ben de hamileyim uzun zaman sonra

farsena

Guru
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
36
0
slm arkadaşlar evet ben de hamileyim 2. çocuğuma az önce test yaptım ve çift çizgi çıktı.1 yıldır olmuyordu bu ay oldu işte rabbim isteyince veriyor allah isteyen herkese versin

gözünüz aydın..sağlıcakla kucağınıza da alın inşallah..:emir_bebek:

slm arkadaşlar evet ben de hamileyim 2. çocuğuma az önce test yaptım ve çift çizgi çıktı.1 yıldır olmuyordu bu ay oldu işte rabbim isteyince veriyor allah isteyen herkese versin

Allah kucağınıza almayı nasib etsin, ananlı babalı büyütsün inşallah. Darısı bizim de tüm isteyenlerin başına.
Son adet tarihin ne zamandı canım. Adetin gecikti diye mi test yaptın. Ben de bu ay merak ediyorumda. Benim 21. günüm bugün.

sat 25 aralıktı olmaz diye umudum yoktu ama bugün ağzımın tadı bir tuhaflaştı bide başım dönmeye başladı test yaptım pozitif çıktı inşallah allah size de nasip eder benim 5 yaşında bir kızım var bir kardeşi olsun istedik rabbim isteyen herkese versin

sat 25 aralıktı olmaz diye umudum yoktu ama bugün ağzımın tadı bir tuhaflaştı bide başım dönmeye başladı test yaptım pozitif çıktı inşallah allah size de nasip eder benim 5 yaşında bir kızım var bir kardeşi olsun istedik rabbim isteyen herkese versin

benim 2 gecedir kasıklarımda ağrı başlıyo bu saatlerde. Adet sancısı gibi. Bakalım inşallah ben de bikaç gün içinde sana müjdelerim.kaydirigubbakcemile5

Allah kucağınıza almayı nasib etsin, ananlı babalı büyütsün inşallah. Darısı bizim de tüm isteyenlerin başına.

tebrikler canım ...
Allah sağlıcakla kucağına da almanı nasip etsin ..

canım tebrikler,rabbim tamamına erdirsin,sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinnn

Tebriklerr..
sağlıcakla kucağınızada alırsınız inşallah.a.s.

tebrikler canım,hayırlı olsun

www.yeniresim.com_-_Nazar_Boncuu_Resimleri_-_Papatya.jpg

Son düzenleme:
tebrikler canım rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah darısı bizlerin başınaaa

ne mutlu sana tatlım...
babayıda senide tebrik ederim...
RABBİM sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin....
darısı tüm annelik hasratiyle yanıp tutuşanların başına inşallah....

X