:bak benim gunum doldu ama hala bekliyorum..:CüvCüv:
    Ya kançiçeğim sen bebiş doğum kanalına inerken ağrı ancı bişi hissettin mi?

7. Konu Sahibi : Yesim83 #37
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    lajoconde hayir canim agri veya sanci hissetmedim.
    cunku 5 haftadir asagida cok hissetmedim yani..neden senin sancin mi var??

8. Konu Sahibi : Yesim83 #38
    EU2 Guest
    bişi sormak istiyorum. suyunuzun azaldıgını ogrendiginiz zamanlardaki rahatsızlıklarınız nelerdi?
    ben idrara sık cıkıyorum.catı kemiklerim 6.aydan buyana cook kötü agrıyor.hele suan 36.haftamdayım hic huzurum yok.
    geceleri ne saga ne sola donemiyorum karnımın ici patlamaya hazır gibi. azcık kıpırdadıgı anda cok garip bir agrı duyuyorum.girip cıkan turden degil.insanın etini burarsında bir agrı olur ya oyle. bide ayaklarini dimdiik oyle bir geriyorki bebegim ayak biyandan popo biyandan cıkık oylece bayaa bir duruyor.ozamanlarda da kazıık gibi kalıveriyorum yatakta.agrım daha cok artıyor kıpırdadıgım anda.acaba diyorum boyle yapmayı mı seviyor yoksa baska bir sorun mu var ki?

9. Konu Sahibi : Yesim83 #39
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    Alıntı keci51 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    bişi sormak istiyorum. suyunuzun azaldıgını ogrendiginiz zamanlardaki rahatsızlıklarınız nelerdi?
    ben idrara sık cıkıyorum.catı kemiklerim 6.aydan buyana cook kötü agrıyor.hele suan 36.haftamdayım hic huzurum yok.
    geceleri ne saga ne sola donemiyorum karnımın ici patlamaya hazır gibi. azcık kıpırdadıgı anda cok garip bir agrı duyuyorum.girip cıkan turden degil.insanın etini burarsında bir agrı olur ya oyle. bide ayaklarini dimdiik oyle bir geriyorki bebegim ayak biyandan popo biyandan cıkık oylece bayaa bir duruyor.ozamanlarda da kazıık gibi kalıveriyorum yatakta.agrım daha cok artıyor kıpırdadıgım anda.acaba diyorum boyle yapmayı mı seviyor yoksa baska bir sorun mu var ki?

Canım suyun azaldığını normalde anlamak mümkün değil sanırım. Doktor ultrasondan anlıyor...
    Bu arada benimde kemiklerim çok ağrıyor, geceleri yatakta dönmekte zorlanıyorum ve seninde dediğin gibi bebiş kendini kasıyor.... Bende hareket edemiyorum. Yarın gittiğimde doktora soracağım....

10. Konu Sahibi : Yesim83 #40
    EU2 Guest
    ne yaptin sordun mu doktora? isalah hersey yolundadır?buarada hangi doktora gorunuyorsun?

Sayfa: 4/7 İlkİlk ... 23456 ... SonSon