Saç Şekillendiriciler Düzleştirici ile Bukle yapmak...

merhabalar ya bende arcaliğin düzleştiricisi var ve birazcık eni geniş bende sacı arasına koyup yapmayı denedim ama saclar arasından akıp cıkıor birde bu sacı bir kısmına dolama seklini deneyecem bAKALIM OALCAKMI BİRDE BUNU ÖNCEDEN DÜZLEİTRDİĞİMİZ SACAMI yapacagız yoksa normasl hilndeyken alıpmı yapcaz inş. olur yaa ama saclar yanmas demi bana sanki yanar gibi gelio

evet denedim ve oldu bukleler düzleştiricinin markası sinbo ve mükemmel oldu ama 1 haftada yaptım yılmadım ve başardım aslında basitmiş

canım benim saçlarımda belime kadar neredeyse
bende düzleşleştiriciyle bukle yapıyorum.ama videodaki gibi değil.orda saçı düzleştiricinin arasına maşa gibi sarıyor.ben öyle yapmıyorum.ben saçı düzleştirinin arasına koyuyorum ve makinayı ters çevirip yavaş yavaş aşağı doğru çekiyorum ve daha güzel bukleler oluyor..
bide sprey..oh mis

bende videodaki gibi yapmıyorum. saçındibinden başlayıp her kıvırduğım kısmı maşanın dışına atarak aşağı doğru devam ediyorum. Kuaförüm yaparken iyice izledim :)-tatlicadiarzu-

yaa ben yapamıyorum deniyorum deniyorum olnyyor yaa benimki arçelik ama kızın düzlestiriciside kalın bi japon gibi bi kız var onda ne güzel oluo ben anlamadım bu işi yaa nasl yapıonuzz

ben bir konu açtım.. yanlışlıkla maşa ile bukle yapma yazmışım o aslında saç düzleştiriciyle bukle yapma olacaktı. çok kolay ve güzel ordan videoları izleyebilirsiniz

slm bende düzleştiriciyle perçemimi bukle yapmaya çalışıyorum ama olmuo. bozuk oluo:KK43: dha düzgün nasıl yapabilirm. bide ben normal düzleştiricince bile hemen bozuluo uzun kalmıo zaten zor düzleşiyor çok uğraşıyorum ama dayanmıyor yinede bna yardımcı olursanız sevinirim

sırf bukle de yapabileyim diye remington un ince plakalı düzleştiricisini aldım
içinden bukle yapmayı anlatan cd de çıktı ama ben beceremiyorum el alışkanlığı gerekiyor sanırım
burda anlkatılanları iyice okudum tekrar deneyim birara

yoksa ben de maşa veya elektirkli bigudi düşünüyorum
insan hep düz saç istemiyor ki

sırf bukle de yapabileyim diye remington un ince plakalı düzleştiricisini aldım
içinden bukle yapmayı anlatan cd de çıktı ama ben beceremiyorum el alışkanlığı gerekiyor sanırım
burda anlkatılanları iyice okudum tekrar deneyim birara

yoksa ben de maşa veya elektirkli bigudi düşünüyorum
insan hep düz saç istemiyor ki

bende de aynı makine var 3x,
cdyi izleyince bukle yapmak çok kolay sandım..-tatlicadiarzu-
ama maalesef okadar kolay değilmiş..bende yeni bir yöntem geliştirdim:lepi:
işte benim yöntemim..şakkıdı
saçımı hafif nemletip,bir tutam saç alıp (istediğim bukle kanlınlığına göre) biraz da sekillendirici yedirdikten sonra kendi etrafında döndürüp saç fırçamın tahta sapına sarıyorum ve düzleştiriciyle ısıtıyorum..sonra bırakıp saçımı fırçadan açıyorum..
süper maşa oluyorkaydirigubbakcemile2

bende de aynı makine var 3x,
cdyi izleyince bukle yapmak çok kolay sandım..-tatlicadiarzu-
ama maalesef okadar kolay değilmiş..bende yeni bir yöntem geliştirdim:lepi:
işte benim yöntemim..şakkıdı
saçımı hafif nemletip,bir tutam saç alıp (istediğim bukle kanlınlığına göre) biraz da sekillendirici yedirdikten sonra kendi etrafında döndürüp saç fırçamın tahta sapına sarıyorum ve düzleştiriciyle ısıtıyorum..sonra bırakıp saçımı fırçadan açıyorum..
süper maşa oluyorkaydirigubbakcemile2

düzleştiriciyle nasıl ısıtıyosun sarığ onu anlamdım cnm açıklarmısın normalde maşaya sarılmıyomu sen saç fırçasına sarıp sonra düzleştiriciyle mi ısıttın ama nasıl??:uhm:

Düzleştirici ile hiç denemedim bukle yapmayı.Saç maşasıyla yapıyorum. Ama binde bir. İnanılmıcak derecede zarar veriyor benneyaptımki teflon falan değil çünkü..
Braun S2 var bende. Deneyeyim bakalım.

ben hp den aldım bugun geldi saç maşam.babyliss 2325E model.Tek kelime ile mükemmel.öyle kolay oldu ki 5 dk da tüm saça uyguladım.10-15 sn saçta bekletmek yeterli oluyor.youtube dan birkaç video izledim o kadar.Alacaklara kesinlikle babyliss öneririm.diğerlerine göre gayette ucuz.

X