Beyaz mutfak için tavsiye istiyorum!

potitom

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2008
148
26
mrb akadaşlar.ben yeni üyeyim.evlilik hazırlığı yapıyorum.benim beyaz bi mutfağım war.henüz yeni yaptırdık.tezgahı ,kulpları, duvar boyası, yerler hiç bişi yok.sadece mutfak dolabı takılı.bana ne renkler gider,kullanımı kolay ve gösterişli renkler hangileri güzel olur,yerler için granit mi laminant mı gider ...tavsiyelerinizi istiyorum.eğer resimler de gnderirseniz çok memnun olurum
üstelik dolap kapakları parlak beyaz ve ankastre eşyalarım var:eek:a.s.

bence beyaza kırmızı aksesuarlar çok yakışır duvarların belirlediğin yeri kırmızı boyatabilir yerleri beyaz lamine yaptırıp kırmızıda bi halı şahane oldu delikafadulden

çok güzel modern metal kulplar var, onlar çok yakışır eşyalar ankastreyse gridir büyük ihtimalle.
çok güzel uyar birbirine

canım sen öncelıklemutfagının resmını gönder bıze osekılde yorumyapmk daha kolay olacaktır

YERLERDE LAMİNAT DEĞİLDE SERAMİK DAHA KULLANIŞLI OLUR.
SONUÇTA MUTFAK ORASI, OLASI KAZALARA KARŞI BÜYÜK KALEBODURLARDAN SEÇEBİLİRSİN.
BEYAZA MADEM ANKASTRE ÜRÜN ALDIN. KIRMIZI YA DA PARLIAMENT MAVİ İLE RENKLERİ CANLANDIRABİLİRSİN.
( Benim tercihim kırmızı olurdu )

GÜLE GÜLE OTURMAN DİLEĞİYLE...

kesinlikle kırmızılarla dolu bir mutfak benim zaten hayalimde kırmızı bir mutfak var ve beyazla bütünleşirse müthiş olur seninde madem mutfak dolapları beyaz kırmızı ile renklendirebilirsin temiz alev alev bir mutfağın olur :)))

metal ayaklı cam bir masa ve kırmızı deriden yine metal ayaklı modern sandalyeler süper olur
bunlara uygun katlamalı perde ve şık bir halı bulursan tamamdır bence

bunlar fikir verir umarım..

mutfak29os3.jpg

w720.png

mutfakmobilya17bg5.jpg

w800.png

bunu saplarını gör diye koyuyorumm..bunlardan seçmelisin..kısa parlak ve geniş olanlarda su lekesi çok belli oluyorr bunlar mutfak için mükenmel bence...

mutfakmobilya13lq1.jpg

w800.png

bencede kırmızı canım ve yeşil olabilir bunlar mutfağa çok yakışa ve kullanışlı renkler bence

ya inanırmısınız arkadaşın gnderdiği siyah beyaz mutfak gibi benim butfağım camın önünde falan.ben siyah granit istiyorum yerleri ama bi türlü karar da weremiyorum.kayıyor dediler.tezgahı da siyah istedim.yerlerle kombine olur.ama nasıl olur ki kullanan war mı arkadaşlar.yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum

Merhaba ben dekorasyoncuyum, benim size önerim beyaz kırmızı hoş bir görüntü çıkarabilir ama sürekli kullanım için yorucu bir renktir ve belli bir zaman sonra güzel görünmeyeceğinden bu renk uyumundan sıkılabilirsiniz.önerim metal rengi aksesuarlar ve ankantre takımı , elektronik eşyaları metal gri uygulatmanızı, yerler için 45x45 granit karoları çapraz döşemenizi, duvarlara saten boya mutfak bolabı tezgahı metal renge yakın grı tonlarda granit tezgah ve dolap arası arası renkli küçük cam mozaik ve içinde en uçuk olan rengide mutfağın saten rengi olarak belirliyebilirsiniz, mutfağınız daha şık olacağından ve çabuk sıkılacağınız bir tercih yapmamış olacaksınız.

mermer evet kayabilir canım ama bence çok güzel yer karoları varr graniti siyah içinde çok az desenler olandan tercih ett..vee mutlaka granit mermer olsınn diperleri hepsi kullanışsız oluyorr..kırmızı bazı objelerle canlılık yaratabilirsin ortamda..ve kırmızı beyaz sihat desenleri olan okadar güzel halılar varki tam bir kombine oluştutabilirsin bence çok şık ve süper olurr..

Merhaba ben dekorasyoncuyum, benim size önerim beyaz kırmızı hoş bir görüntü çıkarabilir ama sürekli kullanım için yorucu bir renktir ve belli bir zaman sonra güzel görünmeyeceğinden bu renk uyumundan sıkılabilirsiniz.önerim metal rengi aksesuarlar ve ankantre takımı , elektronik eşyaları metal gri uygulatmanızı, yerler için beyaz 45x45 granit karoları çapraz döşemenizi, duvarlara saten boya mutfak bolabı tezgahı metal renge yakın grı tonlarda granit tezgah ve dolap arası arası renkli küçük cam mozaik ve içinde en uçuk olan rengide mutfağın saten rengi olarak belirliyebilirsiniz, mutfağınız daha şık olacağından ve çabuk sıkılacağınız bir tercih yapmamış olacaksınız.

mutfağın resmini en kısa zamanda gndericem.peki yerleri gri granit döşesem 45x45 ebatında ve tezgahı beyaz yapsam hani şu çimstaone marka içi küçük ayna pasrçaları war gibi.dolap arasına da cam gümüş renginde karo döşetsem nasıl durur.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşım, iki hafta önce bende yeni mutfak yaptırdım, muhteşem oldu diyebilirim.
beyaz parlak lake dolaplarımın hepsi, kulplarım gömme geniş parlak krom, tezgahım siyah içinde ayna olan granit ,(çimstone daha pahalı ve kaliteli yaptırabiliyorsan çimstone yaptır).yerleri kesinlikle laminant yaptırma. Yerleride bej parlak granit yaptırdım ben beyazda olabilir ama benim anlaştığım mimar beyaz önermedi bejde çok güzel oldu. Mutfak tezgah dolap arası siyah gri ve beyaz geçişli olan ufak karolardon. Mutfak eşyalarımda( buzdolabı, fırın vs) gri. Masam cam ayakları metal. Renk versin diye cama mor jaluzi taktımki her renk uygulayabilirsin siyah ve beyaza hepsi gider. Ben kırmızı istemiştim jaluziyi ama bulamadım. Mor da çok güzel oldu. Yere mor paspas, masanın üstünede mor işlemeli bir örtü koydum. İnanılmaz güzel oldu. Henüz dün taşındım toparladıktan sonra resimlerinide çeker yollarım.Bu arada duvarların geri kalan kısmıda bej boyandı, yerlere uygun oldu.

Sarı kız bende çok merak ettim şimdi toparlanda resim ekle canımm..sabırsızlıkla bekliyorummm ben tam bir mutfak hastasıyımm..daha doğrusu ev düzen hastasıyımm.kendimede albüm oluşturdum kısmet olurda ev alınca herşeyi sıfırdan yaptırıp kendi beğenime göre düzenleyeceğim inşallah..

X