Saç Şekillendiriciler Düzleştirici ile Bukle yapmak...

remington düzleştiricim var..
saçlarım düz olduğu için hiç düzleştirme yapmadım.

gün aşırı sabahları 10 dk gibi bir sürede saçlarımı lüle lüle yapıyorum... saçlarım neredeyse belime yakın ve gür. o kadar kolay ki benim için... aynaua bile bakmasam yaparım herhalde... 2 seneden fazla oldu... hiç zorluk çekmedim

önceki hayatımda kuaför çırağı falan mıydım acaba

bende de braun var son çıkanı satıcı kız yaptı süper oldu bende yapıyorum aynı süper oluyor her tutamı ama hemen bozuluyor yaa 5 dk duruyor durmuyor :gitme:
sinir oluyorum sprey yada herhangi birşeyde sürmek istemiyorum öyle olunca durmuyor tutmuyor offf offf

selam kızlar bende saçına bukle yapamayanlardanım. deli olucam bugün tüm gün uğraştım ama olmadı. youtube den videoları izlediö çatır çatır yapıyorlar :KK70: off bende yapmak istiyorum yapanlar daha detaylı anlatabilirlermi?

Ben de denemiştim başta bunu yapamamıştım ama videoları izleye izleye kaptım taktiği zemuszemus bakalım evde deneyelim nasıl olacak

selamlar ben de bu bukle işine bir hayli kafayı taktım. gittim remington aldım ve başardım. bence öncelikle iş cihazın ısısında. çünkü 150 ile denedim istediğim gibi olmadı. şimdi 180 ile yapıyorum. başlamadan öncede saçıma got2be koruyucu sıkıp iyice kurutuyorum. bir tutam saçı alıp cihazın arasına koyup, cihazı 1 tam tur çeviriyorum, saçın ucu tekrar aşağıda kalıcak şekilde ve yavaşça cihazı aşağıya doğru çekiyorum ve işte size bukle:)) sonrada ellerimle bukleleri ayırıp sprey sıkıyorum. umarım yardımı olur. kolay gelsin.

kızlar yapması çok kolayda saçı düzleştiricinin alt kısmına dolayın kıvırın kıvırın bırakın :)
ama gel gelelim saça aşırı zarar veriyor yapmayın derim bence

X