Burun estetiğinde deliklerde daralma

maniac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2008
554
0
39
arkadaslar burun estetigi olup ta delikleri daralan arkadaslar varsa lutfen biraz bilgi verebilirmisiniz?

-siz mi doktorunuz mu istedi deliklerin daralmasini?
- memnunmusunuz burun estetigi sonucundan ?

yardimlariniz ve yazilarinizi bekliyorum

Herkesin burnun delikleri kucukmuydu:| yani kimsenin delikleri kucultulmedimi :|

canım bende bunu çok merak ediyorum. Burnumda kemer yok düz ama burnumun ucu tostoparlak ve geniş gibi geliyo kemiğe dokunmadan sadece burnumun ucuyla oynanabilir mi acaba? Bilen arkadaşlar yardım ederse bende sevinirim

canım bende bunu çok merak ediyorum. Burnumda kemer yok düz ama burnumun ucu tostoparlak ve geniş gibi geliyo kemiğe dokunmadan sadece burnumun ucuyla oynanabilir mi acaba? Bilen arkadaşlar yardım ederse bende sevinirim
cnm eger nickin yanindaki avatirindaki resimdeki sen isen eger bence hic bir sorun yok, gibi gozukuyor
guzel yuzun

buarada kemige dokunulmadan onlerden genislikler daraltirilyo snirim, zaten kemige neden dokunsunlarki sadece kalin olann yeri icerden mi ne kesiyorlar ve dikiyorlar kapali teknikle,

evet cnm foto bana ait ya beni rahatsız ediyo tabi orda çok belli değil ama zenci burnu gibi geliyo bana geniş bide ucu aşağı doğru olduğu için kötü duruyo çok eziyetli değilse kenarları toplatıp ucunu birazcık kaldırtmak istiyorum. Ama bu ameliyatı yapan biriyle görüşmem lazım. pöffff

bunu ben de merak ediyorum burun kemiğim düzgün ama burun ucumun hafif kaldırılmasını istiyorum tabi kaldırılınca delikler de belirginleşecek
dr. nebil beye fotoğraf yolladım o da tasarım yapıp gönderdi ama gönderdii tasarımda burun kemiğini de oymuş hafif, böylesi hoşuma gitti ama bu durumda kemiği de oyacaksa riskli olur burnumun şekli bozulabilir diye korkuyorum ve genel anestezi uygulamasından çekiniyorum
bi türlü de görüşmeye gidemedim kendi kendimi yediimle kalıyorum

bende aynen!!
burnum bazi taraftan iyi .. sadece kaldirilsa ve oyulsa ustu kemer gitse azcik iyi olacak
ama delikler de uzun cok belli olacak..deliklerle de oynanirsa kemr de giderse baya bozulacak die bende korkuyorum iste

Arkadaslar yokmu deliklerinde kucultme yaptiran???

ben küçülttürdüm cnmm estetikle beraber doktorum istedi...burun kanaltları daraltıldı yani..ne iz kaldı ne bişi dikişlerden sonra çokta ii oldu :eek:

ben küçülttürdüm cnmm estetikle beraber doktorum istedi...burun kanaltları daraltıldı yani..ne iz kaldı ne bişi dikişlerden sonra çokta ii oldu :eek:

cvbn icin tsk ederim cnm
eski burnun baya uzun ve uzun deliklimiydi?
benimki oylede..bende kucultursem nsail olur acaba diye merak ediyorum..
senin once ve sonrasi resmin varmi? bi koysan..
yuzun tumu olmasina gerek yok burnunu koy sadece yeter (tabi eger resim koymanda bi mahsuru varsa)

ha birde simdiden soruyim kime oldun ameliyatini?

cvbn icin tsk ederim cnm
eski burnun baya uzun ve uzun deliklimiydi?
benimki oylede..bende kucultursem nsail olur acaba diye merak ediyorum..
senin once ve sonrasi resmin varmi? bi koysan..
yuzun tumu olmasina gerek yok burnunu koy sadece yeter (tabi eger resim koymanda bi mahsuru varsa)

ha birde simdiden soruyim kime oldun ameliyatini?

cnm doktorum emre ilhandı doktorlar bölümünde topiğinde fotom var burayada cok kez foto eklemiştim..burnum uzun değil eğri ve delikler enine genişti zencilerin gibi ..dur resim blursam gösteririm ..

slm,ben ameliyat olalı 8 gün oldu,dün ateller çıkartıldı fakat burnumun üst kısmında küçük bir şişlik var ve dümdüz duruyor kavisli değil,sizce o şişlik inip kavisli ir şekil alır mı???

burun delıklerının kuculmesı burun delıklerının bırbırınden farklı olmasından daha ıyıdır sanırım benım burun delıklerım bırbırınden cok farklı :KK43:(( ve sımdı revızyon dusunuyorum :KK43:((

Bende Dr umdan ameliyatta burun deliklerimi daraltmasını istemiştim. Ama Dr. um hem ileride rahat nefes alabilmem hemde çirkin görünmesini önlemek adına deliklerin üstünden abartmayacak şekilde daralttı. Yani burun ucuna mandal takarız ya :) O kısımlardan hafif bir daraltma yapıldı..

kızlar benim burun deliklerimde daraltıldı.. çok büyüktü burun deliklerim burun alt tarafından açarak küçültüldü şuan çok iyi maşallah:nazar:

benim burun deliklerim de baya daraltıldı. Nefes alma problemi oluşturur mu acaba. Zaten evhamlıyım.

benim de daraltildi. nefes ile ilgili herhangi bir slklntl olmuyor. ben de bunu sormustum doktoruma ve bana "kapi ne kadar kuculurse kuculsun, onemli olan koridorlarin genisligidir" demisti :)
henuz 1,5 ay olmasina ragmen uyku apnesine dogru giden uyanamama ve halsizlik problemlerimden de eser kalmadi.:nazar:

kızlar burun deliklerinin daralmasından sonra sorun yaşayan varmı paylaşırsanız sevinirim.

burun deliklerinin küçülmesinden neden endişe ediyosunuz anlamadım. küçülürse az nefes alırım demek çinliler bizden az mı görüyo demek gibi. :-)

benim burunla birlikle burun delikleri yani kanatlar ufaltıldı..3 sene oldu benim kapalı ameliyat oldu ve bu zamana kadarda bi sorun cıkmadı zaten burun büyükse deliklerde büyük oluyor ve burunla birlikle mantıken ufaltılması normal olması gerekir yani bi sorunda olmadı yanii ben memnunum

X