Lütfen cevap.. duvardan çift taraflı yapışkan nasıl çıkar?

Schirin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
1.013
6
43
arkadaşlar hani duvar stickerleri varya bebek odalarında çift taraflı bantla yapışıyo o çift taraflı bantı duvardan cıkaramıyorum varmıdır bi kolayı?

ıslattım kazıdım ama cok zor cıkıyo hemde iz bırakıyo tinerle cıkarmı acaba

Genelde çıkmayan yapışkanlar için aseton kullanılır, birde onunla sil bakalım belki çıkar canım...a.s.

arkadaşlar asetonda denedim olmuyo maalesef taşıncamda öyle bırakamam duvarı yokmu bi püf noktası ya

saç kurutma makinesi ile ısıt 1 2 dk elinle ileri geri sürttür ısıtırken hemen çıkıyo ben denedim hiç iz kalmadı duvarlarda

ben de bunu soracaktım tam..

duvara ayna yapıştırmıştık çift taraflı bant ile çıkarmak istiyorum kımıldamıyor :KK53:

nasıl bir yöntem uygulamalıyım acaba bilen var mı

Ah kızlar ahhh:)))) ben de bu sorunun cevabını arıyorum. Zamanında yok sticker yok ayna derken duvarları rezil ettik, ben de taşınıcam ve bu eve sıfırken girmiştim, şimdi hem stickeri hem aynayı çıkarmak istiyorum. Acep şu saç kurutma mk. olayıı denesen mi bi :KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:

al eline sicak suyu icine biraz tapasyon sokucu pispisla sIk ustune, sert birseler surt bak nasil cikiyo:-)

Aynı sorun bende de vardı. Fön makinesi ile aynanın yapışkanlı kısımlarını ısıttım, hemen çıkıyor zaten. Duvardaki bantları ise elimle çıkarabildiklerimi çıkardım. Çıkaramadıklarımı ise şöyle çıkardım.
Çocukken dudağımıza sakız yapışınca sakızı alır dudağımızdaki sakız parçalarına yapıştırıp çekerdik. Biraz iğrenç bir örnek oldu. Aynen böyle çıkardım. duvarda da en ufak bir hasar olmadı. Umarım sizin de işinize yarar.

BEN DE Aynı dertten muzdaribim... Büyük bir poster alıp koli bandıyla yapıştırmıştım. Çıkarınca posteri duvarın boyasını çıkarmadı ama duvarın üzerinde lekesi oluştu.Bulaşık teli, aseton, cif, ne denediysem sonuç alamadım.Bi türlü çıkaramadım yardım edin!!!!!!!!! :KK52: :KK53:

Arkadaşlar bende duvara yapiştrdm iki tarafliyla şimdi tavsiyenize uyucam birazdan işe yarayip yaramadigini yazcam:)

Kızlar size şimdi çok şaşıracağınız bir yöntem söyliyim :KK52: an itibariyle çift taraflı köpük gibi bantla duvarıma arkadaşımın hediyesini yapıştırayım dedim sonra olmadı diyerekten geri çıkardım ve duvar berbat bir hale geldi! :KK12: annem bunu görürse yandım dedim (ehehe tabi görüntü kirliliği de var) ve hemen kolonyayla sildim , olmadı. Aspirin sıkıp sildim , olmadı. Islak mendil, aseton(en kötü fikir buydu duvarın boyasını mahvetti) , silgi (evet onu bile denedim) yok yok yok olmuyor  tamam dedim yandık :KK35: tam o sırada aklıma makyaj sütü geldi, düşündüm kalıp gibi makyajlara etki eden makyaj sütü buna da bir şeyler yapabilir belki. Kaptim pamuğu sildim güzelce, hatta marka da vereyim Avonun makyaj sütü :-) önce makyaj sütü ardından ıslak mendille bıraktığı yağı temizledim bu işlemi bir süre tekrar ettim ve şimdi duvar pamuk gibi oldu :KK71: tamamen kendi uydurmam :KK58: umarım sizinde işinize yarar, sevgiler hepinizee En Büyük KK :KK55:

X