Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Göz altı kapatısı kullananlar

E

ela

Ziyaretçi
arkadaşlar ne tür marka ürünler kullanıyorsunuz göz altına ben beyaz far mecbur kullanıyorum çok az sürüyorum aydınlık vermesi için ama kırıştırcak ilerde biliyorum :eek:

ben maybellıne kapatıcı kullanıyorum gayet memnunum...

cnm estee lauder ve lancome tavsiye ederim.lancome özellikle dahada aydınlık estee 60 ytl lancome 66 ytl idi.

şimdi mavala kapatıcı aldım deneyebilirsin göz kremi gibi yapısı gayet memnunum morlukları cok az bile sürsem basarılı kapatıyor aydınlık veriyor göz altlarıma fiyatı 30ytl eczanelerde bulabilirsin canım

loreal ınkini kullanıyodum bittiiiii fırclı olanı başka alcam ama önerisi olan yazarsa memenun olcam

Yves Saint Laurent - Touche Éclat
Bunun ustunde goz kapatici tanimam, dunyada bircok unlulerin de kullandigi bir urundur.

maybelline kullanıyorum. kullanmadığım marka kalmadı her biri var ama hiçbiri maybellinenin şu fırçalı sıvı olan kapatıcısı kadar doğal ve mükemmel değil.. bir arkadaşım önermişti sağolsn çok memnunum..

clinique ve maybelline concealerlar güzel her ikisindende memnun kaldım ben

hatırladıklarımı yazayım
mac - studio finish çok başarili
versace çok başarılı
loreal touche m. iyi

fakat estee lauder double weari hiç begenmedim
aldım öylece duruyor

kesin çözüm söylüyorummmmmmmmmm maybeline köpük olanıı kesinlikleeeeeeeee süperrrrrrrrrr

mac yada versace denemedigin için maybelline su an senin için en iyisi gibi gelebilir, normaldir canım :)

lan gurbik şu esteyi yollasana madem kullanmıyon kalıyo orda burda sevaba girersin be

len ben ona 67 yetale mi ne verdim
ne yollicem manyak mıyım
bi yerli tomofil parası :nazar:

ulan son kullanma tarihi geçecek be seni düşündüm işte paran boşa gitmesin diye mafoldumben

hadi len ordan
sen dün smashboxlan esteeyi bize satarkene iyiydi ama :icecream:

X