Beyaz mutfak için tavsiye istiyorum!

teşekkür ederim teknolog.bu granit eklediğin fotoda beyaz granitlerde gördüm.bn hep granitte düz beyaz yok biliodum.farklı bişey olabilir mi onlar.nişanlım sormuş bi yere illa granit yaptırın demiş çizilmiyor en dayanıklı tezgah diye.ayrıca sn eklediğin resim süper gerçekten.ama eğer tezgah siyah yaptırcak olsam çimstone deil granit yaptırırım.fiyat bakımından aynılar zaten.ama ben beyaz istiyorum tezgah ya....senağlama

canım çimstoneyide okudum oda dayanklı çizilmeye sıcağa karşıı valla ne bilim bend ebilemedim ama değer bence ...mermeritte bin basar mermeriti kullanabildiklerine göre bence bundada sorun olmaz..

Sarı kızzz mutfak fotolarını ne zaman koycaksın.. mor jaluzini ve beyaz dolaplarını çookk merak ettim :))

merhaba arkadaşım, iki hafta önce bende yeni mutfak yaptırdım, muhteşem oldu diyebilirim.
beyaz parlak lake dolaplarımın hepsi, kulplarım gömme geniş parlak krom, tezgahım siyah içinde ayna olan granit ,(çimstone daha pahalı ve kaliteli yaptırabiliyorsan çimstone yaptır).yerleri kesinlikle laminant yaptırma. Yerleride bej parlak granit yaptırdım ben beyazda olabilir ama benim anlaştığım mimar beyaz önermedi bejde çok güzel oldu. Mutfak tezgah dolap arası siyah gri ve beyaz geçişli olan ufak karolardon. Mutfak eşyalarımda( buzdolabı, fırın vs) gri. Masam cam ayakları metal. Renk versin diye cama mor jaluzi taktımki her renk uygulayabilirsin siyah ve beyaza hepsi gider. Ben kırmızı istemiştim jaluziyi ama bulamadım. Mor da çok güzel oldu. Yere mor paspas, masanın üstünede mor işlemeli bir örtü koydum. İnanılmaz güzel oldu. Henüz dün taşındım toparladıktan sonra resimlerinide çeker yollarım.Bu arada duvarların geri kalan kısmıda bej boyandı, yerlere uygun oldu.
merhaba bende mutfağımı beyaz parlak seçtım.tek renk.henuz gelıp montajı yapılmadı.içimde hep acaba var soğuk kalmasından korkuyorum.mutfağınızın resmını koymanızı rica edebilirmiyim ?

merhaba kızlar bu konuda ilk yedi sayfadaki hiçbir resmi göremedim. delircem yaa. bende komple ev tadilatı yaptırcam. görmek istiyorum yaaa. bende beyaz - siyah istiyorum... nasıl görcem resimleri

bunlar resimlerden topladıkalrım
bunlar fikir verir umarım..

bunu saplarını gör diye koyuyorumm..bunlardan seçmelisin..kısa parlak ve geniş olanlarda su lekesi çok belli oluyorr bunlar mutfak için mükenmel bence...

bunlarda başka bir katalogg

granit_resimleri_5.jpg

Aosta Blue Glass Aosta Madreperla Aosta Multicolor Apulia Madreperla Beige Stardust Bianco Blue Bianco Multicolor Bianco Stardust Bianco Verde Blue Lapis Blue Stardust Bianca Madreperla Crema Blue Crema Madreperla Crema Mirror Crema Multicolor Crema Paris Crema VERDE Giallo Stardust Nero Madreperla bunlarda birkaç çimstonee renklerii...

bu benim favorimm çok seviyorumm (conran) 400ytl civarı m2 si:)))
773-CONRAN.jpg

mutfağa bakarmısınnnüff üffff...siyah çimtonee

Savana.jpg

teşekkür ederim teknolog. ne bilim hepsinde kırmızı çarpı vardı sempatiksalakcinni

sorun deil canımmm...benim arşivim var cd yaptımm...bahara bizde ev alcaz allah kısmet edersee ..bend edeğişik şeylere bakıyorum fikir ediniyorumm..

X