özel şoför arayanlar okurmusunuz

S

semacasema

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi semacasema
Kızlar selam.ben erkek arkadaşım için yazıyorum buradan 1 sene içerisinde evlenmeyi düşünüyoruz yıllarca gıda sektöründe satış elemanlığı yaptı. fakat kriz sebebiyle işten çıkarıldı ve şu anda iş bulamıyo.30 yaşında istanbul bağcılarda ikamet etmekte.özel şoför arayanlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum.:nazar::nazar::1hug:

• Konu Sahibi semacasema
Konuyu dün açtım şimdilik sadece okunuyo yazım lütfen varsa tanıdıklarınız şoför ihtiyacı olanlar lütfen yazın.

• Konu Sahibi semacasema
Hala inatla yılmadan heergün her saat belki cevap gelmiştir die bakıyorum ama offff kimseden çıt çıkmıyo yaaaa:KK43:((

• Konu Sahibi semacasema
valla canım yardımcı olmayı isterdim ama malesef tanıdığım yok :KK43:

• Konu Sahibi semacasema
Kızlar selam.ben erkek arkadaşım için yazıyorum buradan 1 sene içerisinde evlenmeyi düşünüyoruz yıllarca gıda sektöründe satış elemanlığı yaptı. fakat kriz sebebiyle işten çıkarıldı ve şu anda iş bulamıyo.30 yaşında istanbul bağcılarda ikamet etmekte.özel şoför arayanlar lütfen cevaplarınızı bekliyorum.:nazar::nazar::1hug:

cnm inşallah bir an önce bulursunuz aynı sorun bizdede var abim bu yaz evlenecek ama kriz sebebiyle işsiz kaldı aklımda olsun o taraflarda denk gelirse yazarım sana cnm

• Konu Sahibi semacasema
cnm inşallah bir an önce bulursunuz aynı sorun bizdede var abim bu yaz evlenecek ama kriz sebebiyle işsiz kaldı aklımda olsun o taraflarda denk gelirse yazarım sana cnm

Saol canım ya iice karamsarlaşmaya başladık.İş bulamıyoruz.umarım abinde bulur en kısa zamanda iş.Bakalım sürekli takip ediyoruz iş ilanlarını.Umarım en yakın zamanda iş sahibi olurlar abinde sevgilimde..:1rolleyes:

• Konu Sahibi semacasema
be anam biz eylül 15 den bu yana şöförlük işi arıyoruz bulamadık, sen 1 gündemi bulacaksın.hem sonra 4 kişilik aileye bakmak zorundayım 7 aydır 1 kuruş girmedi çok şükür,siz daha evlenmimişsiniz.yırtınıyorsunuz işsiziz diye , yaa....... bizzzzzzz ne yapalım?

X