kasık ağrıları

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
karnımın altında kasıklarımda tuhaf bir ağrı var şiddetli bir ağrı değilm ağırlık gibi bişi bunun hamilelikle bir alakası olabilirmi

bende şuan hamileyim ve tek belirti bu olmuştu kasıklarımda sankı adet olacakmış gibi bi ağrı ve arada kasılmalar

tuhaf bir ağrı işte dün mutfakta yemek yaparken zor durdum ayakta bende şüpheleniyom ama daha adetim biteli 8 gün oldu bu kadar erken olurmu belirtiler

filizcim kasık erken kasık ağrısı çeken bir kaç arkadaş hamile çıkmıştı umarım sende ölesindir...

canım benimde iki haftadır kasıklarımda belimde ağrı vardı..ara arada seyrek bulantım oldu ama güvenemiyorum..kasıklarımda bazen titreme oluyodu...ne biliyim bunun gibi şeyler..adetim 2 ocakta bakalım ne olucak hayırlsı..inşallah hamileyizdir..amiiiinnn

canım benimde iki haftadır kasıklarımda belimde ağrı vardı..ara arada seyrek bulantım oldu ama güvenemiyorum..kasıklarımda bazen titreme oluyodu...ne biliyim bunun gibi şeyler..adetim 2 ocakta bakalım ne olucak hayırlsı..inşallah hamileyizdir..amiiiinnn

inşallah ya insan herşeyden umutlanıyo işte seninki yakınmış yine ben daha 15 gün bekleyecem öğrenmek için

arkadaşlar benımde sağ kasığım ağrıyor son adetim 4 ocaktı dahada adet olmama var.sizce nedir bu ağrı

adetin geciktiği içinde olabilir bu ağrı ama inşallah hamilesindir tabi istiyosan çünkü dünyadaki en güzel şey bu duygu...

merhaba arkadaşlar aranıza bende yeni katıldım.Bende herkes gibi bir bebiş istiyorum.Bir sorum olacaak.Bu ayın 13 ünde hastalandım.şuanda sağ kasığımda şiddetli ağrı,batma var ve karnımda şişkinlik var.Sizce bu hamilelik bielirtisimidir?Yoksa çok mu erken bu belirti için?

X