Düğün Kış düğünü???

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar yaa durup duruken birden aklıma geldide, Kış düğünü yapan varmı kızlar??yani bu aylarda veya şubat mart aylarında gelin olan varmı??pişmanmısınız?? yani yaz düğünü daha iyi gibi olur diyee düşünüyorum sizin düşünceleriniz nelerdir bu konudaa memnun olan yada eğer tekrar geri dönüşü olsaydı yaz düğünü olsun isterdim diyen varmı içinizde??

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım kış gelinleri olarak bir başlığımız var görmüşsündür.Bende onlardan biriyim.31 Ocak ta evleniyorum hiç pişman değilim neticede kendimiz belirledik.

Tabi bunda bizim bekleyecek birşeyimizin olmamasının da ilgisi var.Yaş kemale ermiş,okul durumu yok,askerlik durumu yok,iş sıkıntımız yok,çeyizler hazır....vs

Birde şu var biz kızların birçoğu düğünlerini yıllar öncesinden planlanlar,yaz düğünü olmak isteyenlerde çoğunluktadır.Benim böyle bir hayalimde yoktu.

Tek dileğim o gün yağmur yağmaması yönündedir....:)

Belinaycım, ben özellikle kır düğünü istediğim için kışı hiç düşünmedik ama eğer önümüzdeki engeller kalkarsa en kısa sürede evlenmek için kışa da gelse evleniriz, yazı beklemem yani. :)

nisan veya mayıs ayındaki düğünler beni daha çok etkiliyo nedense..
ayrıca şimdi farkettim ki hiç kış düğüününe katılmamışım...

nebilim kışın üşürüm diye düşünüyoruum ee birde yeni gelin olucağımız için ilk 1 hafta 2 hafta falan sürekli su kuşu misali olucaz kışın zor olur diye düşünüyorum.. artı kuafördü eve gelişti evden çıkıştı o aralıkta soğuktu yağmurdu nebilim ben sevmiyorum kış düğününü ama yinede büyük konuşmamak gerek dimi??

Cıvıl cıvıl güneşli günde evlenmek banada daha cazip geliyor canım...
Birde fotolarımız açık havada çekilecek inşallah. O yüzden kapalı havada pek güzel olmaz diye düşünüyorum. Ayrıca yıllar önce teyzeminde Aralık ayında olmuştu düğünü. resmen donmuştuk cıbıl elbiselerle:roflol: Ben sevmiyorum şahsen o yüzden de tüm planlarımızı yaza göre yaptık canıma.s hem balayında da gezmek falan daha kolay olur malum düğün alanıda açık hava bizim korkuyorum yağmur yağar diye gerçi temmuz 16 amadelikafadulden bellide olmaz yani...

gecenlerde kuzenımın dugunu vardı hıcte fena degıldı ama ben havaı fısek ıstıyorumm yanı yazın olmalı:)

Flirteuse canım şuan için belli değil ama heran herşeyolabilir diyim ben sana :)

burcucum sende benim kafadansın :) glsh bencede yazın olmalı yada yazdan çıkarken ne çok sıcak ne çok soğuk :)

Kış değil ama Eylül sonunda düğün yapmıştık sahilde deniz kenarında bir restaurantı korkunç yağmur yağmıştı gözgözü görmüyor sahilde olması hiç bir şey ifade etmemiş oldu ve davetliler erken kalkmak zorunda kalmıştı,şatafatlı bir düğün olmasına rağmen yağmurun gölgesi düşmüştü.Ben derimki siz yazın evlenin onca hazırlık,harcanan paralard daha bir işe yarar.

en iyisi bahar da yapmak yazın da ter kokusu çekilmiyo hele damat ne yapsn üstünde sürekli ceketle duracak çıkarsa bir dert üstünde olsa ayrı bir dert...
Fazla beklemeyin bence kararı aldıktan sonra 3-4 ay içinde evlenmeli bekle bekle nereye kadar(tabi maddi mkanlar yerindeyse )

ahhhh busemm ahhh bana kalsa yarın evlenirim ama dediğin gibi maddi olanaklarr kriz bizide vurdu gibi:)

Sorma bizi de o maddi imkanlar yakıyo bizde beklemedeyiz hem asker yolu bekliyorum hem kriz ortamında çeyiz teleşındayım O yüzden dedim maddi imkanınız varsa beklemenin anlamı yok diye
Rabbim cümlesine yardım etsin içinde bizlere de AMİN

ehh belinay_adaş'tan başka kim böle meraklı olabilir ki demi :roflol:

bizim düğünümüz mayısta oldu canım, rahmetli babacım biliyordu baharı çok sevdiğimi, erkek tarafı mayıs deyince tamam diye atlayıverdi :-) ailecek bahar tutkunuyuz :-)
ne üşüdük ne terledik, yağmura da tutulmadık, yanlız bizim salonda olduğumuz süre boyunca yağmur yağmış :-) ama salondan çıkıp kapı önü eğlencesi (işkencesi aslında :roflol: ) boyunca tek bi damla düşmedi :-) yetim şansı mıydı neydi :-)

tarihini falan boş ver canım benim, herşey gönlünüzce olsun Rabbim herşeyi en mutlu olacağınız şekilde nasip etsin gerisi çoook kolay :-)

nebilim kışın üşürüm diye düşünüyoruum ee birde yeni gelin olucağımız için ilk 1 hafta 2 hafta falan sürekli su kuşu misali olucaz kışın zor olur diye düşünüyorum.. artı kuafördü eve gelişti evden çıkıştı o aralıkta soğuktu yağmurdu nebilim ben sevmiyorum kış düğününü ama yinede büyük konuşmamak gerek dimi??

yaa canım eevet büyük konuşmamak gerek ben hep büyük konuştum nişanımda düğünümde yazın oalcak dedim ama şubata nişanım var..
düğünümde yaza olsa 6-7 ay oluyo çok erkenn oyüzden sevgilimm eylül ekim gibi istiyor yani yine kışşş :KK43:(( galiba bende kışın evlenecem..
evet ilk haftalar su kuşu olunuyo ama bende bu performans ileee hiç sanmıyom :KK70:DD benimkine acıyom oyüzden farketmezz :nazar:

Bende hep yaz düğünü istemiştim ama kış düğünü olacak benimkide 3 ocak 2009 düğünüm var:sm_cool::sm_cool:

canım valla benim fikrim en güzeli yaz düğünü...böyle hava sıcak cıvıl cıvıl...bide gelinlikle üşünür diye düşünüyorum kışın...ee balayı durumu var bunun..bence eğer gerçekten gerekli değilse yaz düğünü tercih edilmeili derim

canım benim dügünüm şubata olucak valla hiçte dert etmiyorum
gönüller bir olsun o yanımda olsundaa :asigim:

Bence;
Bahar düğünleri(Nisan,mayıs gibi..) daha güzel oluyor! :)
Ne çok soğuk, ne çok sıcak olmalı...Yaz düğünleri de çok
güzel oluyor ama benim tercihim bahar düğününden yana...
:asigim:

Düğününüze çok az kalmış, Bir ömür boyu mutluluklar diliyorum!:nazar:
Darısı bizlerin başına inşAllah!! :)
:Saruboceq:
canım benim dügünüm şubata olucak valla hiçte dert etmiyorum
gönüller bir olsun o yanımda olsundaa :asigim:

X