Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: proluton depot ıgne kullanan varmı

1. Konu Sahibi : seherim #1
    Giriş tarihi
    Sep 2007

proluton depot ıgne kullanan varmı

21 haftalık ıkızlerıme hamıleyım doktorum rahım agzını olctu ıyı dedı ama yınede bu haftadan başlayıp 32. haftaya kadar haftada bır kere proluton depot ıgne vurulmamı soyledı erken dogumu onluyormuş tedbır amaclı kullanalım dedı
    aranızdan bu ıgneyı kullanan varmı bırde ben bu ıgnenın duşuk tehlıkesınde hamılelıgın başında kullanıldıgını sanıyordum erken dogumu engelledıgını duymamıştım
    ıkızlere hamıle olmak cok guzel bır duygu ama rısklerıde ıkı kat malesef

2. Konu Sahibi : seherim #2
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    inşallah hamleliğiin geri kalan kısmı da çabucak ve sorunsuz geçer ..
    ben de geçen haftadan beri kullanıyorum o iğneyi. proynex çok fazla ağrı-iğne vurulan bölgede kanama- iğne yerlerimin morarıp göçmesi gibi şikayetlerim olunca dr.um verdi ..
    iki haftadır kullanıyorum , haftaya ctesi kontrolmüz var ve ben inanıyorum ki Allah izin verirse o iğneyi doğuma kadar kulanıcam sanırım ..

3. Konu Sahibi : seherim #3
    cnm bende kullandım erken dogum engellemek için aynen her hafta ama malesef 30+2 de dünyaya geldiler bebişlerim temmuzda

4. Konu Sahibi : seherim #4
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    Alıntı esra_38 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    cnm bende kullandım erken dogum engellemek için aynen her hafta ama malesef 30+2 de dünyaya geldiler bebişlerim temmuzda
    canım hayırlı olsun bebışler nasıllar sımdı buyumuşlerdır artık

5. Konu Sahibi : seherim #5
    arkadaşlar internette bir paylaşım sitesinde bir bayan bu ilacın erken dönem kullanılması bebeğin beyninde hasar yapıyor diye yazmış kanıtlanan bir şey yok ama cok canım sıkıldı bende her hafta kullanıyorum :çok üzgünüm:
    bu ilacı kullanıpta bebeği özürlü doğan varmı

6. Konu Sahibi : seherim #6
    Alıntı Karınca Kız kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar internette bir paylaşım sitesinde bir bayan bu ilacın erken dönem kullanılması bebeğin beyninde hasar yapıyor diye yazmış kanıtlanan bir şey yok ama cok canım sıkıldı bende her hafta kullanıyorum :çok üzgünüm:
    Ben hala kullanıyorum.İkiz gebeyim..Doktoruma özellıkle sordum hiç bir etkısı yok dedi bebeklerde. Rahimle ilgili bi durum dedi 32 haftadayım. Erken dogumu engelleme gibi bi durumu söz konusuymuş.. Canını sıkma Bende her hafta kullanıyorum. 34 kdrda kullan dedi... Kafanı bunlarla meşgul etme Sevgiler.. a.s.a.s.

7. Konu Sahibi : seherim #7
    Alıntı Karınca Kız kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Cnm ben bu iğneye 12. haftamda başladım doğuma gittiğim güne kadar haftada 1 kez vurdurdum yani 34. haftaya kadar..çok şükür bebeklerimde bişey yok Allahım esirgesin...ama şunu söylemeliyim ki tek başına erken doğumu geciktiren bir ilaç değil çünkü ben erken doğum yaptım hatta doğuma acil olarak gittiğim günde bu iğneden vurulmuştum...

8. Konu Sahibi : seherim #8
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    mrlar bende kullandım hatta ara kanamalarım olmuştu 22 .haftata o zamanda kullandım.doktoru 36 da alırız demişti ben 35 de sancılandım o zamana kadarda vurundum.kormayın.

9. Konu Sahibi : seherim #9
    slm arkadaşlar.bende 12,haftamdayım ve her hafta bu iğneyi vurduruyorum.sürekli kanama ve lekelenmelerim olduğu için.dr um 35,haftaya kadar bu iğneye dvm dedi.yani bebeklerimize herhangi bir zararı yokmuş.içimiz rahat olsun.allahım bebeklerimizi kucaklarımıza almayıda nasib eder inşallah.

10. Konu Sahibi : seherim #10
    Canım mnb. bende 12 haftalık ikizlere hamileyim, sonucum pozitif olduktan sonra her hafta haftada .ir pruloton depot kullanıyorum ve 32.haftaya kadarda kullanıcam. bende dr. sordum hatta iki doktora sordum. Bebek üzerinde hiç bir etkisi yok dedi, sadece biraz kilo yapar sende dedi. Zararı yok yararı var dediler yani.. Hepinize sevgiler..

Sayfa: 1/2 12 SonSon