Vajinada kitle

E

elmasım

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elmasım
merhaba arkadaşlar ,
yaklaşık 1 aydır vajina girişinde,iç dudakların hemen altında ellede hissedilebilen fındık büyüklüğünde bir kitle oluştu .ara sıra kaşıntı ve acı veriyor.ne olduğunu anlamış değilim ve internette araştırınca bulduğum sonuçlardan tatmin olamadım çünkü hepsi birbirine benziyor.yok miyom yok kist kafam karıştı.en kısa sürede doktora gideceğim ama benimle aynı sorunu yaşayanlar varmı ?
biraz korkuyorum açıkcası

• Konu Sahibi elmasım
bende fitil kullankıştım..6 gün sonra klitorisin yan tarafında bir kaç tane kitle oldu..sertti..fitili bıraktım 1-2 gün sonra geçti..biraz zaman geçti yine fitil kullandım 5-6 gün sonra yine çıktı..fitili bıraktım yine geçti..şimdi de yok..o neydi anlamadım,doktora da sormadım

• Konu Sahibi elmasım
canım aynısı bende de var. Ama benimki ağrımıyor.doktora gideceğim ama ihmal ediyorum.

• Konu Sahibi elmasım
bende yağ bezesi gibi mi desem bir siskinlik vardı .şimdi iyice sisti agrısı yok orda bir siskinligi oldugu bilmek beni rahatsız ediyor.dr. gitmedim ama gitmem lazım sanırım. ne oldugunu bilmemek korkutuyo

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi elmasım
bende yağ bezesi gibi mi desem bir siskinlik vardı .şimdi iyice sisti agrısı yok orda bir siskinligi oldu bilmek beni rahatsız ediyor.dr. gitmedim ama gitmem lazım sanırım. ne oldugunu bilmek korkutuyo

bendekide öyle.bende korkuyorum ama içimde hiç rahat değil.ve daha önce hiç jinekologa yada kadın doğum uzmanına muayene olmadım utanıyorumda aslında.ve acıyacak falan diyede çok korkuyorum.
off ya niye hep biz kadınlarda olur böyle şeyler yasenağlama

• Konu Sahibi elmasım
canım aynısı bende de var. Ama benimki ağrımıyor.doktora gideceğim ama ihmal ediyorum.

canım geçmiş olsun,
olurda doktora bende önce gidersen bilgilendirirmisin lütfen.bende korkudan ve utandığımdan gidemiyorum.kendimede çok kızıyorum ya oda ayrı.:eek:klava:

• Konu Sahibi elmasım
tamam canım,bilgilendiririm.açıkçası ben de utandığımdan gidemiyorum

• Konu Sahibi elmasım
kac gundur yazacagım unutuyorum kızlar. ben gittim doktora kıl dönmesiymiş .dr temizledi cok sükür rahatladım .inanın ihmal etmeyin dr. gidin

• Konu Sahibi elmasım
kac gundur yazacagım unutuyorum kızlar. ben gittim doktora kıl dönmesiymiş .dr temizledi cok sükür rahatladım .inanın ihmal etmeyin dr. gidin

geçmiş olsun canıma.s.
kurtulmuşsun ne güzel.ben halen gidemedim ya .kızıyorum kendime çok:eek:klava:

hormon ilaçlarının yan etkisi de olabiliyor.
geciktirmeden dr a görünün. önemli birşey değildir umarım.

Son düzenleme:
bendekide öyle.bende korkuyorum ama içimde hiç rahat değil.ve daha önce hiç jinekologa yada kadın doğum uzmanına muayene olmadım utanıyorumda aslında.ve acıyacak falan diyede çok korkuyorum.
off ya niye hep biz kadınlarda olur böyle şeyler yasenağlama

neden utanıyosunuz anlamadımkı dr. sonuçta ve gayet rahat olun bence akşama kadar bi sürü kadına bakıyo onlarya bendede vardı ama bana yag bezesi dedi sıcak ciltlerde olurmuş bende laser epilasyona gidiyourm ondan sonra oldu benmde. bikerede denize gidince şişlik olmuştu bölee ama sebamedin şampuanlarıyla yıkadım geçti .bende şimdi iki tane var ben acıyo diye korkuyorumya igneyle delip sıkıyolar birini kendim temizledimde digerleri büyük çıkmıyoo sabun sar lokum koy yat dediler ama annem eski kadın oldugu için soganı soldurup sabunla koyalım öle yat dedi eskiden dr yokmuş öle yapıyolarmış denicem bu akşam bakalım

Bende de iki gündür aynı şey var lütfen bişey söyleyin çok korkuyorum iki yıllık evliyim ama hala sorunlarım var düzensiz kanamalar ağrılar şimdi de bu kitle çıktı .. çok korkuyrm

merhaba arkadaşlar ,
yaklaşık 1 aydır vajina girişinde,iç dudakların hemen altında ellede hissedilebilen fındık büyüklüğünde bir kitle oluştu .ara sıra kaşıntı ve acı veriyor.ne olduğunu anlamış değilim ve internette araştırınca bulduğum sonuçlardan tatmin olamadım çünkü hepsi birbirine benziyor.yok miyom yok kist kafam karıştı.en kısa sürede doktora gideceğim ama benimle aynı sorunu yaşayanlar varmı ?
biraz korkuyorum açıkcası
Bende de var aynen anlattığı gibi eğer doktora gittiysen yardimci olur musun

X