Saç Rengi ve Saç Boyama patlıcan moru??

maviyexsxil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2008
382
1
35
kızlar ya saçım koyu kahve ve buğday tenliyim patlıcan moru boyamak istiyorum ama nasıl durur bi fikrim yok bu renge boyayan var mı varsa resmini çekip gönderebilirmi acaba??

cnm merhaba ben bi ara patlıcan moru kullandım çok güzel duruo hele ki gün ışığında benim ten rengim ne buğday ne açık arasında gözlerim çok koyu kahverengi bana çok yakıştı resimlerimde yok o halim ama zaten resimlerde felan çok belli olmuo koyu duruo değişiklik istiosan boyat bence yakışırsa belki kızılın tonlarınada geçersin ben öyle yaptım yinede sen bilirsin boyatırsan sen resmini çekip koyarsın artık:1hug:

ben boyadım ama çok çabuk özelliğini kaybediyor bu renk..15günden sonra tuhaf bir hal almaya başlıyor..birde tam rengi ilk boyamada elde etmek biraz zor oluyor.üst üste boyamak gerekiyor..hemen her ten rengine gidiyor çünkü sadece gün ışığında tam olarak kendi rengi görünüyor normal bir ortamda siyah gibi..

ben koyu mu açık mı duruyo onu merak ediyorum siyaha yakınsa sevindim bide hangi markayı boyadınız buğday tenliyim ben yakışır umarım çok fazla akıyo mu? ben bi kere kızıl boyatmıştım balyajdı ve aka aka sarı gbi tuhaf bişeye dönmüştü öyle olmaz dimi:uhm:

ben bu akşam patlıcan moruna boyucam sacım kızıl yeni boyamıştım ama begenmedim nasıl olucak bilmiyorum boyayınca sana yazarım

kızlar siteye giremedim kac günden beri sacımı patlıcan moruna boyadım resim nasıl gönderilir bilmiyorum ama begenmedim patlıcan moru kızıl serisine kacıyo ben kapatsın diye boyadım olmadı şimdi normal sabunla yıkayıp akıtıyorum

kızlar şimdi bu patlıcan moru nasıl kapatıcam onu düşünüyorum cevap yazarsanız sevinirim

bende beyaz tenli ela gözlüyüm birgün çılgınlık yapmak istersem bu rengi denemek istiyorum :)

saçlarım şuan patlıcan moru. tam esmer tenlı sayılmasamda esmerim hatta kaşlarım çok siyah. yaparken çok tereddüt etmiştim ama inanılmaz yakıştı. kesinlikle tavsiye ediyorum :)

X