Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan İle Balık / Burçlar Arası Uyum

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.848
29.704
60
ASLAN ERKEĞİNE GÖRE BALIK KADINI

Balık kadını kendi fantazi dünyasında yaşar ve daima yıldızlara ulaşmak ister, yaşamda ağır ağır ilerler. Birisi bu yüzden kendisine anlayış göstermezse, nedenim anlayamaz. Yaşama şiirsel bir bakış açısıyla bakar, yaşamın sevimsiz yönleriyle uğraşma çabasını tümüyle Aslan erkeğine bırakır. Bu çabayı zevkle devreder.

Yine de Aslan erkeği, Balık kadınının saf olduğu ve çevresinde neler olup bittiğini fark etmediği gibi bir mantıksız yargıya varmamalıdır. Aslan erkeği kadını ciddi olarak düşünmüyorsa, kadın kendini başka sulara bırakır.

Erkeğin açık anlayışı ve mantığı, kadının sezgileri ve kehanet kabiliyetiyle birleşince, iş yaşamındaki sorunlara başarılı şekilde el koyarlar. Kadının her zaman sevildiğini bilmeye ihtiyacı vardır. Bu alışılmamış ve şehvetli kadını, tutkuyla sevmek Aslan erkeğine zor gelmez.

BALIK KADININA GÖRE ASLAN ERKEĞİ

Büyük bir olasılıkla Aslan burcunda doğmuş bir erkek sizi ilk bakışta çekecektir. Bir partide tanıştıysanız hemen ona sokulursunuz, çünkü bu kadar erkeksi güç, güven ve sıcaklık sizi çekecektir. Onun her konuda söyleyecek bir şeyleri olması ve her şeyden önce sabit bir fikirli olmasına hayran olacaksınız. Ama onu daha yakından tanıyınca sadece ağzının laf yaptığını fark edeceksiniz.

O, her zaman sahnede ve odak noktası olmak ister. Eğer onu kaybetmek istemiyorsanız, oyunculuğunu asla eleştirmeyin, özellikle de diğer insanların yanında. Ormanların kralı eleştiriye aşırı tepki gösterir. Bazen gururundan bavulunu toplar ve evi terk eder. En iyisi kadınsı bir taklit hazırlayın.

Atıp tuttuğu zaman, hayaller içindeymiş gibi gülümseyin. Bu arada o, kararları kendisinin verdiğini sanır, ama aslında inisiyatif sizdedir. Eğer bu öğüdü dinlerseniz. Sizi sevecek, koruyacak ve hayatı yaşanır kılmak için elinden geleni yapacaktır.

BALIK ERKEĞİNE GÖRE ASLAN KADINI

Sizi gerçekten bir erkek yapacak tek kadın, Aslan burcundandır. Sizden yeteneklerinizi kullanmanızı bekler, çünkü hayatın boşu boşuna akıp gitmesine izin veren bir insanla birlikte olamaz. Eğer onunla birlikte yaşamayı gerçekten istiyorsanız, parolasının 'hareket' olduğunu bilin.

Görüyorsunuz, Aslan kadını sizin gücünüzden ve yeteneğinizden çok fazla şey beklemiyor. Aslında siz sakin, içine kapanık bir şekilde seviyorsunuz, rüyalara dalmak için özgürlüğe ihtiyacınız var. Hiç istemeseniz de Aslan kadını, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilecek bir kadındır.

Aslan kadını seks konusunda da Balığa özgü romantizmden pek hoşlanmayacaktır. O, son derece tutkuludur ve 'kurbanlarına' soluk bile aldırmaz. Sevilmeyi ister ve kendisine kur yapılmasından hoşlanır. Neyse ki siz alçakgönüllü bir insansınız ve onu bu açıdan tatmin edeceksiniz.

Aslan kadını başka bir sevgiliyle hayal kırıklığına uğratmak, sizin için aptalca olurdu, çünkü herkes, bu kadınla birlikte olduğunuz için size gıpta edecektir.

ASLAN KADININA GÖRE BALIK ERKEĞİ

Balık erkeği, çelişki ve ayrılıkların adamıdır. Bir an saf hayalci olur, bir başka an açık, keskin ve tereddütsüz hareketleriyle çevresini şaşırtır. Hoşgörüsü, Aslan kadınına kolaylık sağlar.

Balık zor durumlarla diğer burçlara nazaran, çok kolay başa çıkabilir ve kendisine yapılan haksızlıklara karşı kin beslemez. Aslan kadını yine de kaçamaklara dikkat etmelidir. Balık erkeği, bir kadın ve evlilik için karar verdiyse, aile anlayışım geliştirecektir.

Aslan kadınının sosyalliğinden çok etkilenir. Hoş insanlarla, severek partilere ya da sosyal faaliyetlere katılır. Ama sizinle romantik bir ortamda şömine başında yalnız bir akşam geçirmeyi de sever

Ben balık burcuyum sevgilim ise aslan..Ben çok duygusalım hemen ağlayabiliyorum ve çok hassasım o bunun farkında ama beni değiştirmeye çalışıyo sürekli duygularınla hareket etme mantığınla hareket et diyo..o da tipik aslan işte en iyi ben bilirim en zeki benim en mükemmel benim havalarında..şımartılmaktan övgüler yağdırılmaktan çok hoşlanıyo..ben de sevgilimi şımartmayı onu övmeyi zaten çok severim bu konuda bi sorun yaşamıyoz..ama bazen şu mantık delisi olması beni sinir ediyo endisi gibi düşünmemi istiyo oysa o benim duygusal düşündüğümü ve değişemicemi kabul etse daha güzel olur..ben erkeğimin bi adım önde olmasını severim o da aslan erkeği olarak korumacı yapıda ne bileyim güçlü ve korumacı bu da benim çok hoşuma gidiyo

yani genel olarak bazı yönlerimiz birbirine ters olsa da biz anlaşıyoruz bitanemle

ben aslanım eşim balık çok iyi anlaşırız :nazar: romantik oluyorlar hazırlıklı olun süprizlerine balık erkeğinin ... a.s.

24-05-2008, 11:18 tarihinde yukarda yazım var bu topikte, ama bizde ayrıldık:KK43:

ben aslanım sevgilim ise balık ii anlaşıyoruz allah bozmasın

ben aslanım,nişanlım balık,balık erkekleri gerçekten çok duygusal ve çok romantik oluyor,o anlamda çok memnunum,tek problem çok hayalperest,bazen beni sinir ediyor :)) bende tam tersi çok gerçekçiyimdr,olamayacak şeyleri hiç hayal etmem..ama biz aşkım la öyle böyle 6 yıldır mutluyuz :))

ayy benim nişanlımda balık:asigim: balıklar çok tatlıdır yaa ama çokda kıskanç dikkat edin bu bana kızamaz kıyamaz bunun sesi çıkmaz demeyin birden parlarlar hele işin içine kıskançlık girerseeee sönmeleri çok zordur içlerine şeytan girer alimallahkaydirigubbakcemile ama seviyosa vazgeçmez hiç bitanecik oo:nazar:

ayy benim nişanlımda balık:asigim: balıklar çok tatlıdır yaa ama çokda kıskanç dikkat edin bu bana kızamaz kıyamaz bunun sesi çıkmaz demeyin birden parlarlar hele işin içine kıskançlık girerseeee sönmeleri çok zordur içlerine şeytan girer alimallahkaydirigubbakcemile ama seviyosa vazgeçmez hiç bitanecik oo:nazar:

ne kadar güzelkaydirigubbakcemile5

malesefki ayrıldık bizdesenağlama

duygularıyla hareket eden balık burçlarının kararsızlığı aslanları öldürür mıy mıy da mıy mıy ...

duygularıyla hareket eder o ayrı bir de kendi kafalarında sizinle ilgili bişeyler kurarlar ve ona körü körüne inanırlar ne anlatırsanız ,nasıl anlatırsanız anlatın,isterseniz hüngür hüngür ağlayın o sadece kafasında kurduğuna inanacaktır en iyisi siz boşuna kendinizi harap etmeyin...ben çok uğraştım benden size tavsiye...biliyorum şu an yeni başlıyorsanız o size muhteşem bir erkek gibi görünecektir sizin için herşeyi yapabilecek,romantik,cömert,kararlı evet evet aynen böyle görünüyorlar o yüzden onlara hayır demek zordur kendimden biliyorum....ama malefki çok cabuk sıkılırlar ve ani bir kararla çekip giderler.....

Gercekten bir Balik kadinin istedigi herseyi verirler ama cokta kolay vazgecer, kalbinizi kirip giderler, haberiniz olsun!

Gercekten bir Balik kadinin istedigi herseyi verirler ama cokta kolay vazgecer, kalbinizi kirip giderler, haberiniz olsun!

Bence de Aslan erkegi cok tatli ,sevgi doludur ama ne zaman ,neye kizdigi belli olmaz, once seni hosluguyla ucurur, bikinca da asagiya iter,neye ugradigini anlamazsin....:uhm:

X