Antalya da Etüd açmak istiyoruz

Diloxsxum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
344
1
Arkadaşlar 2 arkadaş olarak Antalya da Etüd açmaı planlıyoruz diğer sehırlerde bu işi yapan arkadaşların tecrubesındne faydalanmak ıstıyoruz
İlk aşaması olsun , çalışma durumu kar-zarar durumu hakkında önerılerınızı ve tecrubelerınızı apylaşır mıısınız lüfen..sımdıden teşekkur edıyorum

ben etüd işletmedim ama orda çalıştım şöyle anlatıyım benim çalıştığım yer 10 senelik biyer. bikere içeri giriosunz ve önce sizden yav ayakkablıarınız çıkarmanızı yada galoş giymenizi istiyorlar çünkü çocuklar ev terlikleriyle dolaşıyorlar. sabah kahvaltısı öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı oluyor. iyi bir aşçı şart aileler buna çok önem veriyorlar. bilgisayar olmasıda önemli oynamaları için. servis şart çünkü zamanımzda kimse çocuğunu yürüyerek göndermiyor. benim bildiğim aylık 300 falan veriordu çocuklar tabi kimi daha ucuz. okullardan ün yapmış biki hocayıda kafalarsanız öğrencileryle birlikte gelirler zaten ama iyi bir yatırım şart bende istiyorum ama cesaret edemiyorum bu krzide çook yüksek mevlalar gider yani. 1sene ün yapmak için gider paralar

X