Saç Şekillendiriciler Düzleştirici ile Bukle yapmak...

yaa peki nasıl yaptın canım anlatabilirmisinfisfisfis

tabii ki canım saçı düzleştirir gibi dipten başlayıp uçlara iniyorsun ama bunu yaparken düzleştiriciyi kendi etrafında döndürüyorsun külah yapar gibi uçlara gelince bırakıyosun ve harika buklelerin oluyor... benim saçlarım belimin birazcık üzerinde uzun saça da gayet güzel uygulanabiliyor yani...çok uzun bir zaman da almıyor ben 15 dk da yapıyorum..bir de sadece uçları değil diplerden başlıyor bukle...bununla ilgili bir video var canım ona bakarak öğrenebilirsin ben de ordan öğrenmiştim..hadi kolay gelsin...a.s.

Son düzenleme:
tabii ki canım saçı düzleştirir gibi dipten başlayıp uçlara iniyorsun ama bunu yaparken düzleştiriciyi kendi etrafında döndürüyorsun külah yapar gibi uçlara gelince bırakıyosun ve harika buklelerin oluyor... benim saçlarım belimin birazcık üzerinde uzun saça da gayet güzel uygulanabiliyor yani...çok uzun bir zaman da almıyor ben 15 dk da yapıyorum..bir de sadece uçları değil diplerden başlıyor bukle...bununla ilgili bir video var canım ona bakarak öğrenebilirsin ben de ordan öğrenmiştim..hadi kolay gelsin...a.s.

canım benimm sanırım ayn ı videodan bahsediyoruz:uhm:
ama ben ilk aldığım tutamda saçlarım dediin gibi üstten başlayarak bukle oluyor,
ama sonraki tutam hüsran aynı saç...
neden olmuyor kaç kere denedimm acaba bir yerde yanlışmı yapıyorm,
düzleştiriciyi saçıma koyuyorum,o üste gelen kısmı tekrar döndererk aynı kısmı
üste getiriyorum videoda öle yapıyor bayan,
ama olmuyor nollur biraz daha açıklayıcı anlatın yaa:çok üzgünüm:

iyide o bukleler hiç oldumu yawww:))bence kötü oluyor siz en iyisi geceden gazete kağıdıyla sarın saçlarınızı sabah açın bukle nasıl oluyor görün:)))

canım benimm sanırım ayn ı videodan bahsediyoruz:uhm:
ama ben ilk aldığım tutamda saçlarım dediin gibi üstten başlayarak bukle oluyor,
ama sonraki tutam hüsran aynı saç...
neden olmuyor kaç kere denedimm acaba bir yerde yanlışmı yapıyorm,
düzleştiriciyi saçıma koyuyorum,o üste gelen kısmı tekrar döndererk aynı kısmı
üste getiriyorum videoda öle yapıyor bayan,
ama olmuyor nollur biraz daha açıklayıcı anlatın yaa:çok üzgünüm:

canım diğer tutama da ilkinde yaptığın gibi yap...saç dipinin biraz aşağısına yerleştiriyosun düzleştiriciyi tek kanadına bir kere sarıyosun saçını sonra yavaş yavaş dışa doğru kendi etrafında döndürüyosun hani fön çekerken firçaya dolarsın ya saçını aynısını düzleştiriciye yap..bu arada saç ucunuda elinde tut döndükçe ucuna geliyor zaten düzleştirici...bir de tutamın ne çok ince ne de çok kalın olacak..ısısına da dikkat et bukle yapıcam diye fazla sıcak olmasın yakarsın saçını...yerimseniben

iyide o bukleler hiç oldumu yawww:))bence kötü oluyor siz en iyisi geceden gazete kağıdıyla sarın saçlarınızı sabah açın bukle nasıl oluyor görün:)))

canım bende onu yapamıyorum geceden sarınca saçım bukleli değil resmen kıvırcık oluyor...kaydirigubbakcemile3

yaa hiçmi kimse yardım etmicek yaaa:çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

bende cok urastm bukle yapabılmek ıcn ızlemedgm vıdeo kalmadı..

ama en sonunda buldum bı tane..hihoyyyt

:eek:klava: Allahn cezaları youtube u kapatmasalardı sana orda muhtesem bı teknık gostercektım ama malesef suan sadece anlatmak zorundaym..

1-aletın kablo kısmını yukarı dooru cevır.. (bas asagı tut yanı aletı.).kablo kısmı tavana dooru baksın...
2- kucuk bı tutam sacını ıcıne sıkıstr.. (sac dıbı tarafından sıkıstr)
3- ve asaga dooru cok yavas dondurerek dondurerek sac ıcınden kayıp cıkana kadar asag dooru aletı cek.. (aletın sıcaklıgı 180 derecede falan olsun.. )

cok rahat bukleler yaptgnı gorceksın...:teytey::teytey::teytey:

:eek:klava: Allahn cezaları youtube u kapatmasalardı sana orda muhtesem bı teknık gostercektım ama malesef suan sadece anlatmak zorundaym..

1-aletın kablo kısmını yukarı dooru cevır.. (bas asagı tut yanı aletı.).kablo kısmı tavana dooru baksın...
3- ve asaga dooru cok yavas dondurerek dondurerek sac ıcınden kayıp cıkana kadar asag dooru aletı cek.. (aletın sıcaklıgı 180 derecede falan olsun.. )

saçı fön çeker gibi makinaya dolamadan tutturup döndürerek mi aşağıya çekicez canım ? anlayamadım ben:uhm:

bendede aynı makina var braun bende hiç yapamadım hatta aldığım yerde tanıtımı yapan bayanlara sormayı falan düşündüm bir ara .

canım çok teşekkür ederim bunuda deniyeceğim inşallah bu sefer olur:nazar:

kizlaaarhihoyyyt ben de denedim hem de laf olsun diye ama cook gzuel oldu. hatta yattim kalktim bozulmamislardi. benim saclarim cok uzun deil ve katli. o yuzden sadece uclara yaptim, zira kisa katlarin bukleleri tepeme dogru cikacakti. simdi ben soyle yaptim: bir tutam saci aldim. masanin arasina yerlestirdim ama uca yakin kisimdan dipten deil. sonra saci elimle ucundan tutp masanin ust dudagina doladim. sonra sag elim masayi tutarken sol elimle de masanin ucunu iice kapattim ki saclar firlamasin. benim saclarim cok kalin telli zaptetmesi zor. saci ucu sarilmis bir sekilde sabitledikten sonra, disa dogru birkac kez dondurmeye basladim duzlestiriciyi.

yalniz burda puff noktasi duzlestiriciniz. agzi kalin duzlestiricilerle duzgun bukle yapamak zor olur. benim duzlestiricim 2 parmak kalinliginda. daha kalin duzlestiricilerle buyuk dalgalar yapilir sanirim...a.s.

ayşegül denedim ama sanırım gene başaramadım:çok üzgünüm:
öle dalgalı bişe oldu yarım dalgalı hattasenağlama
deli olcam artıkk:eek:klava:

bnde izledim.bnm düzleştiricimin eni bu kadar ince deil bu şeklde yapmam imkansız =) ama böle uğrşmktnsa maşayla yapmak daha mantıklı hem daha güzel kalıcı oluo.

ya yok ben gördüm kuaförde uzun saclı bi kadına yaptı cocuk gerci kuafördü ama oldu yani hemde acaip güzel oldu

uzun sacta daha guzel oluyoo bence deneyınn ıyıce ugrasırsan cok guzel oluyoo ben hep yapıyorumm

X