proluton depot ıgne kullanan varmı

Canim yagli bi igne oldugundan derine vurunulmasi gerekiyormus,doktorum hemsireyi uyar demisti bana.bi de caredi yok maalesef :KK43: vurunduktan sonra beze yapiyor ve bir haftada ancak geciyor tabi o sirada diger igne vakti geliyor :KK43: aylardir cekiyorum ben
Sağ ol canım cevabın için. ben de duştayken biraz ovaladım falan belki geçer diye ı-ıh fayda etmedi. Eğilirken, merdiven çıkarken, bacak bacak üstüne atarken bile ağrıyor... Minişlerimiz tutunsun da katlanacağız artık mecburen ...

Kizlar ben de bu igneyi yaklasik 6 haftadir vuruluyorum.. Ama bu hafta igne yerin avuc ici kadar kizardi ve felaket kaşınıyor..bu durumu yasayan var mi? Alerjik etki mi yapti acaba? Yarin aile polikligine gidip sorucam..

7 haftalık hamileyim iki haftadır haftada bir kere bu iğneyi vuruldum.Herkes ağrı yapıyo acıyo diyor ama bende hiç bu tür şikayetler olmadı.Ne kızarma ne kaşıntı hiç bir şey.İğne etkisinimi göstermedi anlamadım.

Banada verdi ama bn korkuyorum kullanmaya birde arkadaşlar benim çiklota kistim vardı iki tane bir tüp bebek bir aşılama denedik olmadı Rabbim kendiliğinden verdi.Ama bunda dualarında çok faydası var

Mrb kizlar beş haftalik hamileyim. Dun kirmizi kanamam oldu hafif. Şimdide kahvemsi geliyor. Doktor bana da bu iğneyi verdi. İki tane vurulcan sonra kontrole geliceksin dedi. Başka bir doktorda hem bu iğneyi hem de progestoran ilaci verdi. Kafam karisti simdilik sadece ilk doktorunun verdiği iğneyi vuruldum ilaci icmedim. Bide iğne beni çok tedirgin etti çok yan etkisi falan var yardim lutfen

M
Mrb kizlar beş haftalik hamileyim. Dun kirmizi kanamam oldu hafif. Şimdide kahvemsi geliyor. Doktor bana da bu iğneyi verdi. İki tane vurulcan sonra kontrole geliceksin dedi. Başka bir doktorda hem bu iğneyi hem de progestoran ilaci verdi. Kafam karisti simdilik sadece ilk doktorunun verdiği iğneyi vuruldum ilaci icmedim. Bide iğne beni çok tedirgin etti çok yan etkisi falan var yardim lutfen
Bende ikizlere hamileyim ve hamileligimin 7.haftasinda kanamam başladığı icin bu igneyi 32.haftaya kadar kullandım.insallah bi sorun olmaz

merhaba ben 12 haftalık ikizlere hamileyim, 6.haftadan beri deport kullanıyordum, iki gündür akşamları kanamam oluyor, doktor deportu bırakıp 2 günde 1 progestan iğne yap dedi, jelide bıraktım, deport daha etkili neden bıraktırdı acaba?

ben 5.haftasında yani geçen hafta vurundum bu iğneyi doktor tek seferlik dedi.depo iğne dedi.ama benm kanamam geçti vurulunca.sorsammı doktoruma devam edecekmiyim diye.edecek olsam söylemezmiydi
Slm merhaba benimde 11 gündür ilk lekelenme olarak 3 4 gün devam etti sonra daha çok az az kırmızı kanama olarak gelmeye başladı doktora gittim progeston verdi günde 3 sefer kullandım 1 hafta hala da kullanıyorum ama kanamam devam etti tekrar doktora iğne verdi dün vurdurdum ama kanamam bugün sanki daha çok geliyor ayrıca akşam 10 dan sonra kanamam sabah 6 7 ye kadar duruyor ve sonra yine tekrar başlıyor hiçbirşey anlamadım sizde de aynı şekil mi oldu

Mrb bende 5+1haftalik hamileyim 5 gün önce hafif pembemsi lekelenme daha sonra kahverengimsi tuvaletten sonra sildiğim zaman gelmeye başladı sonra biraz fazlalasti bu miktar oyle agrim filanda olmadi çok beni rahatsız edecek doktora gittim bana progestan günde 1 defa ve haftada bir vurulmam içinde proluton depot verdi şimdi vuruldum çok hafif bi yanma hissi oldu yapılırken sonrasında bisey olmadi ama hemşire yağlı bi iğne olduğu için yarım saatte bir buz yada kolonya ile masaj yap sertlik ve şişlik olabilir dedi. Böyle problem yaşayan varmi başka

Mrb bende 5+1haftalik hamileyim 5 gün önce hafif pembemsi lekelenme daha sonra kahverengimsi tuvaletten sonra sildiğim zaman gelmeye başladı sonra biraz fazlalasti bu miktar oyle agrim filanda olmadi çok beni rahatsız edecek doktora gittim bana progestan günde 1 defa ve haftada bir vurulmam içinde proluton depot verdi şimdi vuruldum çok hafif bi yanma hissi oldu yapılırken sonrasında bisey olmadi ama hemşire yağlı bi iğne olduğu için yarım saatte bir buz yada kolonya ile masaj yap sertlik ve şişlik olabilir dedi. Böyle problem yaşayan varmi başka
Meraba bn de oluyorum o iğneyi haftada 1 bn kaç kere oldm hiç bi şey olmadı en son oldğmda sertlik oldu 1 haftada anca geçti bnm de ikizlerden birinin kalbi durdu o yüzeiden önlem amaçlı oluorm hem de tüp bebek olduğu için oluyorum 15 haftalığm bu arada son 7 haftadır oluyorm.

Meraba bn de oluyorum o iğneyi haftada 1 bn kaç kere oldm hiç bi şey olmadı en son oldğmda sertlik oldu 1 haftada anca geçti bnm de ikizlerden birinin kalbi durdu o yüzeiden önlem amaçlı oluorm hem de tüp bebek olduğu için oluyorum 15 haftalığm bu arada son 7 haftadır oluyorm.
Merhaba Benimde sizin gibi ikizlerden birini kalp atimi durdu 13.haftadayim tüp bebek kanama yaşadım 9.haftada sormak istediğim hiç kanamaniz oldumu ve diğer bebekte içerde olduğu icin 2 li 3lu 4 lu test yapilmayip nifty yapalım dedi dr çünkü diğer bebeğin hormonlarinin vücuttan atılmasi kalp atımı durduğu tarihten 6 hafta sonra oluyomus yaniltabilir 2 li test dedi ve 14.haftada nifty yapilcak sizde durum nedir acaba nasik bir yol izlendi

Merhaba Benimde sizin gibi ikizlerden birini kalp atimi durdu 13.haftadayim tüp bebek kanama yaşadım 9.haftada sormak istediğim hiç kanamaniz oldumu ve diğer bebekte içerde olduğu icin 2 li 3lu 4 lu test yapilmayip nifty yapalım dedi dr çünkü diğer bebeğin hormonlarinin vücuttan atılmasi kalp atımı durduğu tarihten 6 hafta sonra oluyomus yaniltabilir 2 li test dedi ve 14.haftada nifty yapilcak sizde durum nedir acaba nasik bir yol izlendi
Meraba öncelikle, bana 2 dr a gidiorm bi özele bi şehir hastanesinde 2 dr da hiç sizin gbi bi durumdan bahsetmediler 8. Haftada bebeğimn kalbi durdu 12..haftada da 2 li. Tarama yapıldı iyi geldi şükür. Nifty dediğiniz i bilmiyorum ama özeldeki dr um yurt dışı tahlili var dedi kesin sonç verio die bi hastalık varsa die çıkar die konuştu ama bİz yaptrmıcaz 4 aylık oldu şu an tam Allah ın takdiri artık inşallah sağlıklı gelir bebeğim. 2li taramada ense kalınlığı 3 ün üstü riskliymiş 2.3 mm geldi şükür ama 2 yi de geçmemesi beklenir filan dedi eşim de dr korkutuo dedi diğer dr iyi dedi. Hiç diğer kesenin hormon etkisi olduğundqn bahsetmedi 2 dr da.

Meraba ben klomen kullandım reglın 3 u gunu 16.gunde yumurtalar buyudugu ıcın proluton depot ıgne oldum ve catlama oldu bugun 7 gundur adet olcak gıbı kasık batısması ve bel agrısı oldu normalde mı daha once yasayan varsa bılgı verebılırmısınız

Merhaba umarim görürsünüz yazimi kanamaniz ne oldu son durum nedir umarım bebeginiz iyidir igneden sonraki kanama artisi ne kadar devam etti

Slm merhaba benimde 11 gündür ilk lekelenme olarak 3 4 gün devam etti sonra daha çok az az kırmızı kanama olarak gelmeye başladı doktora gittim progeston verdi günde 3 sefer kullandım 1 hafta hala da kullanıyorum ama kanamam devam etti tekrar doktora iğne verdi dün vurdurdum ama kanamam bugün sanki daha çok geliyor ayrıca akşam 10 dan sonra kanamam sabah 6 7 ye kadar duruyor ve sonra yine tekrar başlıyor hiçbirşey anlamadım sizde de aynı şekil mi oldu
Merhaba, çok merak ediyorum bu gebeliğinizin sonu nasıl bitti? Şuan bende sizinle aynı şeyleri yaşıyorum, kanamam var bugün proluton iğne oldum ancak kanamam artmaya başladı. Karnım şişmeye başladı sanki kan topluyor ve bebekle birlikte kanamayı dışarı atmayı hazırlanıyor çok garip bir his.Sağlıksız bir gebelikse ne kullansak da sonuç değişmeyecektir ancak bu regl olacakmış hissi ve yoğun kanamaya rağmen kurtarılmış gebelikler var mı merak ediyorum doğrusu..

X