Kişisel yağ eritme karışımı

çikolataprenses

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2008
269
1
arkadaşlar 3 litre suya 3 adet elmayı 1 adet limonu 4 e bölüp ekliyosunuz 1 adet kabuk tarçın 1 yemek kaşığı tane karabiber ve 5-6 kadar karanfil bende 1 haftada 2 kilo kadar verdim içiyorum su niyetine tadı biraz ekşi ama katlanıcaksınız ve yediğinize dikkat ediyorsunuz harika ve çok kolay bişey. Bu karışımı düdüklüye koyup kaynadıktan sonra 7 dakika pişirip kapatıyosunuz .:) biz bide ek olarak 20 dakika yürüdük :)

paylasim icin tesekkürler.gördügüm kadariyla denemekten korkulacak bir sey degil.uygulamaya baslayacagim ama günde icilmesi gereken bir sinir varmi..yani bunu yapinca illaki bir gün icinde bitirecekmiyiz..

denemesi kolay. sınır yok istediğin kadar içebilirsin. Ama ne kadar çok içersen okadar çok yararlı olur. Bende hemen farketti.
http://www.kadinlarkulubu.com/zayiflama-destegi-urunler/7832-metabolizma-hizlandirici-formuller.html

Paylaşımınız diyet lstesi değildir, bu link size yardımcı olacaktır kullandığınız diyet desteği ile ilgili paylaşımlar yapılmıştır, size yardımcı olabilmesi için linki verdim konunuzu diyet destek bölümüne taşıyorum.

Ne kadar içerseniz o kadar yararlı olur diyerek yanlış yönlendirme yapmayınıza.s.

tamam özür dilerim ama şunu belirteyim günde 3 bardak içiyodum ve bişey farketmemiştim ama 6 bardak falan içince kendimi tok hissetmeye başladım. ve 2 hafta önce 75 kiloydum şimdi 69 Bugün sağlık ocağında tartıldım.

bende bugün başladım çayına umarım etkili olur. artı ben her gün 1 saat yürüyüş ve plates yapıyorum.tarif etkili olursa sana haber vericem şimdiden teşekkürler.:nazar:a.s.

ben başlayalı bugün 3 hafta oldu
veeeeeeeeee
7 kilo verdim. 44 edendim 40 olmuşum.eski halime sanırım işe başlayana kadar dönebilirim:sm_cool:

ben başlayalı bugün 3 hafta oldu
veeeeeeeeee
7 kilo verdim. 44 edendim 40 olmuşum.eski halime sanırım işe başlayana kadar dönebilirim:sm_cool:

Üç haftada 7 kilo süpermiş... Bu çayın formülünü başka bir yerde de okumuştum ama tadından emin olamadım... Gerçi elma limon tarçın zaten lezzet veriyordur. Sanırım sen sadece bu çayı içmedin diyet ve spor da yaptın değil mi? Bizimle paylaşır mısın nasıl bir yol izlediğini

Üç haftada 7 kilo süpermiş... Bu çayın formülünü başka bir yerde de okumuştum ama tadından emin olamadım... Gerçi elma limon tarçın zaten lezzet veriyordur. Sanırım sen sadece bu çayı içmedin diyet ve spor da yaptın değil mi? Bizimle paylaşır mısın nasıl bir yol izlediğini

canım aşırı bi diyet yapmadım. Çikolatamı bile yedim sadece biraz azalttım yediklerimi. ve 20 dakika kadar yürüdüm.içilmeyecek kadar kötü bir tadı yok.

ayrıca biyerde duymuştum bacaklarıma ve göbüşüme yürümeden önce ince poşetleden bağladım. okadar çok terliyorsunuzki anlatamam sonra mecburen hemen banyoya. benim yürüyüş bandım olduğu için evde rhatlıkla taktım poşetleri :eek:

X