Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan İle Oğlak / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.856
29.741
60
ASLAN ERKEĞİNE GÖRE OĞLAK KADINI

Mülkiyet ve toplumsal kabullenme, Oğlak kadını için çok anlamlıdır. Bu nedenle, erkeği mesleki kariyerinde desteklemek için tüm hırsını kullanır. Koruma ve emniyete olan ihtiyacını, erkek hükmedici bir tarzda giderir. Bu nedenle Oğlak kadını çoğu konuda kumandayı ona bırakır. Eğer ortada gerçek bir istek çatışması varsa, Aslan erkeği için en iyisi alttan almaktır.

Oğlak kadını kafasını taktığı konuda, kesinlikle yumuşamaz. Eğer Aslan erkeği fikrini değiştirmezse, inatla hareket eder. Oğlak kadını, daima sevilip, istendiğini duyumsamak ister ve Aslan erkeği hayranlığını belirtip iltifat ederse, tomurcuk gibi açar. Seçtiği erkek fedakarlığı ve sadakatinden emin olabilir.

OĞLAK KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

İkiniz de sonradan açılırsınız. Aslan hayatınızın erkeği olacaksa, onunla büyük olasılıkla 20 yaşından sonra tanışacaksınız. Size takdir edildiğiniz hissini verecek ve tüm engelleri aşmanıza yardım edecektir. Ondan hoşlanırsınız, çünkü ölçülü, kuvvetli ve ateşlidir. Romantik bir aşık, cesaretli, yüce bir kalbi vardır ve aşkta cinsel mutluluğu bulmanız onun için önemlidir.

Aslan erkeği, kadında dişiliğin çekim gücüne kendini kaptırır. Eşinin de bakımlı görünmesi ve moda kıyafetlerle başka erkekleri kıskandırmasından pek rahatsız olmaz. Ama bu nedenle, kıskanç olmadığını düşünmeyin. Özeleştiri yeteneğine rağmen, başkalarının en çok da eşinin eleştirilerini çok zor hazmeder.

Aslan erkeğiyle uzun süreli bir ilişki düşünüyorsanız, onun hatırı için bazı alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalacaksınız. Ona güvenmeyi öğrenin. Sükunetinizi koruyun.

OĞLAK ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

Şüphesiz, Aslan kadınında sizinle boy ölçüşebilecek bir eş bulacaksınız. Atılgan, kestirilemez ve baştan çıkarıcı bir kadındır. Onu dizginleme denemeleriniz boşa gidecektir. Sonuçta o hayvanlar aleminin kraliçesidir.

Aslan kadını kendisine bir hanımefendi gibi davranılmasını bekler; bu sizin için sorun değil, çünkü Oğlak olarak siz, doğuştan centilmensiniz. Onun gözünde erkekler, içten ve dürüst olmalıdır. Sizinle ilişkisinde kendini çok iyi hissedecektir.

Çevresindekiler arasında sizi daha gözde buluyorsa, bunu gizlemez, çünkü kendini duygularına kaptıracaktır. İhtiraslı bir volkandır, seks konusunda tüm sınırlarınızı aşacaksınız. Ama Aslan kadını, bir ilişkide bireyselliğinden feragat etmeyecektir, bu nedenle hemen onu değiştirmeye ya da emirler vermeye kalkışmayın.

Oğlak olarak parayla becerikli şekilde uğraşırsınız, ama sizi cimri olarak tanımlamak abartılı olur. Aslan kadınını kazanmak istiyorsanız, özenle sakladığınız "mangırları" çantasına daha fazla koymalısınız, çünkü bu kadın her şeyin en şıkını tercih eder.

Çocukları çok sevmesine rağmen ve onlarla iyi ilişkiler kurmasına rağmen, Aslan kadını bir aile oluşturmayı zamana bırakacak ve hemen bir sürü çocuk sahibi olmayı istemeyecektir. Sonuçta insanın hayatta başka ilgi alanları vardır ve sizin ilişkinizde bunların çoğu ortaktır.

ASLAN KADININA GÖRE OĞLAK ERKEĞİ

Oğlak erkeği kendini isteyerek yalnız biri olarak gösterir ve Aslan kadınının isteğine, tanıdık bir üslupla şöyle cevap verecektir: "Ben kendime yeterim." Kadın ona inanmamalıdır. Gerçekte sevgiye ihtiyaç duyan biridir ve kendini koruma duvarlarının arkasına saklayarak, hassas ruhunu yaralanmaktan korur.

Aslan kadınının ona güvenmeden önce duyarlılığa ve sabra çok ihtiyacı vardır. Emeğine değip değmediğini sorgulayabilir, çünkü Oğlak erkeği romantizmden uzak, soğuk ve materyalist birisidir, iltifattan anlamaz. Ayrıca çok sosyal bir insan değildir. Daha çok kendi dört duvarı arasında, bir kayıkta ya da ıssız bir adada olmayı tercih eder. Her şeye rağmen onu sevmek zorundasınız, duygularını göstermesini ve duygusallığın, güçsüzlüğün bir işareti olmadığını anlamasını sağlamalısınız.

şimdiiii o 22 ben 20 sizce bu 20 yaşından snr bulma ihtimali doğrulanır mı ki?

Bir oğlakla evliyim ve çok mutluyum... Ama yer yer kendimi sinmiş hissediyorum, bir aslana yakışmayacak şekilde... Yükselenim yengeç de ondan mı acaba...

Bir oğlakla evliyim ve çok mutluyum... Ama yer yer kendimi sinmiş hissediyorum, bir aslana yakışmayacak şekilde... Yükselenim yengeç de ondan mı acaba...

seni çok iyi anlıyorum,benimde yükselenim yengeç,aslan burcuyum
oğlak burcunun zıt burcudur yengeç burcu ,annem oğlaktır.oğlak çok çabuk ve sık hareket eder çok eliçabuktur öyle değil mi? kafamçokkarıştı

ben aslanım. oğlak erkeğiyle anlaşabilir miyim ? merak ediyorum. güvenilir mi ?, sadık mı ? aldatır mı ? sıkıcı mı? kalp kırar mı ? nasıl biridir ? anlatın lütfen .

aslan kadını en iyi hangi burç erkeğiyle anlaşır. oğlak terazi , yengeç erkeği nasıldır acaba ?

ben aslanım. oğlak erkeğiyle anlaşabilir miyim ? merak ediyorum. güvenilir mi ?, sadık mı ? aldatır mı ? sıkıcı mı? kalp kırar mı ? nasıl biridir ? anlatın lütfen .

Sadık olmak erkeğin yetiştirme tarzına göre değişir...

Sıkıcı mıdır evet :KK70:

Çok bilmişmidir evet..

ASlan bayanı sana en güzel eş...koç,yay,ikizler akrep...

sen ateş grubusun ya hava olucak sana yada ateş... ateşi su söndürür.. toprakta söndürür.. yükselenlerine de bakman lazım..

Oğlak-toprak...yengeç su grubu... sadakat dersen o her insan evladında olması gereken birşey burçla alakalı bir şey değil...

ben aslan burcuyum eşim oğlak hiçbir ortak yönümüz yok çok zor giden bir evliliğimiz var zaten:KK4: oğlak burcu erkeğine nasıl davranılırsa yola getirilir veya istediklerini yaptırısınız fikri olan varsa ltfenyazın bu bilgilere ihtiyacım var

İşte en büyük mesele, aslan burcunun bu "yola getirme" sevdası

Basit; vazgeçin...yola getirmeye çalışmaktan, borunuzu öttürmeye çalışmaktan vazgeçin.:KK55:

İşte en büyük mesele, aslan burcunun bu "yola getirme" sevdası

Basit; vazgeçin...yola getirmeye çalışmaktan, borunuzu öttürmeye çalışmaktan vazgeçin.:KK55:

hayat böyle çok zor mutlaka zayıf bir noktası vardr ordan girmem lazm

Çok ilginç benim en sevmediğim burç oğlak nası evlendiniz.Tam tersimiz karamsar soğuk yalnız içine kapanık sert inat...Ama çevremdeki aslan kadınları oğlak erkeği evlilikleri yürüyor..Hiç aslan erkeği oğlak kadını evliliği duymadım!Aslan erkeği boğar çünkü oğlak kadınını!sinirdenn...

evet şu an da bir Oğlak erkeği ile birlikteyim.
Aslan kadını ve oğlak erkeği
aman tanrım ne kadar zor bir ilişki
bitirsem bitmez,devam etsem edemez yani anlayacağınız şu an da kopmak üzere olan bir zincir gibiyim.
evet sonuç mu Oğlak erkeği Aslan kadınına az gelir :) ve hüsran

eşim aslan yükseleni de yengeç.. ben tam bir oğlağım, eşim hiç aslan özellikleri taşımıyor tam bir yengeç. benim o mükemmellik sevdam bizi çok yoruyor.. gezegenler yer değiştirse falan işe yarar mı acaba :KK70: :KK70:

X