Beyaz mutfak için tavsiye istiyorum!

gönderiririm canım şu an doğalgazım bile açılmadığı için evimde bile kalamıyorum :KK43:
haftaya yerleşmiş olurum heralde..

işin çookmuş canım allah kolaylık versin..taşınma yerleşme zor iş hele bu soğuklarda...sevgiler..

canım saol ya.resimlerini de gönderirsen çok sewinirim.allah kolaylık wersin.bu arada kulpları aldık.bu hafta takcaklar inşallah.bende kulplarıyla takılmış halinin resimlerini atıcam takılır takılmaz sengözlerimebaksanab.

heee bu arada ben hiç foto yüklemedim.bana nasıl yükleyeceğimi anlatırmısınız.şimdiden teşekkür ediyorum:lepi:

hizliresim.com gir bilgisayardan gözat diyip resmini seçç.....açılan sayfada 3.forum kısmını kopyalayı yazdığın bu alana yapiştir..sonra resim çıkıyor canımm..şimdi bir resimle dene sitersen sevgiler..

senin mutfağıda görmek için sabırsızlanıyorumm.yeni ev yeni eşya yeni mutfakk..süper allah ağız tadıyla oturmak nazip etsin..sevgiler..

bız mutfak yaptırmadan once yengemlerde yaptırmışlardı kıraz rengi ama yag felan sıcradımı cok kotu oluyor cok cabuk kırlenıyor . biz krem rengi yaptırdık daha kullanıslı oluyor bız memnunuz

yerleri öncelikle laminat yapmanı tavsiye etmem granit yaptırabiliyorsan hiç düşünmeden granit yaptır dedim. mutfak olduğu için laminat çok ama çok kullanışsız olur.yağ falan sıçrara dökülür yemek artıkları temizlemek ve arındırmak çok zor olur.
beyaz mutfağa kırmızı ürünlerle bütünleştirebilirisn çok yakışır.
güle güle kullan

size iki tane tezgahlı mutfak resmi koydum.biri beyaz biri siyah.benim ikisi de hoşuma gitti.benim mutfak kulplarım daha uzun gerçi.yorumlarınızı bekliyorum.beyaz mutfak için hangi tezgah daha güzel söleyin bakalım.... hihoyyyt

canım ikiside süper ama oyumm siyahaa..
dediğim gibi kırmızı objelerlede süsleme yapabilirsin...ama gerçekten siyah mükenmel ötesi...kuplarıda uzun seçmen çok iyi bir seçim tebrik ederim..yeniyılında kutlu olsun..canımm..

mutfağın süper olcak anlaşıldı..mutlaka resim bekliyorumm...çok merak ettim şimdi bitince nasıl olcak acabaa**

Arkadaşım SAKIN AMA SAKIN LAMİNANT yaptırMA!!!Çok kullanışsız çünkü 1 bardak suyu 10 dk laminantın üstünde bırak hemen kabarıyo..Mesela bulaşık yıkadın diyelim ve farkında olmadan su döküldü tezhagtan,sen bulaşığı bitirip yerdeki suyu farkedene kadar laminant kabarır.Kırmızı ise süper bir seçim aksesuarlarda..Ama duvarı kırmızıya boyama bence..Yerler beyaz büyük seramik olsun (çok kullanışlı ve asil duruyo), sandalyeleriyse arkadaşın söylediği gibi kırmızı deri alsan müthiş olurdu..Sana fikir veriyorum çünkü bende mutfağımı böle yaptıracağım inşaallah..Bende de evlilik hazırlıkları tam gaz,Allah yardımcınız olsun ve tamamına erdirsin inşaallah.. :)

hihoyyytarkadaşlar kendi mutfağımdan bir kaç değişik açı çektim.kulpları takılınca da atıcam farklı açılardan.mutfak lavabosu camın önüne denk gelcek.bulaşık mak.da ordaki boşluğa koycaz.ewet yorumlar hanımlar....

canım bişey sorabilirmiyimm...sen yerleri vee duvar fayanslarını yaptırmadanmı dolapları koydunn..nasıl olcak diğerleri..anşamadım zor olmazmı..dolaplar çok güzel...eksesuarlarda olunca süper olurr...

mutfak dolabının kapladığı yer kadar yerlere fayans döşettik.daha yerler için ne yapacağımıza karar weremediğimiz için.duvarlarda boya yok.tezgahı yaptırdığımızda tezgah arası fayans ördürcez.öle yani.üstelik mutfak dolaplarının altına çıta yani süpürgelik koncak ki ayakkları ve ordaki fayanslar gözükmesin diye.daha cam kapaklar takılcak ordaki raf gibi duran dolaba.

canım çok zor olur öyle ama sen bilirsin duvar fayansını ve yerleri yaptırıp..sonra dolapları taktırsaydın keşke..ben yaptırdımya biliyorumm..hayırlısı olsunn..

saol.herşeyi yavaş yavaş yaptırdığımız için bölesi daha mantıklı geldi.senin mutfağını da çok beğendim bu arada.bordolar şıklık katmış.tezgah granit galiba.sende güle güle kullan

X