Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ameliyatsız göğüs büyütme yöntemi

butterfly

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
6.172
6
Vücuttaki yağların, özel bir işlemden geçirilerek kullanıldığı yöntem, göğsü kalıcı olarak 2 beden büyütüyor...

ABD’de California’daki Cytori kliniğinin geliştirdiği yöntemde karın ve kalça bölgelerinden alınan yağ dokusundaki kök hücreler ayıklanıp memeye enjekte ediliyor. Kök hücreler her türlü hücreye dönüşme potansiyeline sahip olduğu için meme de yağ hücreleriyle birleşip çoğalıyor. Böylece ilk anda büyük bir değişiklik olmasa da 6 ay içinde göğüs ölçüsü 2 beden yükseliyor. Operasyonun tamamı 1 saat içinde lokal anesteziyle uygulanabiliyor. Daha önce de vücudun farklı yerlerinden alınan yağlar göğüslere enjekte ediliyordu. Ama bu yağlar kısa sürede tekrar kana karışıyordu. Kök hücreler ise kalıcı olarak çoğalıp göğsü büyütüyor. Yeni yöntem silikonla aynı fiyatta, yani yaklaşık 4 bin dolara mal oluyor. Ama silikondan daha sağlıklı. Ayrıca özellikle meme kanseri atlatmış ve silikon yaptırması yasak kadınlar için ideal olduğu belirtiliyor. Göğüslerinin eski hale gelmesine yardımcı olacak yöntemin bu kadınların psikolojisini de düzelteceği belirtiliyor. Almanya’da onaylanan yöntemin gelecek yıldan itibaren bütün Avrupa’da uygulanacak.

çok iyi birşeymiş ya. ve daha saülıklı daha iyi silikondan falan. paylaşım için sağol

ben nerde duymuştum hatırlamıyorum ama o yağlar vücutta zamanla katılaşarak kistik yapı oluşturuyormuş,gerçi duyduğumda mantıklı gelmişti ama şimdi aklıma geldi durduğu yerde katılaşmayan yağ göğse enjekte edilince neden katılaşıyo o da ayrı konu :))

iide kök hücre oraya enjekte edildi ve yağ dokusuna dönüştü dielimki o yağ dokusu genetiğimizde olan gibi var olan göğüs şeklimiz gibi mi olacak yoksa sarkık biçimsiz bi göğüsün ortaya çıkma ihtimali var mı tam tatmin olamdım açıkçası

kızlar bu yöntem var artık türkiyede ama şuan bircok insan yaptırsada hala deneme aşamasında şuan için biçok doktor bu yöntemi önermiyor ileride bu yağlar tehlikeli kıstlere dönüşebiliyormuş ve de meme kanserinden şüphelenildiğinde gögüse yağ transfer edildiği için memoğrafi varsa kanser belirtilerini göremiyormuş bu da erken tanıyı yok ediyor fiyati 3 ila 6 bin civarında baya bi araştırdım hatta yapan çok ii doktorlarda var ama bunları bilipte yaptırmak biraz zor yine de bu konunun takipcisiyim sizlerde araştırın tıp gün geçtikçe ilerliyor belkide yaptıran arkadaşlar da vardır onlardan da msj bekliyorum hepinizi çook seviyorum yerimseniben

Ewet canım zaten kalıcı bı yÖntemde deĞıl tranfer edılen yaĞlar erıyormuŞ 2 kez yaptırdıktan sonra yaĞların bır kısmı kalıyormuŞ

Ewet canım zaten kalıcı bİ yÖntemde deĞİl tranfer edİlen yaĞlar erİyormuŞ 2 kez yaptırdıktan sonra yaĞların bİr kısmı kalıyormuŞ

canım , transfer edilen yağların tamamı erimiyo,en kötü ihtimalle %20 si kalıyomuş.bence %20 bile iyi bir rakam.çünkü 2-3 cm büyütmek için bile neler yapıyoruz , %20'si kalsa bence bu en az 6-7 cm büyüme yapar ki bu da yabana atılacak bir gelişme değil.Bursa'da bi doktor duymuştum bu işi yapan,o kendisi özel bir yöntemle yapıyomuş,bu sebeple kalıcılık miktarı daha fazla oluyomuş,yağ transferinden umutluyum ben.biraz daha zaman geçsin ,biraz cesaretimi toplayayım yaptırmayı düşünüyorum.sevgiler...opuyorumnanaktan

ya yüzde yirmi kalsaaohooooooo bende 90 cm zaten 108 olur ama risk almak istemem asla sağlık bu yani şakası olmaz büyürse kendiliğinden doğal büyüsünn :KK66:

ya yüzde yirmi kalsaaohooooooo bende 90 cm zaten 108 olur ama risk almak istemem asla sağlık bu yani şakası olmaz büyürse kendiliğinden doğal büyüsünn :KK66:

silikon ile kıyaslayınca yağ transferi işlemi doğal bi yöntem sayılır .kaydirigubbakcemile2neticede transfer edilen yağ senin kendi vücudundan alınan yağ oluyo.vücudundaki yağların bir nevi yer değiştirme işlemi yani.a.s.

genede riskli diolar ama bilmiorum tatlım yaaaa...
eğer risksizse deneme aşamasında kobay olaraktan beni kullansınlar yaww sewe sewe giderim deneye heheh :jeyyar:

kizlar size bisey sorcam asenanin kremini kullanan varmi questro sonucu yazarmisiniz almayi düsünüyorum

kizlar size bisey sorcam asenanin kremini kullanan varmi questro sonucu yazarmisiniz almayi düsünüyorum

canım ben kullanmıştım 3 kutu ama daha sonra devam edemedim.pahalı bir krem.benimkiler hiç yok denecek kadar yoktuhihoyyyt....cümleye bak:)......bu kremi kullanınca alt kısımda göğüs çizgim oluştu(millet küçültmek için uğraşıyo ben çizgim oluştu diye seviniyorum)yani bence etkili bir krem a.s.

X