İkizler Burcu 22 Mayıs - 21 Haziran İkizler Erkeğinin En Belirgin Özellikleri Neler ?

zaten genel olarak yazılmış ikizler erkeği..herkes yaka silker..bi tane dört başı mahmur görmedim ben iliişki yaşayan..hele ki sabit burçlardansanız aman diyim uzak durun yaklaşmayın. ancak teraziler ve kendileri gibi ikizler çeker bunları. onun dışında ömrünüzden ömür yerler. sonra bi de geriye dönüp baktığınızda aman ben niye çekmişim bunu dersiniz..

bende ikizlerim , nişanlımda ikizler..

Çok Garip bir ilişkimiz var :) ikimizde dengesiz oldugumuz için sürekli bi aksiyon,gelirim,romantizim,tartışmalar,kavgalar :)

nişanlım çok garip biri bende ikizler olmama ragmen onu çözemedim şahsen..
-Kendini hep haklı çıkartırlar ( HAKSIZ OLSADA)
-Birşey istersin (Ben Nikahımı Salon Nikahı yapmak istemiştim , o ise oda nikahı yapalım ne gerek var demişti..) Bir ikizler erkeğinden birşey istiyorsanız ve olumsuz yanıt alıyorsanız bayanlar A planını uyguluyorsunuz :) istediğiniz şeyin sizin için ne kadar önemli oldugunu ona anlatın. düşünmesine fırsat verin o düşünürken kesinlikle o konuyla ilgili hiç bişey sormayın mümkün oldugunca konuşmayın o konuşmadıkça.. ben kaçtır deniyorum bu taktiğim işe yaradı 2 saat geçtiğinde istediğim şeyi oda onayladı ve salon nikahı için gün almaya gittik :)
-Hiçte Romantik değillerdir. Ama Eğer ortamda duygusal bi hava varsa anında romantik bi erkek olurlar ama bu yaklaşık yarım saat kadar sürer :)
-Çok inatcıdırlar :)
-Hediye ve süpriz konularından anlamazlar:)
- Ve bir ikizler erkeği ile tartışırken iyi düşünün çünkü haksız olan hep siz olacaksınız :):)

Aklıma gelenler bu kadar kızlar :)

Son düzenleme:
Benim nişanlımda ikizler burcu ve yükselenide ikizler :) tam bir ikizler yani anlıycağınız.
Sürekli onun istediği şeyler olsun ister,Hep kendisini haklı görür haksızda olsa haklı çıkartır,çok hazır cevaptırlar hayatta altta kalmazlar yani en azından ben şimdiye kadar altta kaldığını görmedim :KK70: haksızken bile haklı olup trip atar günlerce bizde roller biraz değişik ben erkeğim o bayan sanki :KK70: kendilerini beğenirler sürekli kendileriyle yetenekleriyle övünürler,hisleri çok kuvvetlidir bunu test edip onayladım :) veee gelelim en önemli konuya çok iyi yalan söylerler FAKAT eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa değer veriyorsa ve kaybetmekten korkuyorsa söylediği yalanları en ufak boyutlara indirger beyaz yalanlar diyelim biz bunlara hatta yalan söyleyemez sevdiği kişiye çünkü kendini ele verir bir şekilde :) neye kızıcakları belli olmaz çok mutluyken bir anda sinir küpü olabilirler, çok fazla zekidirler karşısındakinin zihnini okurlar neredeyse tabi bu birazda karşısındakini tanımaya bağlı. Birde en nefret ettiğim davranışları çok fazla meraklıdırlar ama herşeye karşı sürekli etrafı incelerler kim ne giymiş falan gibi yani. Anlıayacağınız bir ikizler erkeği çok fazla sabır gerektirir eğer o sabır bende var diyorsanız neden olmasın :) Ben bir aslan kadını olarak hayatımda böyle bir erkek çeşidi daha tanımadım diyorum.. Ve son olarak ikizler erkekleri bağımlılık yaparlar çünkü tam bir muammadırlar sürekli çözmek için uğraşırsınız uğraştıkçaa sizi içine çeker bi bakmışsınız kaybolmuşsunuzzz :)

ikizler erkeğiyle kesnlkle toprak burçları uzak dursun misal ben boğa burcuyum imkansz yani hep suyuna gidicen kararszlklarına dayanmak zorunda kalıcaksn :) kıskanmıcak seni takmıcak üzüleceksn özgür olmak ister hep bunlar cıldıracksn olmaz yani!! :) bnm için olmaz olmadı da :)) ama başak erkeği candır

Benim nişanlımda ikizler burcu ve yükselenide ikizler :) tam bir ikizler yani anlıycağınız.
Sürekli onun istediği şeyler olsun ister,Hep kendisini haklı görür haksızda olsa haklı çıkartır,çok hazır cevaptırlar hayatta altta kalmazlar yani en azından ben şimdiye kadar altta kaldığını görmedim :KK70: haksızken bile haklı olup trip atar günlerce bizde roller biraz değişik ben erkeğim o bayan sanki :KK70: kendilerini beğenirler sürekli kendileriyle yetenekleriyle övünürler,hisleri çok kuvvetlidir bunu test edip onayladım :) veee gelelim en önemli konuya çok iyi yalan söylerler FAKAT eğer karşısındaki kişiyi seviyorsa değer veriyorsa ve kaybetmekten korkuyorsa söylediği yalanları en ufak boyutlara indirger beyaz yalanlar diyelim biz bunlara hatta yalan söyleyemez sevdiği kişiye çünkü kendini ele verir bir şekilde :) neye kızıcakları belli olmaz çok mutluyken bir anda sinir küpü olabilirler, çok fazla zekidirler karşısındakinin zihnini okurlar neredeyse tabi bu birazda karşısındakini tanımaya bağlı. Birde en nefret ettiğim davranışları çok fazla meraklıdırlar ama herşeye karşı sürekli etrafı incelerler kim ne giymiş falan gibi yani. Anlıayacağınız bir ikizler erkeği çok fazla sabır gerektirir eğer o sabır bende var diyorsanız neden olmasın :) Ben bir aslan kadını olarak hayatımda böyle bir erkek çeşidi daha tanımadım diyorum.. Ve son olarak ikizler erkekleri bağımlılık yaparlar çünkü tam bir muammadırlar sürekli çözmek için uğraşırsınız uğraştıkçaa sizi içine çeker bi bakmışsınız kaybolmuşsunuzzz :)

gerçektennn tam anlamıyla anlatmışsın ikizler erkeğini :)

gözleri hep dısarda olur sadakatın s sini bilmezler kıskanma huyları yoktur sizin kıskanmanıza da tahammül edemezler

Kızlar merhabaa, bi ikizler erkeğiyle başım dertte :KK43:

Bizim bununla 6 aylık bi ilişki süremiz oldu ama 6 ayın 2 haftasında küsüz, 1 haftasında barışığız. Sonra ayrıldık, 5 ay geçti, o süre içinde birbirimize girdik düşman olduk sonra tekrar barıştık. Bende terazi burcuyum, aslında anlaşmamız gerek ama çok yoruyo beni. Şuan birlikteyiz, 2 senedir tanıyorum ama hala çözemedim, mesaj atıyorum kafası eserse cevap veriyo, esmezse vermiyo. Ben ona aynısını yaptığımda 2 gün trip yiyorum. Kısıtlanmıyo, oda beni kısıtlamıyo, ama bi yere çıkıyım bişey yapıyım, direk soğuyo, kıskandığını söylemiyo yani direk soğuyo, anlamadım bende napıcam nasıl davranıcam. Arayıp sorulmaktan hoşlanmıyo, bazen geliyolar buna, ilgiden öldürüyo beni, ertesi gün hoop uzaklaşmış, akşam oluyo eski haline dönüyo. Bende ilgilenmeyide severim ilgi görmeyide. Oda bunların tam tersi. Yanyana olduğumuzda herşey mükemmel zaman nasıl geçiyo belli değil, ama evlerimize gittiğimiz an yoruluyorum, 2 gün görüşmesek çıldırıyorum. Ama nereye kadar böyle devam edicek, kopamıyorumda çok seviyorum. Nolur yardım kızlaarr nasıl davranmam ne yapmam gerekiyo benim bunu elimde tutmam için, yeniden gitmeden bi tecrübesi olanlar ne yapmam gerektiğini anlatsın, yoksa çıldırıcam:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Kızlar merhabaa, bi ikizler erkeğiyle başım dertte :KK43:

Bizim bununla 6 aylık bi ilişki süremiz oldu ama 6 ayın 2 haftasında küsüz, 1 haftasında barışığız. Sonra ayrıldık, 5 ay geçti, o süre içinde birbirimize girdik düşman olduk sonra tekrar barıştık. Bende terazi burcuyum, aslında anlaşmamız gerek ama çok yoruyo beni. Şuan birlikteyiz, 2 senedir tanıyorum ama hala çözemedim, mesaj atıyorum kafası eserse cevap veriyo, esmezse vermiyo. Ben ona aynısını yaptığımda 2 gün trip yiyorum. Kısıtlanmıyo, oda beni kısıtlamıyo, ama bi yere çıkıyım bişey yapıyım, direk soğuyo, kıskandığını söylemiyo yani direk soğuyo, anlamadım bende napıcam nasıl davranıcam. Arayıp sorulmaktan hoşlanmıyo, bazen geliyolar buna, ilgiden öldürüyo beni, ertesi gün hoop uzaklaşmış, akşam oluyo eski haline dönüyo. Bende ilgilenmeyide severim ilgi görmeyide. Oda bunların tam tersi. Yanyana olduğumuzda herşey mükemmel zaman nasıl geçiyo belli değil, ama evlerimize gittiğimiz an yoruluyorum, 2 gün görüşmesek çıldırıyorum. Ama nereye kadar böyle devam edicek, kopamıyorumda çok seviyorum. Nolur yardım kızlaarr nasıl davranmam ne yapmam gerekiyo benim bunu elimde tutmam için, yeniden gitmeden bi tecrübesi olanlar ne yapmam gerektiğini anlatsın, yoksa çıldırıcam:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

bunların bir çoğu böyle onu dünyanın merkezine koymayacaksın. seni elinde tuttuğunu bildikçe rahat tavırlarına devam eder. normal hayatının akışında devam etmeni öneririm. ne çok yüz ver ne de çok uzak dur.

önyargı olmasın ama en azından benim tanıdığım ikizler burcu kadın ve erkeklerinde pek olumlu izlenimim olmadı,çok zekilerdi ama yalan söylemekte ustaydılar...

Allah o ikizler erkeğinin belasını versin. Sürüm sürüm sürünsün inşallah. Bir daha da bana yaklaşmasınlar. Hepsi de aynı mı olur bunların. 3 arkadaşım vardı. Hepside aynı kalıptan çıkma gibi. Yalancı düzen bazın tekiler.

Monotonluktan uzak durulmalı! Eğlenceli olun, aniden kızın, sonra tutkulu sevin, arada da kavga çıkarın. Dengesiz ruh haline fazla denge iyi gelmiyor aman diyim! Sonraki adımınızı tahmin edemedi sürece ilişkisine kitleniyor :)
Heyecan, heyecan ve heyecan !

X