Dudak Makyajı Pas Kırmızısı Ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

rosenquarz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
58
0
kizlar dizilerde oyuncular cok hos kirmizi bir ruj kullaniyorlar ne tam kirmizi nede kahve ile kirmizi karisimi bilen veya kullanan varsa lütfen marka ve nosuyla yardimci olursaniz sevinirim acaba pas kirmizisi olabilirmi?

bebeğim bende tarif etiğin rengin tutkunuyum ve garbini lip&eye express die bi ürün var kalem şeklinde 111 numara tam istediğmiz gibi 1.5 a almıştım

(7).jpg

mac spice it up.dun aldım sahane !

canım harikaymışş.fiyatını da yazarsan çok sevinirim:)
expire userll sana sormak istemiştm

flormar'ın 504 numarası da pas kırmızısıydı.ama ten rengine göre değişebilir mi bilmiyorum.fiyatı 8.50tl

Elimde flormarın 505 numarası var.Kırmızı fakat daha parlak-bayrak rengi gibi.
Yine de muhtemelen içerikleri,kimyasalları büyük oranda aynıdır 504 ile,o rujun iyi olduğunu düşünmüyorum.
Sürdükten sonra renk gittiğinde mavimsi-pembe bir renk kalıyor ve dudakların içlerine doluyor.Diş fırçasıyla adeta kazımak zorunda kalmıştım rengi ertesi gün ve ondan sonraki gün boyunca.Çıkmadı.
Flormar ruj tam bir hayal kırıklığı.

burda kazıkçı flormarı övcek değilim ama 504 numarası tam pas kırmızısı olduğu için yazdım,bu ruju kullandım ve ne mavi-pembe renk kalıyor ne de dudak içlerine doluyor,ertesi güne kadar kalması da imkansız zaten kullananlar bilir flormarın ruju hiç kalıcı değildir,neyse siz pas kırmızısı önerileri istediniz ben de önerdim bi tane,bakıp bakmamak size kalmış,ama bende herhangi bir sorun yaratmadı...

X