Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan İle Akrep / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.705
60
ASLAN ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI

Akrep kadınını kelimenin tam anlamıyla tutku doludur. Tüm duygu dünyası ve hareketlerinin temelinde bu derin duygu vardır. Erkekler üzerinde de bu kadar büyüleyici etki bırakanda tutkusudur. Eşinin mülkiyetini elinde tutar ve her şeyi ondan bekler. İkisi de ani tepkiler verme riski taşıdıkları için, uyumun kuvvetle patlama tehlikesi vardır.

Akrep kadını bir şeye ulaşmak istediğinde, canlı, enerjik ve azimli olur. Bu özellikler Aslanlar için çok yorucu ve yıpratıcı olabilir. Kısa süre sonra daha sakin ve huzur dolu bir hayatın özlemini çekme ihtimali ortaya çıkabilir.

Akrep kadınının daima özgür düşünceleri vardır ve güçlü kişiliğini göstermek için tartışma ortamı ararmış gibi görünür. Seçtiği erkeği eşi olmaya layık gördüyse, tüm aşkım ona verecek, tüm gücüyle yanında yer alacaktır. Aslan erkeği bu kadını hiç aldatmamalıdır. Bunu ihanet olarak görürse, erkek onun merhametsiz intikamına maruz kalır. Bu kadınla birlikte hayat ya cennettir ya da cehennem.

AKREP KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

Aslan erkeğiyle ilişkiniz, kendinizi ona uydurursanız, sürekli olabilir. Bu sizin için kolay olmayacaktır. Çünkü zayıf noktaları hoş görmenize rağmen, ilk defa kendinizden daha güçlü bir insanın etkisine girmekten kaçamayacaksınız. Yine de bu anlaşmayı imzaladıysanız, elleriniz boş kalmayacak, onda çok şey bulacaksınız.

Sizi gerçekten seviyorsa, kalbinin ve bedeninin bütün gücüyle sever. Sizi el üstünde taşıyacak, kendini ayaklarınızın altına atacak, centilmenlik sanatının bütün incelikleriyle şımartacaktır. Cinsel alanda da pek çok isteğiniz gerçekleşecektir, çünkü o çok tutkulu bir erkektir.

En azından boyun eğmek, Aslana köle olmanız demek değildir. Kendini bilen bir Akrep kadını olarak zaten bu durum size uymaz. Hemen onun gücünün biraz abartı olduğunu ve 'kral' maskesinin altında duygulu ve şefkatli bir erkeğin saklandığını fark edeceksiniz. Ara sıra onu okşayın. O zaman Aslanınız bir kediye dönüşür.

AKREP ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

Aslan kadını bilindiği gibi çok iddialıdır. Bunun için ona, sadece kazançlı bir işiniz varsa veya büyük bir miras kalacaksa kur yapın. 'Hiçbir şeyim yok' laflarını Aslan kadını hor görür. O, ona bir şeyler verebilecek, gösteriş yapabilecek bir erkekle olmak ister, çünkü sonuçta o 'hayvanlar aleminin kraliçesidir.

Aslan kadınının yanında durabilmek için çok fazla kendine güvene ihtiyacınız olacak. Sizin kıskançlıklarınız, huylarınız, sahiplenme biçiminiz onun için uygun olmayan şeylerdir. Bu 'çocuklukları' ciddiye almayacaktır. Ama o sizi boyunduruk altına almak isteyen bir tip değildir.

Ona emirler vermezseniz, çok iyi anlaşabilirsiniz. Cinsel açıdan aranızda problem olmaz. Çünkü siz onun aradığı tutkulu eşsiniz. Mesleki konularda ona söz hakkı verseniz iyi olur. Aslan kadınları parlak öğütçülerdir.

ASLAN KADININA GÖRE AKREP ERKEĞİ
Akrep erkeğinin sihirli çekim gücü Aslan kadınının yanında azalmaz, aksine kıvılcımlar saçarak Aslan kadınım kolayca tutuşturabilir. Aslan kadınındaki duygusallık ve ateşli mizaç, böyle tutku dolu bir adama rastlarsa, karşı koyamayarak ona sürüklenecektir.

Onu, hazzın sınırına taşıyarak orada tutacaktır. Yine de bu ilişkinin büyük bir tahrip gücü vardır ve eğer Aslan kadını, daima meydan okumak isteyen kadınlardansa, aradığı yeri bulmuş demektir. Aslan kadını onu baskı altında tutmaya ya da hükmetmeye kalkışmamalıdır, çünkü çok sert tepki gösterebilir.

Unutulmamalıdır ki, Akrepler zehirlidir ve zehirlerini kullanmakta tereddüt etmezler. Akrep erkeği, özgür bir ortama ihtiyaç duyar. Aslan kadını bunu sağlayabilirse, mutlu bir ilişki için, şans var demektir.

keşke akrep burcu olsaydım onlar çok şanslı oluyorlar,vede güçlü

akrebimm ve asLanLayay seni seviyorum tatLııımm Şeniz
sana kanım kaynakk yanii Şeniz
akrepLere oLan ilgin hoşşş sositososito
asLan ve akreppp,oyhhh dıkhandımmm :jeyyar:

ben aslanim esimde akrep ve hep merak etmisimdir burc yorumlari uyumlumudur diye ve okudum tipki bizi anlatmis yahu....

ya benim kocam aslan....

astroloji ile bu kadar ilgili biri olarak nasıl bu hataya düştüm inanın bilemiyorum....ama çok aşık olmuştum ne yapayım....akrep ve aslan olarak evin içinde birbirimizi yer dururuz ve işin kötüsü o tam bir aslan ve ben tam bir akrebim....bulamadım balık, yengeç, oğlak sırnaşık şey

Ben de akrep oLmaktan mutLuyumm sositososito
yaw abLacım cidden çok mu zor yaw asLan bi kocayLa aynı evde_? benim sevgiLim de asLan ve aşığım asLana :asigim: evet garip bi iLişkimiz var,çok heyecanLı sakinsiz bi iLişki a.s bunu akrep ve asLan arası eLektriğe bağLıyorum tabi Ben :jeyyar:

aslan burcu erkek ve kadınların gözleri çekici olur genelde :)

Aslan kadını ve Akrep erkeği ne birlikte ayrı olabilirler. Çok iyi çekim var aramızda fakat çok büyük kavgalarda ediyoruz.Yani nabzı hiç düşmeyen yorucu bir ilişki.Bir de akrep çocuğun oldu mu evlere şenlik.

ne desem bilmiyorum ama ben akrebim nişanlım aslan çok sakin sabırlı çileden çıkartıyorum ama gık demiyo valla ama içine atıyo çok düşünceli olsada belli etmiyo tabi sorunlarıda içine atıyo patlıyo birbuçuk senedir beraberiz bi patladı tuttu benden ayrıldı bende hiç tınlamadım sonra hop geri döndü normalde aslanlar çok gururludur ve geri dönmez ama gerçek sevgi olunca değişebiliyo ama biz akrepler için gerçeken zor inat var kıskançlık var umursamaz tavırlar zaten bize hiç gelmez biz ilgi manyagı insanlarız valla yani iki laf etsi die yırtınıyom bilmiyom yol yakınken bi yengeç mi bulsam ufff oda çok mızmız sürekli ilgi bekler amn ne biliym erkek milleti işte burcu ne olursa olsun hepsi aynı

ne desem bilmiyorum ama ben akrebim nişanlım aslan çok sakin sabırlı çileden çıkartıyorum ama gık demiyo valla ama içine atıyo çok düşünceli olsada belli etmiyo tabi sorunlarıda içine atıyo patlıyo birbuçuk senedir beraberiz bi patladı tuttu benden ayrıldı bende hiç tınlamadım sonra hop geri döndü normalde aslanlar çok gururludur ve geri dönmez ama gerçek sevgi olunca değişebiliyo ama biz akrepler için gerçeken zor inat var kıskançlık var umursamaz tavırlar zaten bize hiç gelmez biz ilgi manyagı insanlarız valla yani iki laf etsi die yırtınıyom bilmiyom yol yakınken bi yengeç mi bulsam ufff oda çok mızmız sürekli ilgi bekler amn ne biliym erkek milleti işte burcu ne olursa olsun hepsi aynı

yengeç cimridir gezmeyi cok sevmez evde oturmak ister soğuk olur yavas hareket eder. sinsidir kısacası bence aslan cok cok iyidir kıymetini billl

Aslan kadını ve Akrep erkeği ne birlikte ayrı olabilirler. Çok iyi çekim var aramızda fakat çok büyük kavgalarda ediyoruz.Yani nabzı hiç düşmeyen yorucu bir ilişki.Bir de akrep çocuğun oldu mu evlere şenlik.

nasssı yaaaa :KK43: ben de aslanım,erkek arkadaşım da akrep,moralim bozuldu bak şimdi :KK43:

AKREP KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

Aslan erkeğiyle ilişkiniz, kendinizi ona uydurursanız, sürekli olabilir. Bu sizin için kolay olmayacaktır. Çünkü zayıf noktaları hoş görmenize rağmen, ilk defa kendinizden daha güçlü bir insanın etkisine girmekten kaçamayacaksınız. Yine de bu anlaşmayı imzaladıysanız, elleriniz boş kalmayacak, onda çok şey bulacaksınız.

Sizi gerçekten seviyorsa, kalbinin ve bedeninin bütün gücüyle sever. Sizi el üstünde taşıyacak, kendini ayaklarınızın altına atacak, centilmenlik sanatının bütün incelikleriyle şımartacaktır. Cinsel alanda da pek çok isteğiniz gerçekleşecektir, çünkü o çok tutkulu bir erkektir.

En azından boyun eğmek, Aslana köle olmanız demek değildir. Kendini bilen bir Akrep kadını olarak zaten bu durum size uymaz. Hemen onun gücünün biraz abartı olduğunu ve 'kral' maskesinin altında duygulu ve şefkatli bir erkeğin saklandığını fark edeceksiniz. Ara sıra onu okşayın. O zaman Aslanınız bir kediye dönüşür.

Tüylerini tepeye dikmiş bir kedi :)

Cidden şefkatli, tam bir baba gibi oluyorlar :)

ben bir akrep kadınıyım evet akrepler aslana aşık olurlar ve de aralarında çok güçlü bir çekim vardır ama akreplere tavsiyem kesinlikle gözü kör aşıklar olmayın önce o aslanı tanıyın özü sözü bir olmayabiliyor tamamen oyuncu olabiliyorlar.

X